Perşembe , Ekim 3 2019
Son Yazılar
Anasayfa / Burç Özellikleri / Detaylı İkizler Burcu Özellikleri

Detaylı İkizler Burcu Özellikleri

İkizler ve Yükselen İkizler Burcu Özellikleri

22 Mayıs – 21 Haziran

  • Grubu : Hava
  • İkizler burcu yönetici gezegeni: Merkür (iletişim gezegeni)
  • Uğurlu Sayıları: 5 – 7
  • Uğurlu gün: Çarşamba
  • İkizler burcu uğurlu renk: Fıstık yeşili, sarı
  • İkizler burcu uğurlu taşları: Akik, Sitrin, Agat
  • İkizler burcunun kendisi ile uyumu:  Bir yanı karar verirken diğer yanı olmaz diyor. Kendisi ile kararsiz.
  • Tutkuları: Her şeyi bilmek , her sorunun cevabını bilmek.

İkizler Burcu Neleri Sever Neleri Sevmez?

İkizler burcu bireyleri için müzik dinlemek , sohbet etmek, gıybet yapmak, kitap okumak, gezip tozmak en sevdiği aktivitelerdir. İkizler burcu yalnız kalmayı sevmez.Demode kıyafetler, monoton yaşam, dar görüşlü kişiler ve sessiz kalmayı hiç sevmezler.

İkizler Burcunun Güçlü ve Zayıf Yönleri

İkizler burcunun bireyleri  kibar ve sevecen olma, merak besleme, uyum sağlama, hızlı öğrenme konularında oldukça güçlüdürler. Gergin olmaları, tutarsızlıkları ve kararsız olmaları zayıf yönleridir.

İkizler Burcu Olumlu Özellikleri

ikizler burcu bireyleri işlerini bilirler ve akıllıca yaparlar. Maceracı olmak, özgün çalışmak onların işidir. Oldukça etkileyici ve alımlıdırlar.

İkizler Burcu Olumsuz Özellikleri

İkizler burcu bireylerinin aşırı vesveseli olmaları, iki yüzlülükleri, dengesizlikleri ve depresif olamaları olumsuz özellikleri arasındadır.

İkizler Burcu Kişisel Özellikleri

İkizler bucu değişken burçlardan biridir. Mevsim geçişlerine denk gelen bu burçlar değişken özellikleri ile nitelendirilirler. İkizler burcunun yönetici gezegeni Merkür oladuğundan iletişimde sergilemiş oladukları yüksek enerji insanları çevrelerinde toplamalarına yardımcı olur. Kararsız kişilerdirler, sürekli kendileri ile çatışırlar. İki yüzlülükleri onları kurnaz ve uyanık yapar.  Espirili kişilikleri onları sevilen bir birey yapar. Eğer İkizlere ayak uydurabilirseniz muheteşem ilişki gerçekleşebilir.

Son derece meraklıdırlar , zeki olmaları , işlerini iyi bilmeleri , etkileyici ve alımlı olmaları onları dışa dönik sosyal bireyler yapar. İyi kalpli kişilerdirler. Gözleri toktur ve yardım etmeyi severler.

İkizler Burcu Kadını

İkizler burcu kadınları keskin zekaya sahiptirler, aptal ve şapşal kişilerden haz etmezler. Onlar  kendşlerinin kinayeli şakalarına ve şifreli espirilerine gülebilecek onları anlayacak erkekler isterler. İkizler kadını cinsellikte  , cesur olan , utangaç olmayan ve iletişime geçebilen kişileri sever. Sex sırasında rolunu çok iyi oynar ve herşeyin tadına bakmayı sever. Heyecan verici fanteziler onların işidir.

İkizler Burcu Erkeği

İkizler burcu erkeği kafa karıştırıcı, ve değişken bir bireydir.  Mizacı ve  hayrete düşüren zekası onu sakin aklı başında olan sevgililerden ayırır. Kendisi gibi çılgın ilişkileri sever. Sosyalleşmeyi seven ikizler erkeği, sessiz ve boş oturmayı sevmediği için iyi bir eş olabilir.

İkizler erkeği cinsellikte: zekasını konuşturan ve yeni şeyleri seven biridir. Cinsellikte yenilikler ve sex sırasında sohbetler onun işidir.

Ayrıca Kontrol Et

geegenlerin gök yüzü yorumu, jüpiter hangi burçta, mars hangi burçta, güneş burcu, dolunay hangi burçta. 2019 astroloji

2019 Yılı Ağustos Ayı Gezegenlerin Hareketleri Ve Ay Evreleri

2019’un Ağustos ayında gökyüzü  seyri aşağıdaki tabloda sizin için derledik. Yeni ay  sırasıyla Ağustosun ilk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir