Pazartesi , Ekim 7 2019
Son Yazılar
Anasayfa / Burç Özellikleri / Detaylı Oğlak Burcu Yorumları

Detaylı Oğlak Burcu Yorumları

Oğlak ve Yükselen Burcu Özellikleri

22 Aralık – 20 Ocak

  • Grubu : Toprak
  • Oğlak burcu yönetici gezegeni: Satürn (disiplin ve olgunluk gezegeni)
  • Uğurlu Sayıları: 8- 4
  • Uğurlu gün: Cumartesi
  • Oğlak burcu uğurlu renk:  Kahverengi, Siyah
  • Oğlak burcu uğurlu taşları: Turmalin, Malahit, Zirkon, Yakut
  • Oğlak burcunun kendisi ile uyumu:  İki inatçı karakterin bir araya gelmesi pek uyumlu olduklarını göstermez.
  • Tutkuları: Her türlü ihtiyacı karşılamak

Oğlak Burcu Neleri Sever Neleri Sevmez?

Oğlak bireyleri kariyer hedeflemeyi sever ve bundan ötürü kartvizit toplamayı da sever. Görev üstlenmeyi, aileyi, gelenekleri sever ve takip eder. Bunun aksine ulu orta bir yerde bağırmaktan, dikkatsizliğinden kaynaklı hatalardan, amaçsızca bir şey yapmaktan ve klavuzsuz yola çıkmaktan hiç hoşlanmaz hiç sevmez.

Oğlak Burcunun Güçlü ve Zayıf Yönleri

Oğlak burçları sorumluluk sahibidir, disiplinli, kontrollü ve iyi yönetici olmaları güçlü yönleridir. Zayıf yönleri ise  her şeyi bildiğini zannetmek, bilmişlik taslamak, başkalarını ve başkalarının işlerini küçümsemek ve affedici olmamak.

Oğlak Burcu Olumlu Özellikleri

Oğlak burçları ailelerine sadıktır. Çalışkan , dürüst ve cesurdurlar. İş yerinde hata yapmaktan kaçınır ve  arkadaşlarına karşı yardım severdir. Kendini bir şeye adayınca sonunu getirene kadar çalışır.

Oğlak Burcu Olumsuz Özellikleri

Oğlakların olumsuz özelliklerini kötümser, olmaları soğuk davranmaları, burnu havada egoları yüksek olmaları, inatçı olmaları ve umutsuzluğa düşmeleri olarak sıralanır.

Oğlak Burcu Kişisel Özellikleri

Oğlaklar ciddi, soğuk kanlı, gerektiğinde mesafeli,  sürekli planlı,  disiplinli  iş ve kariyer odaklıdır.  Geleceği ayrıntılı bir şekilde planlamaya çalışır. Gelecek ile ilgili planlarından ötürü umutsuzluğa kapılıp depresyona kapılır. Çalışkandır , iş yerinde gözü hep yükseklerde hep daha fazla başarı kazanmadadır. İş yerinde tatlı zarar vermeyecek küçük rekabetleri sever. Para konusunda çok dikkatlidir ve müsrif değildir. Buna rağmen eli açıktır ve kimseyi eli boş göndermezler kapılarından. İşlerini başarılı bir şekilde yürüttükleri gibi evde de bu başarıyı sürdürürler.

Oğlak Burcu Kadını

Oğlak kadınları ailelerine, evlerine düşkündür. Yalnız kalmayı , kendi kararlarıyla hareket etmeyi sever. Kendi kural ve disiplinleri vardır. Zaman zaman çok katı ve disiplinli olabilir. Tam bir iş kadınıdır. Sorumluluklarını bilir ve tam bir görev kadınıdır. Koyu ve resmi kıyafetler, vucuda oturan  sıkı kıyafetler giymeyi sever.

Oğlak kadını cinsel hayattaki vahşiliği ve doyumsuzluğu ve yabaniliği ile sexi nirvanalara çıkarır. Öz sevişmeyi sever hisleri artınca da kendini serbest bırakır.

Oğlak Burcu Erkeği

Oğlak erkekleri güvenilirdir. Her şeyi kolay kabul etmez, çok az şeyi kabul ederler. Ancak tamam bu dediklerinde onlara kesinlikle güvenebilirsiniz. Zamanlaması çok iyidir, dakiktir. Disiplinli, kuralcı anlayışı çoğu zaman sıkıcı olmasına neden olur. Resmi ve koyu kıyafetler giyer. Smokin, frak, takim elbiseler giymeyi tercih eder ve yönetici olarak görünmek ister.

Oğlak erkeği cinsellikte hırçındırlar. Zaman zaman huysuz halleri olur eğer bu huysuzluklarıyla baş edilirse partnerine cinsel açıdan yaşayacağı en güzel zevkleri tattırır.

Ayrıca Kontrol Et

geegenlerin gök yüzü yorumu, jüpiter hangi burçta, mars hangi burçta, güneş burcu, dolunay hangi burçta. 2019 astroloji

2019 Yılı Ağustos Ayı Gezegenlerin Hareketleri Ve Ay Evreleri

2019’un Ağustos ayında gökyüzü  seyri aşağıdaki tabloda sizin için derledik. Yeni ay  sırasıyla Ağustosun ilk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir