Güneş Tutulmasının Burçlara Etkileri

Ay’ın, Dünya ile Güneş arasına girmesi ve Güneş tekerini kapatması nedeni ile Güneş’in bir müddet kararmış görünmesi olayına Güneş Tutulması adı verilir. Bu sene akrep burcunda gerçekleşen ve 25 Ekim Salı günü olan Güneş tutulmasının burçlara çeşitli etkileri olacaktır.

Koç Burcu

Koç burçları bu tutulmada ortak kazançlar ya da devlet konuları ile alakalı konularda zorlu birtakım tecrübeler yaşayabilir. Öte yandan Venüs’ün de etkisiyle koç burçları sağlık konusunda dikkatli olmaya çalışmalıdır.

Boğa Borcu

Akrep burcundaki Güneş tutulması boğa burçlarının uzun süreli ilişkiler alanında etkili olacaktır. Boğa burçları özel hayatlarında bazı bitişler ya ad başlangıçlar yaşayacak. Boğaların kadınlarla olan ilişkilerinde pozitif olmalarında da fayda var.

İkizler Burcu

İkizler burçları bu Güneş tutulmasından çalışma hayatı, sağlık, yakın çevre ve gündelik hayat gibi konulardan etkilenecek. Ayrıca İkizler burçları bu tutulmada akrabaları ile olan ilişkilerini gözden geçirecek ve yeniden sorgulayacak.

Yengeç Burcu

Yengeç burçları bu tutulmada aşk ve ilişkilerle alakalı konularda etkilenebilir. Yani halen süregelmekte olan bir ilişkilerini sonlandırabilir ya da kendilerini yeni bir ilişkinin içinde bulabilirler.

Aslan Burcu

Bu tutulma aslan burçlarını aile ve ev ile alakalı konularda etkileyebilir. Aslanlar, taşınma, gayrimenkul alım satım ya da ev yenileme gibi işlerle uğraşılabilirler. Arkadaş veya kardeş bazı kişilerle aralarına mesafe koymak zorunda kalabilirler.

Başak Burcu

Başak burçları bu tutulmada iletişim, kardeş, arkadaş, iletişim, kısa vadeli planlar konusunda bazı zorluklar yaşayabilir. O yüzden bu konularla ilgili şu ana kadar bitmeyen çeşitli konular varsa bu tutulma başakları bu konularda bitişe kadar götürebilir.

Terazi Burcu

Terazi burçları bu tutulmada maddi konularda iyi gitmeyen bazı durumlar içerisinde kalabilir. O yüzden terazilerin bu süreçte bankaya veya şahıslara borçlanmamaya mutlaka dikkat etmeleri gerekmektedir.

Akrep Burcu

Bu Güneş tutulması akrep burçlarının hayatında kendilerini konumlandırdıkları yerle ilgili gelişmeler yaşatabilir. Akrepler, bu dönemde daha ayrıntılı ve akıllı planlamalar yapmalıdır.

Yay Burcu

Yay burçları bu tutulmada maneviyat ve inançları konusunda etkilenebilir. Ayrıca bu dönem yay burçları için meditasyon, dua ve ibadet konuları için oldukça iyi olacak. Bu nedenle yayların bu dönemi iyi değerlendirmesi gerekir.

Yorum yapın