Cuma , Ekim 4 2019
Son Yazılar
Anasayfa / Burç Özellikleri / Detaylı Yengeç Burcu Özellikleri

Detaylı Yengeç Burcu Özellikleri

Yengeç ve Yükselen Yengeç Burcu Özellikleri

22 Haziran – 22 Temmuz

  • Grubu : Su
  • Yengeç burcu yönetici gezegeni: Ay (duyguları ve ruhsal  durumları yöneten gezegen)
  • Uğurlu Sayıları: 2 -3
  • Yengeç burcu uğurlu renk: Beyaz
  • Uğurlu gün: Pazartesi
  • Yengeç burcu uğurlu taşları: İnci , ay taşı, zümrüt
  • Yengeç burcunun kendisi ile uyumu: Çok sahiplenici olmaları tam bir aile bireyi olmaları iki yengeç burcunun gayet olumlu anlaşabileceğini gösteriyor.
  • Tutkuları: Arkadaşlarına ve ailesine karşı hep koruyucu olmak o grubun lideri olmak

Yengeç Burcu Neleri Sever Neleri Sevmez?

Yengeç burcu bireyleri, gurme yemekleri yemeyi, ev partilerini, spor aktivitelerini, denizde yüzmeyi, tatil yaparak gezmeyi ve sevdiği kişilere yardım etmeyi sever. Aynı zamanda Yengeç burçları pejmurde kıyafetler giymeyi, aceleye getirilmeyi, özel hayatı ile ilgili konuşmayı  hiç sevmezler.

Yengeç Burcunun Güçlü ve Zayıf Yönleri

Yengeç burcunda  hayal gücü, sabırlı ve gayretli olması, sadık olması, duygusal ve ikna gücünün yüksek olması güçlü özelliklerindendir.  Aynı zamanda Yengeç burcu bireylerinin bunalımlı, şüpheci, kötümser olmaları ise uyumsuz zayıf yönleridir.

Yengeç Burcu Olumlu Özellikleri

Yengeç burcu bireyleri özellikle sevdikleri kişilere karşı fazlasıyla yardımseverdirler. Sabırlı, merhametli, sahiplenici ve romantik olmaları güzel özelliklerindendir.

Yengeç Burcu Olumsuz Özellikleri

Yengeç burcu neden sevilmez dendiğinde ise; fesat, dedikoducu, ketum , aşırı rekabetçi , egolu  ve ketum olması sıralanabilir.

Yengeç Burcu Kişisel Özellikleri

Yengeç burcu 4 kardinel burçtan biridir. Bu burçlar mevsim başlatır. Yengeç burcu yazı başlatır. Su grubunun ilk burcudur. Yengeç burcu bireyleri ailelerine bağlıdırlar. Sürekli bunalıma girerler ve erkek kadın far etmez. Tüm sorunların kendilerine karşı alınmış bir karar olduğunu düşünürler. Çok sağlam dostlardırlar , dedikoduyu çok sevmelerine rağmen ketumdurlar ve sırlarını asla açığa vermeler. Cimri bireyler değillerdir.Yemek yapmayı sevmektense yemek yemeyi çok severler. Anlayışlıdırlar empati kurabilirler. Kafaları çalışır , akıllı kişilerdir. Enerjileri yerinde olduğunda harika bir insan olurlar. Durum tersine döndüğünde eskisi gibi olmaları için fazlasıyla bir zamana ihtiyaç vardır kendi halerine bırakın onları.

Yengeç Burcu Kadını

Yengeç burcu kadınları oldukça güzel , alımlı ve çekici kadınlardırlar. Evlerine iyi bir eş, anne , kardeş olurlar. Yengeç kadınları evde vakit geçirmeyi sever. Titiz insanlardırlar.  Yemek yapmayı severler. Çoçuklarla araları da iyidir. Yengeç kadını cinsellikte ço içtendir ve karşıdanda aynı samimi içtenliği bekler. İlişkide tüm sevgisiyle sarar ve bırakmaz kollarını.

Yengeç Burcu Erkeği

Yengeç erkekleri annelerine düşkünlükleriyle bilinirler. Evlerine bağlı ailelerinin sözlerinde kişilerdirler. Evede eşlerine yardım ederek yemek yapmayı ve süslü sofraları severler. Algıları  yüksek , anlayışlı, şefkatlidirler. Bunları abarttıklarında fazlasıyla boğucu olurlar. Tripleri çekilmez. Yengeç erkekleri cinsellikte , cinsel isteğin sürekli arması için  yemek yemek, sinema izlemek gibi aktivitelerle sex hazzını sürekli tazze tutarlar.

Ayrıca Kontrol Et

geegenlerin gök yüzü yorumu, jüpiter hangi burçta, mars hangi burçta, güneş burcu, dolunay hangi burçta. 2019 astroloji

2019 Yılı Ağustos Ayı Gezegenlerin Hareketleri Ve Ay Evreleri

2019’un Ağustos ayında gökyüzü  seyri aşağıdaki tabloda sizin için derledik. Yeni ay  sırasıyla Ağustosun ilk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir