Cuma , Ekim 4 2019
Son Yazılar
Anasayfa / Burç Özellikleri / Detaylı Aslan Burcu Özellikleri

Detaylı Aslan Burcu Özellikleri

Aslan ve Yükselen Aslan Burcu Özellikleri

23 Temmuz – 23 Ağustos

  • Grubu :  Ateş
  • Aslan burcu yönetici gezegeni: Güneş
  • Uğurlu Sayıları: 1 – 4
  • Aslan burcu uğurlu renk: Altın sarısı, koyu sarı , Kehribar
  • Aslan burcu uğurlu taşları: Kaplan gözü taşı, akik taşı, sarı safir
  • Aslan burcunun kendisi ile uyumu: Aslan burcunun doğasında liderlik olduğu için kendisi ile sürekli rekabet halinde olurlar. Kendisi ile uyumlu bir burç değildir.
  • Tutkuları: Lider olmak, Yönetici olmak, Mevkide en üstte olmak

Aslan Burcu Neleri Sever Neleri Sevmez?

Aslan burcu bireyleri göz önünde olmayı, şarkı söylemeyi, güzel kıyafetler seçerek çok şık olmayı, pahalı eşyaları ve yakınlık burmayı çok sever. Bunun dışında Aslan burcu bireyleri , Görmezden gelinmeyi, yalnız kalmayı, bulunduğu ortamda başkasının lider olmasını ve tatsız yemekleri de hiç sevmez ve hoşlanmaz.

Aslan Burcunun Güçlü ve Zayıf Yönleri

Aslan burcu bireylerinin yaratıcı, mert, samimi, neşeli, esprili ve güven verici olmaları onların güçlü yanlarındandır. Zayıf yönleri ise küstah, inatçı, egolu, tembel ve sert olmalarıdır.

Aslan Burcu Olumlu Özellikleri

Aslan burcu bireyleri cesurdurlar. Toplumda cömert ve kibar olmaları onları ön plana çıkarır.Koruyucu , dobra, eğlenceli kişilerdir.

Aslan Burcu Olumsuz Özellikleri

Aslan burcu bireylerinin olumsuz özelliklerini  küstah, müsrif, özensiz, katı yürekli, kıskanç ve kavgacı olmaları  gösterilir.

Aslan Burcu Kişisel Özellikleri

Aslan burcu önderdir, liderdir ve yöneticidir. Başkalarının hayatlarını da onlar yönetmek isterler. Egoları yüksektir bundan mütevellid kibirli kişilerdirler.  Bazen emir kipleri ile konuşurlar hayalleri her şeyi yönetmektir. İsteklerini başkalarına kabul ettirmek için bir çok yol denerler. Sıcak kanlı olmaları, güler yüzlü olmaları insanları etraflarında toplamalarına yardımcı olur. Cesur ve saldırgan tavırları ise onları bir kahraman rolune iter.

Şanslıdırlar, zor günlerinde şansları onları hep arar bulur. Fikir sahibi oldukları konularda her şeyi biliyormuş gibi davranırlar. Yönetici olmak için her türlü yeteneği barındırırlar. Eğitimsiz olan aslanlar çekilmez olurlar, konuşmaları tutarsızlaşır.

Aslan Burcu Kadını

Aslan kadını partnerine son derece sadıktır.Cömert  ve yüce gönüllü kadınlardır fakat pek şanslı değiller. İlişkileri hep çok alakasız ve tuhaf nedenlerden ötürü biter.  Aslan kadınları , lüks yaşamı, romantik sevgiliyi severler. Kendilerini asla yalnız düşünemezler.Alımlı kararlı kişilerdir. Aslan kadını cinsellikte insiyatif almayı sever. Sexi ve alımlı vücuduna güvenir, içgüdüsel bir özgüven sergiler.

Aslan Burcu Erkeği

Aslan erkekleri, sıcak romantik ve ateşlidirler. Birlikte oldukları insanın ayağını yerden keserler. İyi bir konuşmacıdırlar. İnsanları nasıl etkileyeceklerini bilirler. Cömert, zengin gönüllüdürler. Lüksü severler ve şık giyinmek, para harcamak onlar için temel ihtiyaçtır. Her konu hakkında bilgileri  varmış gibi konuşurlar. Herşeyi yönetmek isterler. ^kişilik bir arkadaş grubunda bile liderdirler. Başkalarının hayatlarına bile lider olmayı isterler. Aslan erkeği cinsellikte, aşırı ateşli ve tutkuludurlar. Partnerlerinin ayağını yerden keser ve ilişkisi kolay kolay bitmez uzun sürer.

Ayrıca Kontrol Et

geegenlerin gök yüzü yorumu, jüpiter hangi burçta, mars hangi burçta, güneş burcu, dolunay hangi burçta. 2019 astroloji

2019 Yılı Ağustos Ayı Gezegenlerin Hareketleri Ve Ay Evreleri

2019’un Ağustos ayında gökyüzü  seyri aşağıdaki tabloda sizin için derledik. Yeni ay  sırasıyla Ağustosun ilk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir