Cuma , Ekim 4 2019
Son Yazılar
Anasayfa / Astroloji Haberleri / Oğlak Burcunda Ay Tutulması Ve Burçlara Etkisi
ay tutulması temmuz 2019, ay tutulması ne zaman. Ay tutulmasının önemi ve etkileri neler. Oğlak burcunda parçalı ay tutulması. Ay tutulması resimleri. Kanlı ay tutulması

Oğlak Burcunda Ay Tutulması Ve Burçlara Etkisi

17 Temmuz 2019 Türkiye saati ile gece 00:38′ 24 derecelik oğlak burcunda parçalı ay tutulması yaşanacak. Astrolojik olarak tüm burçları etkileyecek önemli bir gök yüzü olayı  yaşanacak. Ay tutulması Oğlak burcunda gerçekleşeceğinden en büyük etkilerini yine Oğlak burcu yaşayacak. Tabiki bu tutulmanın yüksek enerjili etkilerini sadece Oğlak burcu değil Terazi burcu ve Yengeç burcu da görecek.

Parçalı ay tutulmasında, tutulma haritasında Boğa burcu yükselen bir yol izleyecek ve boğa burcunun yönetici gezegeni Venüs ise Yengeç burcunda bulunuyor olacak. Bu tutulma hayatınızda bir dönemin kapanıp yeni bir dönemin başlangıcını işaret ediyor olacak. Uranüs’ün de Boğa burcunda olması  bu geçişi destekliyor ve üstelik bu değişimler çok ani bir şekilde yaşanabilir.

Oğlak Burcunda Yaşanacak olan Parçalı Ay Tutulması

ay tutulması, ne zaman, aytutulması gece saat 00:38 de gerçekleşecek ve ülkemizden görünecek. Astroloji için önemli bir tutulma olduğundan burçları olumlu ve olumsuz etkileyecek

Koç ve Yükselen Koçlar; Ay tutulması iş ve kariyerinizi etkiliyor. 10. Ev de gerçekleşecek ay tutulması kariyer ve iş hayatınızdaki hedeflerin, arayışların değişmesi konusunda sizi etkileyecek. İş yerinizde bir terfi alabilir yada iş hayatınızda daha başarılı ve kazançlı olabileceğiniz bir iş teklifi alabilirsiniz. İş arayan biriyseniz istediğiniz işe başlayabilirsiniz.

Özel hayatınızda ki etkileri de çok önemli. Devam eden bir ilişkinizde evlilik kararı alabilirsiniz. Evli iseniz bir bebek ve hamilelik haberi  alabilirsiniz. İşinizle ilişkiniz arasındaki dengeyi tutturamamak partnerinizle tartışmalar yaşamanıza neden olabilir.

Boğa ve yükselen Boğalar; Gelecekle ilgili sorularınızın yanıtlarını yada düşüncelerinizin şekilleneceği bir Ay tutulması. Bu tutulma 9. evde gerçekleşiyor. Eğitim, hukuk ve ileriye dönük düşünceleriniz üzerinde etkili olacak. Devam eden hukuksal süreciniz sonlanabilir, eğitim hayatınızı başarıyla tamamlayabilir, sınavlarda umduğunuz başarıyı yakalayabilirsiniz.

Bu süreçte çok fazla seyahat etmek isteyebilirsiniz. Bulunduğunuz semt veya ilden taşınabilirsiniz. Düşünce ve fikirsel olarak değişime uğrayacağınız güzel bir döneme giriyorsunuz. Düşüncelerinizi dile getirmekten çekinmemeli ve aynı zamanda da öfkenize hakim olmalısınız.

İkizler ve Yükselen ikizler; Ay tutulması 8. evde gerçekleşiyor ve sizi finansal konularda, ticaret, alacak, borç, miras gibi başlıklarla gündeminizde yerini alıyor olacak. Miras, vergi, sigorta ile ilgili bir süreciniz bu zaman zarfında artık sonuçlanabilir. Eşinizin gelirinde  gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eşiniz bir işe girebilir yada terfi alarak yüksek maaşa kavuşabilir. Bu zaman zarfında varsa borçlarınızı ödeyebilirsiniz ama yeni borçlara girmemeniz noktasında sizi astrolojik olarak uyarıyoruz.

Bu dönem içinde maddi sorunlardan kurtulmaya çalışırken kendinizi stres altında hissedebilirsiniz.  Unutmayın  bu Ay tutulması sizin bir engelden yada bir yüksen kurtulmanıza yol gösterebilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler;  Ay tutulması duygusal yönden zorlanmanıza neden olabilir. Tutulma 7. evde duygularınızı etkiliyor. Bekar bir bireyseniz evliliğe giden bir gemiye binebilirsiniz. Zaten evli bir bireyseniz  eğer sorunlu bir evliliğiniz varsa sonlanabilir. Bu süre zarfında iyi gitmeyen ilişkiler ay tutulmasından sağ çıkmayabilir.  Eğer iyi giden bir ilişkiniz yada evliliğiniz var ise Ay tutulmasından  daha güçlü ve bağları daha kuvvetlenerek çıkabilir. Ticari ve finansal konularda da iyi gelişmeler söz konusu.

Aslan ve Yükselen Aslanlar; İş yeriniz ve işinizle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Oğlak burcundaki ay tutulması 6. evi etkiliyor ve bunlarda size iş alanında farklı enerjiler getiriyor. İşlerinizde başarılı olmak zor değil, üzerinizde olan projelerden başarı ile çıkabilirsiniz. İş arayan ve yeni mezun biri iseniz bu tutulma yolunuzu aydınlatabilir.

Sağlığınızla ilgili sorunlara daha fazla önem vermelisiniz. Sağlıklı bir yaşam her konuda kalitenizi arttıracaktır. Toplum içindeki popülerliğinizi artabilir  tüm bunlar size finansal konularda değer katacaktır.

Başak ve Yükselen Başaklar; Aşkı size getiren bir tutulmaya merhaba deyin. 5. evi etkileyen bu tutulma, aşk, aile, çocuklar, ilişkiler ve ilgi alanlarınızı etkiliyor olacak. Bekar ve ilişkisi olmayan başaklar bu tutulmadan aşkı bularak çıkabilirler. Evli Başaklar  çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız uygun bir dönem. Çocuklarınız varsa onlar için güzel zaman geçirecek aktiviteler yapabilirsiniz. Mevcut ilişkilerinizde yenilenmeler, duygu değişiklikleri yaşamanız normal. İyi gitmeyen ilişkilerin yerini yeni aşklar alabilir. Hayalleriniz ve amaçlarınız varsa bunları hayata geçirmek için harekete geçebilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Teraziler;  Ay tutulması aile ve ev ile ilgili konuları gündeminize taşıyor. Ay tutulması 4. evi etkiliyor olacak. Aile içinde sorumluluklarınız artabilir. Evli bir Teraziyseniz çocuğunuz olabilir. Yeni bir eve taşına bilirsiniz. Yakın akrabalarınız yada kardeşlerinizin düğünü olabilir. Bu tutulma 4. ve 10. ev aksında gerçekleşeceğinden ev konuları ile beraber kariyer hayatınızda da bazı konular gündeminiz olabilir. Üstlerinizle yada aile bireylerinizle tartışmalar yaşayabilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrepler; Ay tutulması sizi aile , arkadaşlar, kuzenler ve yakın çevrenizde etkili olacak. İletişim trafiğinizi etkileyecek bir tutulma yaşayacaksınız. Sizin 3. evinizin etkili olduğu konular gündeminiz olacak. Uzaklardaki akrabalarınızdan haberler alabilir, yeni bir işe başlayabilir, devam eden bir eğitim varsa başarı ile sonlandırabilirsiniz. Bu süreç içinde karamsar düşüncelerden uzak durmaya çalışmalı, sorumluluklarınızı hakkıyla yerine getirmek için çaba sarf etmelisiniz. Tüm çabalarınızın meyvesini alacaksınız.

Yay ve Yükselen yaylar; Bu tutulma para evinde yani 2. evde yaşanıyor sizin için. Çok kapsamlı bir değişim sürecine doğru ilerleyebilirsiniz. Hayatınızda yeni bir sayfa açmak için yeni kararlar alabilirsiniz.  Ekonomik olarak rahatlayacağınız ve kazançlarınızın bereketli artacağına işaret ediyor ay tutulması. Bu tutulmadan kazançlı çıkanlardan biride sizsiniz.

Beklentilerinizi çok yüksek tutmamak sizin için faydalı olacak, kazançlarınız da bütçeyi sarsmamak sonraki dönemler için olası bir ekonomik sorunun önüne geçecektir.

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar; Değişim süreci ay tutulması ile başlıyor. Hayatınızı yenileme kararı alacak ve buna uyacaksınız. Eskiyen şeylerden kurtularak hayatınızı yenilemeye eşyalardan başlayabilirsiniz. Geçmişinizle yüzleşmek ve kendinizi sorgulamak size iyi gelecek hatalarınızın farkına vararak tekrarlamaktan kurtulacaksınız.

17 Temmuz gece 00:38 de yaşanacak bu tutulma ilişkilerinizde de bir çok değişiklik yaşamanıza neden olabilir. İlişkiniz yoksa kalıcı ve yeni bir ilişkiye başlayabilir eğer bir ilişkiniz varsa evlilik kararı alabilirsiniz.

Kova ve Yükselen Kovalar; Bilinç altınızı karıştıracak bir tutulma, 12. evde.  Geçmişinle yüzleşmen gerekecek.  Ay tutulması aslında size iyi gelecek ve zihinsel bir temizlik içine gireceksiniz.  Daha çok kendiniz ile ilgili konuları gündeminize taşıyarak kabuğunuzu yenileyecek bir döneme adım atıyor olacaksınız.

Aile ve ev hayatında değişiklikler yaşayabilir, yeni bir eve taşınabilir, evlilik sürecinde olan bir ilişkiniz varsa düğün tarihi gibi önemli kararlar alabilirsiniz.

Balık ve Yükselen Balıklar; Sosyal çevrenizde bir ay tutulması gerçekleşiyor. 11. evde  sosyal çevre, arkadaşlık, gelecek gibi konuların sahibi.  Arkadaş ortamınızda bir değişim ve yenilenme yaşayabilirsiniz. Yeki kişilerle tanışıp yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Eski arkadaşlarınızla tatsızlıklar yaşanması muhtemel bir olay.  Kendini daha çok düşünecek ve networkünüzü daha çok nitelikli ve olgun kişilerle genişleteceğiniz bir zamana giriyorsunuz.

Ayrıca Kontrol Et

geegenlerin gök yüzü yorumu, jüpiter hangi burçta, mars hangi burçta, güneş burcu, dolunay hangi burçta. 2019 astroloji

2019 Yılı Ağustos Ayı Gezegenlerin Hareketleri Ve Ay Evreleri

2019’un Ağustos ayında gökyüzü  seyri aşağıdaki tabloda sizin için derledik. Yeni ay  sırasıyla Ağustosun ilk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir