Perşembe , Ekim 3 2019
Son Yazılar
Anasayfa / Burç Özellikleri / Detaylı Balık Burcu Özellikleri

Detaylı Balık Burcu Özellikleri

Balık Burcu Detaylı Özellikleri

19 Şubat – 2o Mart

  • Grubu : Su
  • Balık burcu yönetici gezegeni: Neptün (hayal gücü gezegeni)- Jüpiter (şans ve ilerlemenin gezegeni)
  • Uğurlu Sayıları: 3 – 9
  • Uğurlu gün: Perşembe
  • Balık burcu uğurlu renk: Mor, su yeşili, eflatun
  • Balık burcu uğurlu taşları: Ay taşı, Kuvars
  • Balık burcunun kendisi ile uyumu: İki balık burcu duygusal açıdan oldukça uyumludur.
  • Tutkuları: En güzel aşkı yaşamak

Balık Burcu Neleri Sever Neleri Sevmez?

Balıklar  yalnız kalmayı, şarkılar söylemeyi, aşık olmayı, su sporları yapmayı, burnunun dikine gitmeyi ve ağlamayı çok sever.  Bunun aksine balıklar kötü tasarımları, gürültülü müziği, gaddarlığı, geçmişe takılmayı, anlaşılmamayı ve kale alınmamayı hiç sevmez nefret eder.

Balık Burcunun Güçlü ve Zayıf Yönleri

Balıkların güçlü olduğu yönleri şefkatli olma,sanatçı ruhlu olma, sezgilerinin güçlü olması, nazik ve bilgili olması.  Zayıf  yönleri ise korkak olmaları, çabuk güvenmeleri, sürekli ağlamaklı olmaları, gerçeklikten uzak olmaları.

Balık Burcu Olumlu Özellikleri

Balık burçları romantik bireylerdir. İnsanlara yardım etmeyi sever.Bilgilidir, yaratıcı fikirleri vardır ve rahatlatıcı konuşur.

Balık Burcu Olumsuz Özellikleri

Balıkların bu olumsuz özellikleri çekilmez. Çok saftırlar her şeye çabuk inanır ve herkese çabuk güvenirler. Hızlı bağımlılık yaparlar, kendilerine zarar verme potansiyelleri oldukça yüksektir ve  gerçeklikten uzak hayal aleminde yaşarlar.

Balık Burcu Kişisel Özellikleri

Hassas , duyarlı, sempatik, duyarlı, vicdanlı, hayırsever ve olaylardan kolay etkilenen kişilerdir. Çevreye kolayca uyum sağlayabilirler. Genellikle hayal dünyasında yaşarlar. Ne kadar çabuk inansalar da başkalarını ikna etmekte üstün yetenekleri vardır. Kırılgan dırlar ve ufak bir durum karşısında hemen ağlarlar. Ama bu kırılgan duygusal kişiliğin altında çok güçlü bir karakter barındırırlar. Aşık olmayı , çok severler ve onları etkilemek kolaydır. Bir çok platonik aşkı vardır. Sevmeyi sevilmeyi aşık olmayı çok severler.

Balık Burcu Kadını

Balık kadınları masalsı bir güzelliğe sahip olabilirler. Gözleri asla boş bakmaz deniz gibidir. Oldukça etkileyici bakarlar. Ünlü bir aktristi edasında gezerler. Çok şık giyinirler ve makyaj yapmaktan büyük zevk alırlar. Kendilerini hayatın akışına bırakırlar. Alıngandırlar ve kırılgandırlar.Bu duygusal durumlardan sıyrılmasını da bilirler. Balık kadınları cinsellikte sex esnasında hiçbir zaman partnerlerini  zevk almadan mest olmadan bırakmazlar.

Balık Burcu Erkeği

Etrafındaki olaylardan kolayca etkilenen hassas ve duygusal bireylerdir. Tam olarak anlaşılmayan, kendini ifade ederken bazı sorunlar yaşayan kişilerdir. Balık erkekleri  gizemli, karmaşık ve kayıp yönleri vardır. Onu tamamen tanımak çok zordur. Şiire, müziğe, dansa yatkın kişilerdir.

Balık erkekleri cinsellikte sınır tanımazlar. Yavaş yavaş başlayıp saatlerce sürdürürler. Kadınları gibi fantezilere açıktır, aşırı zevk alır, partnerine karşı kibar ve naziktir.

Ayrıca Kontrol Et

geegenlerin gök yüzü yorumu, jüpiter hangi burçta, mars hangi burçta, güneş burcu, dolunay hangi burçta. 2019 astroloji

2019 Yılı Ağustos Ayı Gezegenlerin Hareketleri Ve Ay Evreleri

2019’un Ağustos ayında gökyüzü  seyri aşağıdaki tabloda sizin için derledik. Yeni ay  sırasıyla Ağustosun ilk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir