Cuma , Ekim 4 2019
Son Yazılar
Anasayfa / Koç Burcu Detaylı Özellikleri

Koç Burcu Detaylı Özellikleri

Koç Burcu Özellikleri

Koç Burcu Genel özellikleri

Grubu: Ateş

Koç Burcu Yönetici Gezegeni: Mars (Enerji ve Savaş gezegeni olarak bilinir)

Uğurlu Sayıları: 1 – 9

Uğurlu Gün: Salı

Koç Burcu Uğurlu Renk: Kırmızı

Koç Burcu Uğurlu Taşları: Opal taşı, Akik taşı, Yakut taşı, Yakut taşı.

Koç Burcunun kendisi İle Uyumu:  bir birleri ile kısa anlaşır çabuk bıkarlar.

Tutkuları: Hep bir numara olmak, gözde olmak

Koç Burcu  Neleri Sever ve Neleri Sevmez

Görmezden gelinmeyi, dar alanlarda kalmayı, olumsuz cevap almayı ve kaybetmeyi asla sevmezler. Rekabetçi olmayı, rahat ve şık giyinmeyi, spor yapmayı, güçlü görünmeyi ve lider olmayı severler.

Koç Burcunun Güçlü ve Zayıf Yönleri

Cesur , tutkulu, özgüvenli, iyimser  konularında güçlüdürler.  Sabretme, hemen öfkelenme ve sinirlere hakim olma konularında zayıftırlar.

Koç Burcu Olumlu Özellikleri

Şefkatli bireylerdirler. Enerjik oldukları için haşam güçleri fazladır. Onları durdurmak mümkün değildir çok hareketlidirler. Cesaretli ve cesaret verici kişilerdirler bu durum  onları kahraman yapıyor.

Koç Burcu Olumsuz Özellikleri

Kibirli, egoları yüksek, narsistlik derecesinde kendini seven, aşırı inatçı ve başkasını umursamayan bireylerdirler. İlişkilerinde çok kıskançtırlar ve hep üstünlük taslarlar.

Koç Burcu Kişisel Özellikleri

Koç burcu, burçlar kuşağının ilk burcudur. Koç burcu olan kişiler enerjik ve hareketli  bireyler olarak bilinirler. Kendilerini severler ve Egoları oldukça yüksektir.Koç burcu bireyleri pratik ve atılgandırlar. Karşılaştıkları olaylarda heyecanlarını gizleyemezler. Hayatta enerji vericidirler ve enerjilerini koruyarak yaşamın tadını çıkarmaya çalışırlar. Bir iş yada bir eylem yapacakları zaman kendilerini ve düşüncelerini kanıtlamak için gereken her şeyi yapmaktan kaçınmazlar.  Bencil olduklarından ötürü sabırsız ve söz dinlemezler, bu durum arada onları güç durumlara sokar. Kavrama yetenekleri fazladır ve sürekli hayatta baş rolü oynamak isterler. Yüksek derecede kıskançtırlar ve özgürlüklerine de çok düşkündürler.

Koç Burcu Kadını

Koç burcu kadınları, Aşk sahnesinde dünyanın en çekici kadınları olarak betimlenirler. Cezbedici tavırları , sevdikleri yada hoşlandıkları kişilere karşı gösterdikleri sıcaklık onları aşka iter. Konu aşk olunca çok beklemeyi sevmezler. Koç burcu kadını aşık olduğu ve sevdiği kişiye sadıktır. Cinsel hayat onun için çok önemlidir.Partneri eğer cinsel ihtiyaçlarını karşılamazsa onunla yolları çok hızlı bir şekilde ayrılır.Cinsel hayatın gizliliği onun için çok önemlidir.

Koç burcu kadını sağlıklı bir bireydir ve düşünceleri  çok güçlüdür. Koç burcu kadınları inatçı ve sabırsız olabilir. Kusurlarından biride başkalarının işine karışmaktır.

Koç Burcu Erkeği

Koç burcu erkeği aşk hayatında  mücadelecidir. Eğer aşıksa bunu kesinlikle anlarsınız. Aşık olduğu kişiye ulaşmak için her yol mübahtır. Hoşlandığı kişinin dikkatini çekmek için çok ısrarcı olabilir. Karşılık bulamadığı zaman koç burcu erkeği , mutsuz , sinirli bir adama dönüşür.

Koç burcu erkeği cinsel hayatta ilk adımı atmakta çekinmez, kendisine ve bedenine güvenir. Fazlasıyla sabırsız olması bu konuda kötü bir özelliğidir.

Koç burcu erkeğinin çekici, cesur ve öz güvenli olması onu ilk adımı atmaya iter. Her ilişkide sürekli üstün olma gayreti ilişkide olumsuz özellikleri arasında yer alır.