Perşembe , Ekim 3 2019
Son Yazılar
Anasayfa / Burç Özellikleri / Detaylı Akrep Burcu Özellikleri

Detaylı Akrep Burcu Özellikleri

Akrep ve Yükselen Akrep Burcu Özellikleri

24 Ekim – 22 Kasım

  • Grubu : Su
  • Akrep burcu yönetici gezegeni: Plüton (Güç ve yenilenme gezegeni)
  • Uğurlu sayıları: 8 -9 – 11
  • Uğurlu gün: Salı
  • Akrep burcu uğurlu renk: Kırmızı, Siyah, Bordo
  • Akrep burcu uğurlu taşları: Opal, Yakut
  • Akrep burcunun kendisi ile uyumu: Akreplerden kimin kimi sokacağı belli olamadığı için riskli bir uyum olmaktadır.
  • Tutkuları: Çevresindeki kişilerin hayatına dair herşeyi bilmek ve cinsellik.

Akrep Burcu Neleri Sever Neleri Sevmez?

Akrepler gizemli şeyleri, bitkileri, kavga havasını, sert müzikleri, deri ve sexi kıyafetleri sever. Bunun yanında basit kişiliklerden, özlini ilgilendiren sorulardan, samimiyetsizlikten  hiç hoşlanmaz ve nefret eder.

Akrep Burcunun Güçlü ve Zayıf Yönleri

Akepler bedenen güçlü ve yapılıdırlar. Akreplerin , psikolojileri, sabır ve sükutları güçlü oldukları yönleridir. Aynı zamanda kıskanç olmaları, agresif olmaları ve bencil olmaları da zayıf yönleridir.

Akrep Burcu Olumlu Özellikleri

Akrep burcu bireyleri sabırlı kişilerdir. Bilgili ilim sahibi, disiplinli ve dikkatlidirler.  Olaylar karşısında sabır gösterip empati kurabilirler.

Akrep Burcu Olumsuz Özellikleri

Akreplerin kindar olmaları, gerçek niyetini gizleyen biri olmaları, insanlara karşı güvensiz davranmaları olumsuz ve negatif yönleridir.

Akrep Burcu Kişisel Özellikleri

Akrep bireyleri güçlüdürler, mücadeleci, hırslı ve pes etmeyen kişilerdir. Bir akrebin pes ettiğini düşündüğünüz anda birden küllerinden geri doğar. Güvenilir ve aklı başında insanlardır. Cinselliği severler ve yaşam tarzı ve kalitesi olarak bilirler. Akrepler enerjilerini yanlış yansıttığında acımasız, merhametsiz, kindar olabilirler. Öte yandan enerjileri tam yansıdığında, kontrolcu, güçlü, mücadeleci, yarışçı, akım belirleyici,sadık, tutkulu insanlardır.

Akrep Burcu Kadını

Akrep kadını gizemli ve sezgileri güçlüdür. Akrep kadınına asla yalan söylememeli ve onu aldatmamalısınız. Güçlü sezgileri sayesinde herşeyi hemen hisseder ve intikamı içini soğutana kadar acıması bir şekilde alır. Akrep kadınları sexi , alımlı ve çekicidirler. Zor beğenirler ve ellerinde olan bir şeyi çok zor bırakırlar. Dekolteli giysileri, makyaj yapmayı ve siyah renkli pjeleri severler.

Akrep kadını cinselliğe en çok önemi veren burçtur. Akrep kadını cinsellikte aradığını bulmalı , sex yaparken hem bedensel hemde ruhsal kendini rahatlatmalı. Her türlü fanteziye açık, partneri için çılgın bir sex kadınıdır.

Akrep Burcu Erkeği

Akrep burcu erkekleri  şeytan tüyü varmışcasına insanlara karşı sempatik görünür ve onları yanına çeker. Bazı durumların farkında değilmiş gibi dursalar da güçlü sezgileri ile kesinlikle bilgi sahibidirler.  Akrep erkekleri uzun boylu ve kalıplı insanlardır ve güçlü bir kişilikleri vardır. Bir mücadelede asla vazgeçen olmazlar her seferinde zafere ulaşmak için tüm imkanlarını kullanırlar. Yalan ve riyaya tahammülleri hiç yoktur.

Akrep erkeği cinsel hayatında  partnerini mutlu etmek için tüm gayretini gösterir. Gizemli oluşu, zekice sözleri onu daha istekli ve sexi yapar. İlişki sırasında tecrübeli ve olgun davranır.

 

Ayrıca Kontrol Et

geegenlerin gök yüzü yorumu, jüpiter hangi burçta, mars hangi burçta, güneş burcu, dolunay hangi burçta. 2019 astroloji

2019 Yılı Ağustos Ayı Gezegenlerin Hareketleri Ve Ay Evreleri

2019’un Ağustos ayında gökyüzü  seyri aşağıdaki tabloda sizin için derledik. Yeni ay  sırasıyla Ağustosun ilk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir