Cuma , Ekim 4 2019
Son Yazılar
Anasayfa / Astroloji Haberleri / Mars Duygusal Yengeç Burcuna Geçiyor
Mares gezegeni retro hareketinde. İkizler burcundan ayrılarak 2 temmuz 2019 a kadar yengeç burcunda kalacak.

Mars Duygusal Yengeç Burcuna Geçiyor

MARS İkizler Burcunu Terk Ediyor

Mayıs ayının Venüs’ün Boğa burcuna geçmesinden sonra yine çok önemli bir hareketle karşı karşıyayız. Mars  İkizler burunu terk ederek duygusal olan Yengeç burcuna ilerliyor. 16 Mayıs tarihinde geçiş başlıyor ve 2 temmuz 2019 tarihine kadar sürüyor. Mars , bize gücümüzün kapasitesini, yaşamımızda neler için mücadele edeceğimizi anlatır. Mars, İkizler burcunda iken çok hareketli ve enerjikti ele avuca sığmıyordu ama şimdi su burcu olan Yengeç burcuna geçişi ateşini söndürecek.

Mars’ın doğası ateşlidir ve anlaşılması zordur. Bu hareketi herkesin biraz kafa karışıklığı yaşamasına neden olacak. Yengeç Burcuna geçişi ve bu zaman dilimini  yengecin yan yan gitmelerini ve geri hareketlerini  yaşadığı gibi kendi hayatımızda görmemiz mümkün.

Mars ikizler burcundan ayrılarak yengeç burcuna doğru hareket etti. Mars ateşli bir gezeendir.

Mars’ın Yengeç Burcuna Geçişi Agresif ve Baskıcı Tavırlar Getiriyor

Yengeç burcu korumacı ve sahiplenicidir. Mars’ın yengeç burcuna geçişi Yengeç burcunun korumacı tavrını daha da güçlendirir ve bundan dolayı sevdiği kişilere karşı daha baskıcı ve aşırı sahiplenici davranarak bezdirici bir hal alabilirler. Bu zaman zarfı içinde Yengeçler Marsın enerjisini üstlerinde taşıyamadıklarından ,  tepkileri çok dengesiz olabilir. Tepki vermesi gereken yerde mayışık bir şekilde susup ve ilgisiz dururken, en ufak olayda hiç gerek yokken bağırıp, ses tonu yükselterek ortamı ve kendisini gerebilir. Yengeçler , hem pasif hemde agresif bir ruh hali sergilemeye başlayacaklardır. Çevrelerindeki kişiler Yengeçlerin neye alındığını neye kızdığını anlayamayacaklar.

Peki Marsın Yengeç Burcuna seyahati yükselen burçları nasıl etkiliyor?

mars gezegeninin yengeç burcuna ilerlemesi ve yükselen burçlara etkisi

Koç:  Evine ve ailesine karsı sorumluluklarının farkına varacak, yakın çevresi ile ufak gerginlikler yaşayacaklar. Bundan ötürü yaşayacakları  fikir ayrılıkları  stres yapabilir.

Boğa: İletişim trafiği artacak , sosyal çevresi genişleyecek , çevresindeki  belli kişilerle ufak rekabetler yaşayabilir, bazı zamanlar gereksiz tepkiler ile karşısındaki kişileri şaşırtabilir.

İkizler:  Ekonomik sorunlar  gündemi olacak. Para kazanmak için risk almak isteyecek ama elindekini kaybetme korkusu buna engel olacak. Biraz tasarruflu ve iktisatlı davranması gerekecek.

Yengeç: Yeni bir imaj değişikliğine gidebilirsiniz, bu çevreniz tarafından olumlu karşılanır. Kendinizi fiziksel olarak dinç ve ruhsal olarak gayet sinde hissedebilirsiniz. Enerjiniz ve cesaretiniz yüksek. Sizin için çok inişli çıkışlı bir süreç olacak ve kendinize hakim olmakta zorlanabilirsiniz.

Aslan: İnişli çıkışlı bir döneme giriyorsunuz, sizi çekemeyenlerle mücadele verebilirsiniz. Kararsızlıklar yaşayarak ruh haliniz yorulabilir. Gerginlik ve öfkeden uzak durarak sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Başak: Sosyal ortamınız genişleyecek, yeni kişilerle tanışabilirsiniz,  sosyal çevreniz sayesinde yeni iş ve iş teklifleri alabilirsiniz. Gelecek hayalleri kurabilirsiniz.

Terazi: Kariyer ve iş ile ilgili konular önemli, kariyer hedeflerini ve gelecek planlarınız hakkında gergin bir süreç. Polemik ve tartışmaları üstelememekte fayda var. Gereksiz bir gerginlik ilerisi için olumlu bir yatırım olmayacaktır.

Akrep:  Eğitim ve öğretime olan ilginiz artıyor, kendi fikirlerinizi başkalarına aşılamaya çalışıyorsunuz. Başkalarının fikir ve düşüncelerine karşı saygılı olmalısınız. Seyahat planları gezi planları kurabilirsiniz.

Yay: Ekonomik bir sorun ile karşılaşmamak için tasarruf yapmaya başlayarak gereksiz harcamalardan kaçınabilirsiniz. Ortak harcamalarda tutumlu davrana bilirsiniz. Gelecek kaygısı sizi biraz gerebilir. Bu gerginlikten dolayı eleştiriler alabilirsiniz.

Oğlak: İkili ilişkilerinizde ve aile ortamınızda gergin bir süreç yaşamanız mümkün. İki seçenek arasında kalabilir , bazı şeylere tamam yada devam kararı verebilirsiniz. Oldukça gergin ve agresif olduğunuzdan ötürü yüksek tepkiler verebilirsiniz.

Kova: İş yerinden bazı konular gündeminizde olabilir. Başkalarının başarılarını ve fikirlerini kendinize sorun yada tehdit olarak algılayabilirsiniz. Zaten gergin bir süreçten geçeceğinizden iş yerinizdeki huzurun kaçması an meselesi olabilir. Tüm bunlar sizi yorgun hissettirecektir.

Balık: Aşk, sevgi, sosyal yaşam ve yaratıcı fikirler ön planda. Devam eden bir ilişkiniz varsa tartışmalardan kaçınmalısınız. İlişkinizin geleceği bu süreç içinde gösterdiğiniz sabırdan geçiyor. Aileniz ile ilgili endişeleriniz artabilir. Pasif ve agresif tavırlar sergileyebilirsiniz.

Ayrıca Kontrol Et

geegenlerin gök yüzü yorumu, jüpiter hangi burçta, mars hangi burçta, güneş burcu, dolunay hangi burçta. 2019 astroloji

2019 Yılı Ağustos Ayı Gezegenlerin Hareketleri Ve Ay Evreleri

2019’un Ağustos ayında gökyüzü  seyri aşağıdaki tabloda sizin için derledik. Yeni ay  sırasıyla Ağustosun ilk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir