Cuma , Ekim 4 2019
Son Yazılar
Anasayfa / Burç Özellikleri / Detaylı Boğa Burcu Özellikleri

Detaylı Boğa Burcu Özellikleri

Boğa ve Yükselen Burcu Özellikleri

21 Nisan – 21 Mayıs

  • Grubu:  Toprak
  • Boğa burcu yönetici gezegeni: Venüs (Güzellik ve aşk gezegeni)
  • Uğurlu sayıları: 6 – 4
  • Uğurlu gün: Pazartesi ve Cuma
  • Boğa burcu uğurlu renk: Yeşil ve Pembe
  • Boğa burcu uğurlu taşları: Elmas, Safir, Yeşim
  • Boğa burcunun kendisi ile uyumu: İkisi de yerinden kalmaya üşenir. Yemek yerken anlaşırlar.
  • Tutkuları: Her şeyin en güzeline , en kalitelisine, uç noktalarına sahip olmak.

Boğa Burcu  Neleri Sever ve Neleri Sevmez

Boğa burcu bireyleri ; doğayı, kulağa hoş gelen şarkıları, yemek yemeyi, yemek pişirmeyi, pişirdiği yemekleri yemeyi, kaliteli giysiler giymeyi çok severler. Bunun yanında acele ettirilmeyi, gereksiz para harcamayı, kirli kıyafet ve ortamları, emri vaki olayları asla sevmez.

Boğa Burcunun Güçlü ve Zayıf Yönleri

Boğa burcu bireylerinin, güvenilir olma, sabırlı olma, sorumluluk bilme ve soğuk kanlı davranma konuları güçlü yönleridir. Bunun yanında inatçılıkları, tavizsiz olmaları ve aşırı sahiplenicileri ise zayıf yönleridir.

Boğa Burcu Olumlu Özellikleri

Boğa burcu bireyleri sabırlı kişileridir. Yardım etmeyi , düzenli olmayı severler. Boğa burcu bireyler aynı zamanda romantik kişilerdir.

Boğa Burcu Olumsuz Özellikleri

Boğa burcu bireyleri çok geniş kişilerdir . İnatçı olmaları, tembel olmaları ve çok yemek yemeleri onların olumsuz özellikleridir.

Boğa Burcu Kişisel Özellikleri

Burçlar kuşağının oldukça hantal ve inatçı bireyleridir. Dinlenmeyi çok severler. Onları dinlenirken çayıra yayılmış bir boğa gibi görebilirsiniz. Diğer yandan da çok hızlıdırlar. Bu hızlarını öfkeli ve çoşkulu bir boğaya benzetebiliriz. Sahiplenici özellikleri çevrelerindeki kişilere karşı koruyucu olmalarını sağlar. İnatçı özellikleri onları kararlarının değişmeyeceğine ve doğru bildiklerini yapmaya iter.

Para kazanmayı sevdiklerinden bir işin ucunda para varsa o projeyi sonlandırana kadar çalışır ve parasını alır. Boğa burçları sadık bireylerdir değişkenlikleri ve eleştirileri sevmezler. Uzun süreli arkadaşlık ve uzun soluklu aşk onların işidir.

Boğa Burcu Kadını

Boğa burcu kadını sadık bir arkadaş , eş ve sevgilidir. Eşine  ömür boyu tutkulu bir aşk ile bağlı kalır(kırmızı çizgilerini aşmadığınız sürece). Boğa kadını espirili, şakacı bir karaktere sahiptir. Eşsiz cazibesini her zaman hissettirir ve kullanır.

Boğa burcu kadını cinsellikte ön sevişmeyi sever. Uzun süreli ilişkileri sever ve şehvetlidir. Sexi sanat olarak görür. Utangaç kişilerden haz etmez.

Boğa Burcu Erkeği

Boğa burcu erkeği, yayılmayı , ve yemek yemeyi sever. Sessiz sakin tavırları ve uzun düşünmeleri doğru karar vermesine yardımcı olur. Güvenilik sadık bir dosttur. Çevresindekilere karşı korumacı ve sahiplenici bir tavır sergiler. Bir ilişkide çok zorlandığında pes eder içine kapanır ve sessizleşir.

Boğa erkeği cinsellikte kişiye zevk verme konusunda oldukça isteklidir. Titizlik temizlik onun için çok önemlidir. Uzun süren ilişkileri sever. Oldukça şehvetlidir.

Ayrıca Kontrol Et

geegenlerin gök yüzü yorumu, jüpiter hangi burçta, mars hangi burçta, güneş burcu, dolunay hangi burçta. 2019 astroloji

2019 Yılı Ağustos Ayı Gezegenlerin Hareketleri Ve Ay Evreleri

2019’un Ağustos ayında gökyüzü  seyri aşağıdaki tabloda sizin için derledik. Yeni ay  sırasıyla Ağustosun ilk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir