Cumartesi , Ekim 5 2019
Son Yazılar
Anasayfa / Genel Burç Yorumları / Aylık Burç Yorumları Yay Burcu Haziran 2019
yay burcu kapak resmi, yay burcu aylık yorumları, ay burcu ve yükselen yay burçları yorumları

Aylık Burç Yorumları Yay Burcu Haziran 2019

Yay Burcu Aylık Yorumu Haziran 2019

yay burcu aylık yorumu, yay burcu aylık yorumu 2019, yay burcu ve yükselen yay burcu haziran ayı aylık yorumları

23 Kasım – 21 Aralık

1-30 Haziran 2019 – Bekar yaylar hayırlı işler bekletmeye gelmez.

Yaylar ve yükselen yaylar; Bu ay size evlilik , yuva kurmak, iş başarıları aile desteği, birliktelik gibi yüksek ve çok önemli enerjilerle geliyor. Özellikle ilk haftası bunları hissedecek ve bu mutluluğu yaşayacaksınız. Haziran ayında iş hayatınızdaki başarı ve  mali konularda gücünü ilan etmiş bir birey olarak yakın çevrenizdeki güçlü kişilerden övgüler alabilirsiniz.

2019 Haziran ayının ikinci yarısında bazı ufak tefek sorunlar yaşayabilirsiniz. Bunlardan bazıları aile kurmakla ilgili planların suya düşmesi , ekonomik olarak zarar etme gibi. Ama üzülmeyin bu sadece kısa süreli bir problem olacak. Stlinizi yenileyerek kendinizi hızlı toparlayacak, dış görünüşünüzü daha cool hale getirecek ve kimlerin neler kaybettiğini hatırlatacaksınız. Para konularında yaşayacağınız tecrübe paranızı daha akıllı kullanmayı öğretecek. Tüm bu öğretilerin size değer katacak ve haziran ayını kazanan bir birey olarak tamamlayacak enerjiler sizinle.

Yay Burcu aşk; Aşk haytınız haziran ayında çok iyi başlayacak. Tutkularınız artacak ve aldığınız övgülerle partneriniz de  gururlanacak.  diğer yandan ise  17 Haziran’da 25 derece Yay burcunda bulunacak dolunay özellikle sizleri agresif yapacak. Her konuda verdiğiniz tepkiler sert kaçabilir. Bunlarda ilişkinizi bozabilir. Şimdiden dikkatli olmalı ve kalp kırmamalı.

Yay Burcu Evlilik; Evli yaylar evliliğin ne kadar güzel ve kutsal olduğunu düşünecek ve eşlerine karşı daha sadık daha sevgi dolu olacak enerjiler altında.17 hazirandaki dolunay eşiniz karşısında sizi daha agresif ve katı yapabilir. İncir çekirdeğini doldurmayan sorunlardan şiddetli tartışmalar yaşayabilirsiniz.  Tüm bu tartışmaların başlangıç noktası sizin öfkeniz olabilir.

Bekar yaylar;  İlişkisi olan yaylar için haziran ayının ilk haftası evlilik kararı alma gibi öenm seviyesi yüksek enerjiler içeriyor. Haziran ayının  ilk haftası aile bireyleri ve yakın çevrede bu tür önemli kararları destekleyecek ve yanınızda olacak. Eğer ertlerseniz haziran ayının ikinci haftası bu güzel kara yerine hüzün ve kalp kırıklığı kalabilir. Hayırlı işler beklemeye gelmez. İlişkisi olmayan yaylar için tüm burçları etkileyen bir aşk enerjisi içindesiniz. Haziran ayının ilk haftası bir aşka başlarsanız uzun soluklu bir birliktelik yaşayabilirsiniz.

Ayrıca Kontrol Et

geegenlerin gök yüzü yorumu, jüpiter hangi burçta, mars hangi burçta, güneş burcu, dolunay hangi burçta. 2019 astroloji

2019 Yılı Ağustos Ayı Gezegenlerin Hareketleri Ve Ay Evreleri

2019’un Ağustos ayında gökyüzü  seyri aşağıdaki tabloda sizin için derledik. Yeni ay  sırasıyla Ağustosun ilk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir