Cuma , Ekim 4 2019
Son Yazılar
Anasayfa / Genel Burç Yorumları / Aylık Burç Yorumları Yengeç Burcu Haziran 2019
yengeç burcu, yükselen yengeç burcu, aylık burç yorumları, yükslen yengeç aylık burç yorumları 2019

Aylık Burç Yorumları Yengeç Burcu Haziran 2019

Yengeç Burcu Aylık Yorumu Haziran 2019

yengeç burcu, yükselen yengeç burcu, aylık burç yorumları, yükslen yengeç aylık burç yorumları 2019

22 Haziran – 22 Temmuz

1-30 Haziran 2019 – Haziran ayı tazelenme ve yenilenme ayı, huzurun ve rahatlığın tadını çıkarın kendinize önem verin.

Yengeçler ve yükselen yengeçler; Bu ay sizler için önemli enerjiler içeriyor. Haziran 2019 ayı sizin için yenilenme , tazelenme ayı olabilir. Bu ay beden sağlığına ve bakımına önem vermek,  ruhen dinlenmek ayı. Haziran ayında Ay 4 haziran 2019 Güneş ise 21 Haziran 2019 tarihlerinde burcunuzda olacak. Haziran ayının ilk yarısı ruhunuza ikinci yarısı ise bedeninize ve iş hayatınıza iyi gelecek. Ekonomik olarak biraz harcama yapacağınız bir ay olabilir.

Haziran ayının ilk yarısı; arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz, sosyal ortamlarınız ve haziran ayının yüksek enerjisi sayesinde moraliniz çok yerinde olacak. Bu süreçte aileniz, eşiniz ve sevgiliniz ile çok olumlu enerjiler içinde olacak ve tahmin ettiğinizden daha güzel zaman geçirebileceksiniz. Birbirlerinize karşı anlayış ve yardımseverlik duyguları besleyebilirsiniz.

Haziran ayının ikinci yarısında ise;  sağlık ve iş alanında yaşayacağınız aksiliklere çözüm arama süreci olarak karşınıza gelebilir. Bedensel yenilenme ayın ikinci yarısı başlıyor ve sağlık sorunlarınız varsa onları gideriyorsunuz. İş hayatınızdaki size baskı ve tehdit oluşturan unsurları ortadan kaldırmak için gayret gösterebilirsiniz. Haziran ayının ilk yarısında size yakın gelen kişiler ve yakınlarınızın ayın ikinci yarısında aslında kuyunuzu kazan ve size dürüst olmayan tehlikeli kişiler olduğunu anlayacaksınız. Araya mesafe koymakta fayda var.

Yengeç burcu  aşk; Haziran ayının ilk yarısı yüksek enerjiniz ile aşk hayatınız daha tutkulu ve eğlenceli hale gelecek.  Partnerinizle organizasyonlara katılacak ve bunlardan keyif alacaksınız. Ruhen yüksek enerjiniz sizi anlayışlı ve iyi düşünmeye iteceğinden sevgilinizi fazlası ile mutlu edebilirsiniz.  Haziran ayının ikinci yarısında aranızı bozmaya çalışacak kişilere dikkat etmelisiniz.

Yengeç Burcu evlilik; Sevgili yengeçler bu ay ailenize ve eşinize daha fazla zaman ayırmak isteyeceksiniz. Enerjiniz ve moraliniz yerinde olduğundan ruhen kendinizi dinlendirmeye çalıştığınızdan en iyi ilacın aile olduğunu anlayacaksınız. Eşiniz ve çoçuklarınızla organizasyonlara katılabililir ve geziler yapabilirsiniz. Ekonomik olarak biraz harcama yapacağınız bir ay olabilir.

Bekar Yengeçler; Haziran 2019 bekar yengeçlerin en aktif olduğu ay olabilir.  Haziran ayının ilk haftaları sosyal ortamınızın çok canlı olması, sizin yüksek enerjiniz  sizi yaz aşkı ile tanıştırabilir. Ve bu süreçte karşılaşacağınız bir aşk uzun soluklu olabilir. Belkide yaz aşkınızı bulmanız için son iki hafta olabilir. Aklınızda biri varsa itiraf etmeli ve aşkınızı dile getirmelisiniz bu sizin son şansınız olabilir. Aşk cesaret ister.

Ayrıca Kontrol Et

geegenlerin gök yüzü yorumu, jüpiter hangi burçta, mars hangi burçta, güneş burcu, dolunay hangi burçta. 2019 astroloji

2019 Yılı Ağustos Ayı Gezegenlerin Hareketleri Ve Ay Evreleri

2019’un Ağustos ayında gökyüzü  seyri aşağıdaki tabloda sizin için derledik. Yeni ay  sırasıyla Ağustosun ilk …

2 Yorum

  1. Yay burcu yok

  2. Her Hafta doğru tahmin böyle şeylere normalde inanmam ama sanki bana özel yazılmış gibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir