Cuma , Ekim 4 2019
Son Yazılar
Anasayfa / Burç Özellikleri / Detaylı Yay Burcu Özellikleri

Detaylı Yay Burcu Özellikleri

Yay ve Yükselen  Burcu Özellikleri

23 Kasım – 21 Aralık

  • Grubu : Ateş
  • Yay burcu yönetici gezegeni: Jüpiter (şans ve refah gezegeni)
  • Uğurlu Sayıları: 9 – 7
  • Uğurlu gün: Perşembe
  • Yay burcu uğurlu renk: Mavi
  • Yay burcu uğurlu taşları: Safir, Akik,  Topaz
  • Yay burcunun kendisi ile uyumu: Genellikle iki yay iyi anlaşılar.
  • Tutkuları: Kuralları koyan olmak

Yay Burcu Neleri Sever Neleri Sevmez?

Yay bireyleri meydan okumayı, nasihat etmeyi, evcil hayvan beslemeyi, kitap okumayı, dışarıda özgür olmayı çok sever. Bunun yanında ön yargılı olmayı, monotonlaşmayı, can sıkılganlığını, ayrıntıları incelemeyi hiç sevmez.

Yay Burcunun Güçlü ve Zayıf Yönleri

Cömert olmaları, idealist, espirili olmaları güçlü yönleridir. Zayıflıkları ise tutamayacağı sözler vermesi, çok sabırsız olması ve kaba konuşmasıdır.

Yay Burcu Olumlu Özellikleri

Yay burcu bireyleri dürüst ve tarafsız kişilerdir. İyimser ve neşeli, coşkulu olmaları ile enerjileri yükseltirler. Cesaretleri ve kendilerini adamaları onları daha ilgi çekici yapıyor.

Yay Burcu Olumsuz Özellikleri

Yay burcu bireyleri olumsuz yönlerini  tartışmalar çıkartarak ve umursamaz davranarak gösterirler. Nasihat etmeleri, nezaketsiz ve kaba olmaları, kendinden çok emin davranmaları da olumsuz özellikleridir.

Yay Burcu Kişisel Özellikleri

Yay burçları özgür olmayı severler tıpkı yaydan çıkmış bir ok gibi. Sporcu kişilikleri ve macera tutkuları onları tam bir gezi arkadaşı yapıyor. Hareketli ve dinamik olmaları özgürlüklerine düşkünlüklerinden geliyor.  Hızlarına ayak uydurabilenlerle çok iyi anlaşırlar. Salaş giyinmeyi, eğlenmeyi, çiçekleri ve dağınık saç bırakmayı severler.

Yay Burcu Kadını

Çok güzel ve çok alımlı sexi bir kadındır. Özgür bir ruha sahiptir. Gezmeyi tozmayı eğlenmeyi o kadar sever ki dünyaya sanki bunlar için gelmiştir.  Yeni arkadaşlar , yeni ortamlar tanımaktan zevk alırlar. Hızlarına ayak uydurabilen bir erkekle çok iyi bir ilişki yaşayabilirler. Salaş giyinmeyi, saçları dağınık burkmayı ve çiçekten taç yapmayı çok sever. Yay kadını cinsellikte cesur atletik ve dinamiktir bu sayede unutulmaz harika bir deneyim yaşar ve yaşatırlar. Fantezilere ve tehlikelere açıktır, karşısındakinin dayanıklığını ölçerler, cinsel ilişkiyi tüm gece sürdürebilirler.

Yay Burcu Erkeği

Bağımsız ve özgür ruhludur. ciddi bir ilişki yaşayabilir hatta evlenebilir ama asla bağımsızlığından ödün vermez. Yay  burcu erkeği evde duran bir erkek değildir. Gezmeyi sevdiğinden ondan daha iyi bir yol arkadaşı bulamazsınız. Eğlenmek ve eğlendirmek günü iyi yaşamak onun işidir.

Yay burcu erkeği cinsellikte neşeli olmayı sever ve enerjiyi yükseltir. Cinsellik hayatına renk katar onun. Açık fikirli ve özgür bir partneri varsa sex mutluluk kaynağıdır onlar için.

Ayrıca Kontrol Et

geegenlerin gök yüzü yorumu, jüpiter hangi burçta, mars hangi burçta, güneş burcu, dolunay hangi burçta. 2019 astroloji

2019 Yılı Ağustos Ayı Gezegenlerin Hareketleri Ve Ay Evreleri

2019’un Ağustos ayında gökyüzü  seyri aşağıdaki tabloda sizin için derledik. Yeni ay  sırasıyla Ağustosun ilk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir