Cuma , Ekim 4 2019
Son Yazılar
Anasayfa / Burç Özellikleri / Detaylı Terazi Burcu Özellikleri

Detaylı Terazi Burcu Özellikleri

 Terazi ve Yükselen Terazi Burcu  Özellikleri

23 Eylül – 23 Ekim

  • Grubu : Hava
  • Terazi burcu yönetici gezegeni: Venüs(Güzellik, lüks ve aşk gezegeni)
  • Uğurlu Sayıları: 4 – 7
  • Uğurlu Gün: Cuma , Cumartesi
  • Terazi burcu uğurlu renk: Mavi, Pembe, Yeşil
  • Terazi burcu uğurlu taşları: Yakut, Kaplangözü taşı, Topaz
  • Terazi burcunun kendisi ile uyumu: Terazilerin ikisi de dengeli aklı başında burçlardır. Gayet uyumlu bir şekilde anlaşır.
  • Tutkuları: Sevmek ve sevilmek.

Terazi Burcu Neleri Sever Neleri Sevmez?

Terazi burcu bireyleri lüks yaşamayı, pahalı mücevherleri, lezzetli yemekleri, nezaket göstermeyi, doğayı ve şehirleri gezmeyi sever. Bunun yanında teraziler zorba kişileri, şiddeti, adaletsiliği, gevezeliği, şekilciliği ve kararsızlığı hiç sevmez.

Terazi Burcunun Güçlü ve Zayıf Yönleri

Terazi burcu bireylerinin dayanışmacı olması, diplomatik bilgi sahibi olması, politikacı davranması, tarafsız olması, arif olması ve sosyal olması güçlü yönleridir. Aynı amanda kararsızlıkları, tartışmadan ve polemikten kaçmaları, kendilerine acımaları da zayıf yönleridir.

Terazi Burcu Olumlu Özellikleri

Teraziler çekici, sevimli alımlı, cana yakın, paylaşımcı,kibar, nezaket ve uyum sahibi, romantik  ve sempatiktir.

Terazi Burcu Olumsuz Özellikleri

Terazi bireylerinin faydasız, kararsız, aşırı duygusal, aşırı şımarık ve kuruntulu olması gibi olumsuz özellikleride bulunmaktadır.

Terazi Burcu Kişisel Özellikleri

Terazi bireyleri sakin, adaletli, eşitlikçi kişilerdir. Teraziler empati kurmayı severler. Olaylar karşısında serin kanlı durmayı ve sabırlı durmayı başarırlar. Sempatik tavırları sevimli olmaları onları ilgi çekici kılar. Ne istediklerini iyi bilir teraziler. Lüks, marka kıyafetler, pahalı mücevherler, lezzetli yemekler , para harcamak onlar için yaşam tarzıdır.

Terazi Burcu Kadını

Terazi kadınları zerafeti ve güzelliğiyle her ortamda dikkatleri üzerine çekecek kadar alımlıdır. Akıllı  ve sabırlı kadınlardır. Dengeli bir yaşamı tercih eder tartışmalardan hiç hoşlanma. Mükemmeliyetçi olmaları gibi gizli bir yönleri vardır. Terazi kadınları cinsellikte ise eğlenebilirseler gerçekten çok mutlu olurlar. Sexte güzel sözler duymayı çok severler ve partnerlerine hızlı ayak uydururlar.

Terazi Burcu Erkeği

Terazi erkekleri sakin tavırları olan , sabırlı ve ne istediğini çok iyi bilen ağır başlı kişilerdir. Tartışmaları ne kadar sevmeseler de  ani parlamaları onları asabi gösterebilir. Ailesine ve sevdiklerine karşı  fazlasıyla toleransı vardır. Kalp kırmayı sevmez. Pahalı kıyafetler, pahalı saatler, lüx arabalar ve lüx restoranlar en ilgi duyduğu şeylerdir. Keyfine düşkündür ve huzur vazgeçilmezidir. Terazi erkekleri, cinselliği hayatın önemli bir parçası olarak görür. Önce psikolojik olarak hazır olması gerek ve partneri bu konuda başarılı olmalı. İlişkileri uzun sürer iltifatlı ve nefes nefese geçer.

Ayrıca Kontrol Et

geegenlerin gök yüzü yorumu, jüpiter hangi burçta, mars hangi burçta, güneş burcu, dolunay hangi burçta. 2019 astroloji

2019 Yılı Ağustos Ayı Gezegenlerin Hareketleri Ve Ay Evreleri

2019’un Ağustos ayında gökyüzü  seyri aşağıdaki tabloda sizin için derledik. Yeni ay  sırasıyla Ağustosun ilk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir