Perşembe , Ekim 3 2019
Son Yazılar
Anasayfa / Astroloji Haberleri / Neptün Geri Hareketine Başlıyor

Neptün Geri Hareketine Başlıyor

Neptün geri hareketine hazırlanıyor ve kendi burcu olan Balık burcu’na çekiliyor. 21 Haziran – 27 Kasım arasında balık burcunda bulunacak. Bu geri çekilme 1 Ocak 2026 tarihine kadar devam edecek.

Neptün bu retro hareketinde ne gibi değişiklikler yaşatacak?

Bu süreç içinde hayal kurma isteklerimizi arttırarak güzel olaylar hakkında bizi hayal dünyasına itecek. Olumlu işler yapma konusunda hayalleri süsleyecek. Hayal dünyasına kapılmaya ve içselleşmeye dikkat edilmeli. Bu durum sosyal çevreden uzaklaşma ve yalnızlaşmaya kadar gidebilir. Neptün’ün bu hareketi özellikle duygusal konularda abartılı bir hal alabilir.

Neptün retro hareketine girdiği zaman  , kabul edilmesi zor konularda anlayış ve açıklık getirerek bizlere fırsat kazandırıyor.  Gerginlikler , kaos ortamları ve uyuşukluk halleri gibi ortam ve hislerden kopma istekleri oluşur. Bizi biraz daha dinlenme , tatil yapma, rahat yaşama eğilimine yönlendirir.

Neptün, Kasım ayında retrosuna devam ettiğinde bunu bilinçli yaşayan kişiler hayatlarında daha rahat karar alabilecek ve karşılarındaki kişilerin ruh hallerini ve kararlarını  tahmin edebilir bazı konularda ısrarlarını sürdürerek olumlu neticeler elde edebilirler. Önemi olan doğru önlemleri alarak, bu süreçte yolumuzu inşa etme çabasında bulunmalıyız.

Ayrıca Kontrol Et

geegenlerin gök yüzü yorumu, jüpiter hangi burçta, mars hangi burçta, güneş burcu, dolunay hangi burçta. 2019 astroloji

2019 Yılı Ağustos Ayı Gezegenlerin Hareketleri Ve Ay Evreleri

2019’un Ağustos ayında gökyüzü  seyri aşağıdaki tabloda sizin için derledik. Yeni ay  sırasıyla Ağustosun ilk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir