Cumartesi , Ekim 5 2019
Son Yazılar
Anasayfa / Genel Burç Yorumları / Aylık Burç Yorumları Oğlak Burcu Haziran 2019
oğlak burcu aylık yorumu, yükselen oğlak burcu aylık yorumu, aylık burç yorumları

Aylık Burç Yorumları Oğlak Burcu Haziran 2019

Oğlak Burcu Aylık Yorumu Haziran 2019

oğlak burcu yorumu, oğlak burcu aylık yorumu, oğlak burcu haftalık yorumu, yükselen oğlak burcu yorumları

22 Aralık – 20 Ocak

1-30 Haziran 2019 – Belalara bulaşmamaya özen göstermeli ve egonuzu da biraz indirmelisiniz.

Oğlak burcu ve yükselen oğlaklar;  İş hayatınız için yepyeni bir dönemin başlangıcı haziran ayı. Haziran ayının ilk haftası bu etkileri hissedebilirsiniz.  İş yerinde ki çalışmalarınız ve öz güveniniz bu ay sizi bir üst kıdeme taşıyabilir yada maaşınıza zam alabilirsiniz. Eğer iş arayışında iseniz  haziranın 2. haftasında  cv bıraktığınız yerlerden geri dönüş alabilirsiniz. Size önerimiz karşınıza çıkacak fırsatları beğenmemezlik yapmamanız ve değerlendirmeniz.

Kendinizi yenileme yoluna gidiyorsunuz. Stilinizi yenileyebilir, dış görünüşünüzü değiştirerek başkalarını etkileyebilirsiniz. Haziran ayı çok güçlü görünebilirisiniz, öz güveniniz çok yüksek olabilir, egonuz tavan yapabilir ki egonuzun kurbanı olmamaya dikkat etmelisiniz. Başkalarından olan beklentilerinizi ortadan kaldırmalısınız.  Haziran ayında oluşacak olan dolunay kendinizi eleştirmenize  ve psikolojik olarak birazda sakinlemenize yardımcı olabilir. Ama egonuz başkalarına zarar verebilir. Bu ay  özellikle haziran ayının ikinci yarısı belaya bulaşmamanız gereken ve kendinizden korkmanız gereken bir dönem olacak. Biraz daha sakin ve serin kanlı kalmak faydanıza olacaktır.

Oğlak Burcu Aşk; Bu ay aşk etrafınızda dört dönecek. İnsanları peşinizden gezdirmek hoşunuza gidiyor. Egonuzun çok yüksek kalması ve  başkalarını küçük görmeniz sizi bir anda yalnız bırakabilir. Haziran ayının yüksek enerjisi ile egonuza hakim olduğunuz sürece aşkınızı daha tutkulu ve heyecanlı yaşayabilirsiniz. Haziran ayının ikinci yarısında ilişkinizde  dedikodulara ve tartışmalara dikkat edin gergin davranışlarınız geri dönüşü olmayan kavgalara götürebilir.

Oğlak burcu evlilik; Evliliğini sizin güçlü duruşunuz ve sahiplenici rolünüz ile  daha sıcak bir ortam oluşturabilir. Bu ay büyükten küçüğe tüm aile birylerinin bir arada olacağı enerjiler taşıyor. Ailenizin size güveni bazı sorumlulukları da beraberinde getirebilir.

Bekar Oğlaklar; Aşk için kendinizi yenileyin ve kur yapmaktan kaçınmayın. Cesaretiniz ve öz güveniniz sayesinde başkalarının ilgisini çekebilirsinizdir. Eğer egonuzu abartmazsanız bu ay tutkulu bir ilişkiye başlayabilirsiniz.  İlanı aşkı karşınızda ki kişiden beklemek yerine bir adım da sizin atmanız gerekecek. Bazı şeyle için haziran ayının ilk yarısı son şansınız olabilir.

Ayrıca Kontrol Et

geegenlerin gök yüzü yorumu, jüpiter hangi burçta, mars hangi burçta, güneş burcu, dolunay hangi burçta. 2019 astroloji

2019 Yılı Ağustos Ayı Gezegenlerin Hareketleri Ve Ay Evreleri

2019’un Ağustos ayında gökyüzü  seyri aşağıdaki tabloda sizin için derledik. Yeni ay  sırasıyla Ağustosun ilk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir