Cuma , Ekim 4 2019
Son Yazılar
Anasayfa / Genel Burç Yorumları / Aylık Burç Yorumları Terazi Burcu Haziran 2019
terazi burcu yorumu, yükselen terazi burcu yorumu

Aylık Burç Yorumları Terazi Burcu Haziran 2019

Terazi Burcu Aylık Yorumu Haziran 2019

terazi burcu aylık yorumu, aylık terazi burcu yorumu, haziran 2019 burç yorumları.

23 Eylül – 23 Ekim

1 – 30 Haziran  2019 –  Haziran ayının ilk yarısı gündüz iken ikinci yarısı gece olabilir.

Terazi ve Yükselen teraziler; Bu ay seyahat etmek, eğitim almak,  yurt dışına  çıkmak , medya çalışmaları  yapmak hepsine evet evet evet. Bu ay planlarınızı hayata geçirmeni için çok olumlu enerjiler söz konusu. Mali gelirinizi arttıracak, kazancınıza kazanç katacak çalışmalarınız hele mümkünse haziran ayının ilk yarısı yapın. Bu çalışma ve planlarınızı sadece siz değil ailenizde desteklemek isteyecek.

Bu ay yapacağınız yolculuklar sağlığınızı etkileyebilir. 2019 Haziran ayının ikinci yarısından itibaren çevre değiştirmek isteyeceksiniz. Bu değişim hüzün değil mutluluk verecek sizin için. Aileniz bu ayrılıştan hoşnut kalmayabilir ve tahmininiz dışında tepkiler vererek sizi şaşırtabilir. Ayın ikinci yarısında kariyeriniz ile ilgili alacağınız kararlarınızda tepki toplayabilir.

Terazi burcu Aşk; 9 Haziran’da Venüs İkizler burcuna geçiyor bu da size aşkın kapısını aralamak demek. 9 hazirandan sonra ilişkinizin daha tutkulu bir hal alacağı , aranızdaki buzların eriyeceği enerjilerini yayıyor. Haziran ayının sonuna doğru ilişkinizde sizden kaynaklı polemikler yaşanabilir kararlarınız sorgulanabilir.

Terazi burcu evlilik; Haziran ayı evliliğinizi yüceltecek ve ailenizi dahada sıcak hale getirecek enerjiler saklıyor. Haziran’ın ilk yarısında her şey yolunda ilerleyecek partneriniz ona gösterdiğiniz ilgiden çok memnun kalacak. Haziran ayının ikinci yarısında ise eşiniz kararlarınızı sorgulayabilir bunun karşılığında sizden sert tepkiler alabilir. Eşiniz sizi ve ailesini düşünüyor biraz daha sakin olmakta fayda var.

Bekar teraziler; ilişkisi olmayan teraziler 9 Haziran’da Venüs İkizler burcuna geçişi sizi aşkla tanıştırabilir. Aşk gezegeni sizi unutmadı. Yakınınızda bulunan ve enerjisi size yakın olan birine aşk ilan edebilir yada ilanı aşk alabilirsiniz. İlişkisi devam eden bekar teraziler için bu ay evlilik kararı almanız pek yararınıza olmayacak hatta ilişkinize zarar bile verebilir.

Ayrıca Kontrol Et

geegenlerin gök yüzü yorumu, jüpiter hangi burçta, mars hangi burçta, güneş burcu, dolunay hangi burçta. 2019 astroloji

2019 Yılı Ağustos Ayı Gezegenlerin Hareketleri Ve Ay Evreleri

2019’un Ağustos ayında gökyüzü  seyri aşağıdaki tabloda sizin için derledik. Yeni ay  sırasıyla Ağustosun ilk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir