Cuma , Ekim 4 2019
Son Yazılar
Anasayfa / Genel Burç Yorumları / Aylık Burç Yorumları Mayıs Ayı Burç Yorumu 2019

Aylık Burç Yorumları Mayıs Ayı Burç Yorumu 2019

Aylık Burç Yorumları

2019 Mayıs ayı burç yorumları ve yükselen burçların yorumları. 2019 Mayıs ayının burç yorumlarında neler var , burçlarımızı neler bekliyor? Mayıs ayının içinde yaşanacak dolunay ekonomik sorunlara müdahale ediyor. Haftalikburcyorumlari.com ‘dan her ay düzenli takip edebilirsiniz.

Koç Burcu Aylık Yorumu

21 Mar. – 20 Nis.

1-30 Mayıs 2019 – Ekonomik refah artıyor

Mayıs ayı içinde kendi ekonominizi gündeminize alarak ilerliyorsunuz. İş , kariyer, para ve yan gelirler konusunda arayışlar içine giriyorsunuz. 5 Mayıs tarihinde gerçekleşecek olan yeni Ay  size müjdeli haberler verebilir. 7 Mayıs salı gününden sonra görüşmeleriniz artabilir ve planladığınız işler,programlar meyvesini verebilir. Bu süreç toparlanmanıza yardımcı olacak.

16 Mayıs tarihinden itibaren, istediğiniz paraları kazanmaya başlayacaksınız.  Evinize, ihtiyaçlarınıza ve ailenize gönül rahatlığıyla harcamalar yapabilirsiniz. 18 Mayısta Dolunay gerçekleşecek harcamalarınız bu dönemde şekillenecek. 21 Mayıs’ta ise artık dışarı isteğiniz artacak ve seyahat planları kuracaksınız.  Hayatınız mayıs ayı ile beraber daha hızlı, daha hareketli bir rol alarak monotonluktan kurtulacak.

Bu ay yaşanan gelişmeler ekonomik düzelmelerini ve artan hayat enerjiniz ilişkilerinizde de size yardımcı olacak. Anneler günü eve eli boş gitmeyeceksiniz , anne olan eşinize hediye alıp baş başa bir yemek yiyebileceksiniz. Bu hem sizi hemde ailenizi mutlu edecek.


Boğa Burcu Aylık Yorumu 

21 Nis- 21May

1-30 Mayıs 2019- 2019 Yılının en  iyi ayındasınız.

Güneş burcunuzda ilerliyor ve 7 Mayıs tarihinde Merkür ve 16 Mayıs tarihinde ise Venüs katılıyor. Venüs sizi bu ay içinde daha girişken, daha cesur ve daha güçlü bir role sokacak. 2019 yılının en iyi ayındasınız. İletişim gücünüzün de arttığını göz önüne alırsak Mayıs ayı içinde akıcı bir iletişim dili ile bütün işlerinizi çözebilirsiniz. Ailenizin , partnerinizin veya patronunuzun hayır dediği konularda bile onları ikna edebilirsiniz.

Merkür iş hayatınıza can katıyor. 21 Mayıs tarihinden itibaren kendinizi ekonomik konulara ve direk parasal konulara yönlendiriyorsunuz. Ekonomik olarak rahatlayacağınız ve mayıs ayı giderlerinizi rahatlıkla karşılayacağınız, kendinizi yaza hazırlaya bileceğiniz kazançlar elde edeceksiniz. 18 Mayıs tarihine oluşan dolunay karşıt burcunuzda ilerleyecek. Bu ay sevgiliniz , eşiniz ile ilgili bazı ufak tefek sorunlar yaşayabilirsiniz. Tahmin etmediğiniz durumlarda inatlaşarak kavgalar yaşayabilirsiniz. Anlayış ve empati ile bu sorunların üstesinden gelebilirsiniz.


İkizler Burcu Aylık Yorumu

22 May- 21 Haz

1-30 Mayıs 2019-  Maneviyatınızın güçlendiği ve sabrınızın meyvesini aldığınız bir ay

İpler elinizden kaçıyor ve bir çok gelişme kontrolünüz dışında oluyor. Bu gidişata ayak uydurmaya çalışırken maneviyatınızın geliştiğini de fark edeceksiniz. Kendinizi yaradananıza daha yakın hissedecek , ruhsal olarak kendinizi dinlenmiş hissedeceksiniz. Maddi konular tüm burçların sorunu halinde ama siz 16 Mayıs tarihinden itibaren daha temkinli ve daha iktisatlı davranmanız gerek. 21 tarihine kadar sabretmeniz gerekecek.

21 mayıs tarihinde Güneş sizin burcunuza ilerliyor ve sizin aktif olacağınız dönem başlıyor. Bu kadar ile bitmiyor yönetici gezegeniniz Merkür’de burcunuza ilerliyor bununla birlikte fazlasıyla güçleniyorsunuz. Dolun ay sağlığınız ile ilgili bazı uyarılar getirecek. Aşk hayatınız da Mayıs ayının 2. yarısında hızlanıp tam istediğiniz tatlı neşeli bir hale geliyor. Monotonluktan kurtulup daha sevimli bir ilişki yaşamaya başlıyorsunuz.


Yengeç Burcu Aylık Yorumu

22 Haz- 22 Tem

1-30 Mayıs 2019- Sosyal yaşamınızı canlandırma zamanı

Toprak elementindeki gezegenlerin suların öncüsü burcunuzla uyumlandığı, bu uyumlanmanın getirdiği umut ve vizyonu taşıyacağınız bir ay sizi bekliyor. 5 Mayıs’taki yeni ay sizi yepyeni arkadaşlarla tanıştırabilir ve yepyeni bir çevreye dahil edebilir. Merkür 7’sinden itibaren düşüncelerinizi paylaşıp ifade etmenizi hızlandırıyor olacak. 16 Mayıs’ta Venüs’ün burç değiştirmesi bir arkadaşınızı aşkınız haline getirebilir duygularınız değiştiği zaman bunu hissedeceksiniz. Ancak Mars’ın burcunuza ilerlemesiyle çok daha aktif olacağınız bir döneme giriyorsunuz, kendinizi yorup yıpratmamaya gayret göstermeli, sağlığınızı gözardı etmemelisiniz. 21 Mayıs’ta Güneş’in ve Merkür’ün burç değiştirmesiyle kontrolünüz dışı olayların biraz daha hızlanabileceği bir dönem başlıyor, hayatın bu akışına ayak uydurabilirsiniz.

 


Aslan Burcu Aylık Yorumu

23 Tem – 23 Agu

1-30 Mayıs 2019 – Yeni bir ilişki bu yılın anahtarı olabilir.

Mayıs ayında iş hayatınızı etkileyen bir çok etkenler var.Güneş ve ardından da Merkür ile Venüs kariyeriniz ve sosyal statü alanınızı, yolunuzu aydınlatacak. Planlarınızı ileriye dönük ve büyük hedefleri gözünüze kestirerek yapabilirsiniz.

Bu ay içinde başlayacağınız bir ilişki sizin konumunuzu statünüzü değiştirecek ve yükseltecek bir  ilişki olabilir.  İlişkinizi iyi değerlendirmenizi öneririz. 21 Mayıs’tan itibaren  sosyal ortamınız canlanacak ve monotonluktan çoook uzaklaşmış olacaksınız. Arkadaşlarınızla birlikte hareket edebilir organizasyonlara katılabilirsiniz. 16 Mayıs’ta burç değiştiren Mars sizi beklenmedik olaylara sürebilir. Özellikle, kişilere, kazalara karşı kendi arkanızı kollamalısınız. 5 Mayıs tarihinde sizi iş  bulma, kariyer edinme ve konum değiştirme gibi olaylarla müjdeleyebilir. 18 Mayıs tarihinde gerçekleşecek olan Dolunay ile aile  ortamına ilişkin kararlar gelebilri veya fikir değişiklikleri yaşanabilir.


Başak Burcu Aylık Yorumu

24 Agu – 22 Eyl

1-30 Mayıs 2019 – Yeni bir ilişki bu yılın anahtarı olabilir.

Mayıs ayı içinde gündeminizde hep yolculuklar var.  Madem sürekli uzak yerler aklınızı kurcalıyor o zaman  bavullarınızı hazırlayın. Güneş, Merkür ve  Venüs sizi yurt dışına, şehir dışına yani uzaklara ve yabancı kişilere doğru yönlendiriyor.  Maceracı ruhunuz keşf etme merakınız bu ay içinde size bir seyahat olabileceğini gösteriyor.  Nasibiniz uzaklardan gelebilir.  Hiç tanımadığınız bilmediğini çok  yabancı birine aşık olabilirsiniz. Evet bu yaz aşkı Mayıs ayı içinde gelebilir. 16 Mayıs tarihinden itibaren sosyal ilişkilerinizde daha aktif rol alacaksınızki bu süreç içinde arkadaşlarınızla kavga etmemeye, tartışmamaya dikkat.

Burcunuzun yönetici gezegeni olan Merkür oldukça hızlı, 7 Mayısta çok aceleci olabilir, hızlı ve aceleci tavırlar takınıp sergileyebilirsiniz. En Önemlisi 7-21 Mayıs arasındaki en önemli konunuz maddi konular. Harcamalarınız artabilir ve tahmininiz dışında giderler  de çıkabilir. Biraz daha iktisatlı davranmanız bu ay için ekonomik sorunlarınızı çözecektir.21 Mayıs tarihinden sonra görev ve sorumluluklarınız artabilir, onaara daha fazla zaman ayırabilirsiniz. 18 Mayısta gerçekleşecek olan Dolunay ise sizi kardeşlerinizle, kardeş gibi dostlarınızla ve kuzenlerinizle aranızdaki samimiyetin ilerlemesine neden olabilir.


Aslan Burcu Aylık Yorumu

23 Eyl – 23 Eki

1-30 Mayıs 2019 – Seyahat planlarınız ve istekleriniz gerçekleşiyor

Bu ay gündemini para. Eşinizle yada ticari ortağınızla, yada yakın biriyle yapmış olduğunuz harcamalar, yatırımlar ve para mevzuları bu ayın manşeti 7 Mayıs’tan itibaren iş hayatınız hareketli olmaya başlayacak. İş görüşmeleri ve yatırım konuları artabilir. 16 Mayıs tarihinden sonra ise kariyeriniz , işiniz ve sorumluluklarınız sizi bir miktar uğraştıracak ve yoracak. (özellikle ortaklı iş yapıyorsanız)  21 Mayıs sonrasında ise , yolculuk yapma ve seyahat etme olasılıkları artarak ivme değiştiriyor. Yabancılara olan ilginizi yurt dışı merakınızı iş seyahatleri ile  giderebilirsiniz. 5 mayısta yeni bir iş girişiminiz olabilir. 18 Mayıs tarihinde gerçekleşecek olan dolunay kaynaklarınızı ve yeteneklerinizi daha iyi daha verimli yararlanmanıza yardımcı olacak ve enerjinizi arttıracak.


Akrep Burcu Aylık Yorumu

24 Eki – 22 Kas

1-30 Mayıs 2019 –  ilişki arayışı

Bu ay yalnız olmak istemeyeceksiniz. Partnerinizi arayacağınız bir ay olacak. Güneş, Merkür ve Venüs’ün de ortak bir çalışma içinde olduğu bu ay iletişime ve diyaloglara açık olacaksınız.  Karşınızdaki kişilerin fikirlerine ve düşüncelerine danışmak işinize yarayacak. Venüs ilişki açısından sizi oldukça şanslı kılıyor.  5 Mayıs tarihi size bir başlangıcı bir ilişkiyi haber ediyor ve müjde veriyor. 16 Mayıs tarihinden sonra, uzak mesafeler , şehir dışları ve oradaki yerleri yabancı kişileri keşif etme ilgisi duyacaksınız, yani seyahatler olabilir.  18 Mayısta yaşanacak olan dolunay hayatınızın gidişatı ile ilgili bir karar almaya sizi zorlayacak. Bu karar sonrası ev taşıma işleri olabilir. 21 Mayıs’tan sonra maddi konular , para mevzuları, yatırım çalışmaları  gündem olabilir. Ekonomik konularda bu ay başarılı olacaksınız.


Yay Burcu Aylık Yorumu

23 Kas – 21 Ara

1-30 Mayıs 2019 –  Sağlık önemli 

Mayıs ayı sizin için verimli ve üretken geçebilir. Gündelik işleriniz, çalışma ortamınız  bir düzen ve temizliğe sahip. Ufak tefek şeylerle uğraşmak istemiyorsunuz.  Sağlığınızla ilgili başı konulara önem vermelisiniz. Diş sağlığı ve iç hastalıklar gibi rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz. 5 Mayıs tarihinden sonra işlerinizde iyileşme yada yeni iş teklifleri alabilirsiniz. 16 Mayıstan itibaren göreceğiniz destekler  sizi çok rahatlatacak ve yaşam kaliteniz ve enerjiniz artacak. Mars’ın burç değiştirmesi harcamalarınıza dikkat etmeni gerektiğini söylüyor.   18 Mayıs’ta  Dolunay isiz ortaklıktan vazgeçmeye ve ortaklı işlere yaklaşmama kararlarını size benimsetecek. 21 Mayıs tarihinde ise eş bulma, evlilik kararı verme, bir ilişkiye başlama konularında sizi ikna edecek ve kendinizi bunları yapmak zorunda hissetmenizi sağlayacak.


Oğlak Burcu Aylık Yorumu

22 Ara – 20 Oca

1-30 Mayıs 2019 – Aşk kapınızda

Bu ay odağını duygusal konular ve kalbiniz olabilir. Aşk ve tutkularınızla hareket etmeye başlayacaksınız ve tam bir arayış içinde olmanız normal. Eğer bir partneriniz sevgiliniz var ise nefsinize hakim olmanızda fayda var. 16 Mayıs’tan sonra aşk la karşılaşmanız an meselesi. Belki bu yaz aşkını bulacaksınız yada hayatınızın aşkını. 7- 21 Mayıs arası ise tabiri aiz ise leyla leya gezeceğiniz bir dönem olabilir. Kendinizi bu ruh haline kaptırabilirsiniz. Bu da sizi sosyal ortamlaardan uzaklaştırabilir. Ekonomik sorunlarınız stabil görünüyor. 21 Mayıstan sonra kendinizi işlerinizle fazla yorabilirsiniz gelecek kaygıları duyabilirsiniz.Sizin için aşk ve duygularınızın yoğun olduğu karışık bir ay var.


Kova Burcu Aylık Yorumu

21 Oca – 18 Şub

1-30 Mayıs 2019 –  Karmaşık bir ay

Güneş Ardandan Merkür ve Venüs sizi ev ve ailenize itecek. Bu ay ailenizle her zamankinden daha fazla zaman geçirip daha fazla onlarla ilgileneceğiniz bir ay. 16 Mayıs’tan itibaren tüm işlerinizde ailenizden tam destek görebilirsiniz. Hatta onların tanıştırması ile bir ilişki başlayabilir. İleriye dönük evlilik planları için kafanız karışık. Bunları yeni bir ilişki ile netleştirebilirsiniz .  Mars sizi bu ayın 16’sından itibaren çok meşgul ve yoğun biri  kılabilir. 21 Mayıstan sonra  hayatına girmeye hazırlanan bir aşk var. 18 Mayıs’ta gerçekleşecek Dolunay sizin görev ve sorumluluklarınızı arttıracak omuzlarınızdaki yük biraz daha artacak.


Kova Burcu Aylık Yorumu

21 Oca – 18 Şub

1-30 Mayıs 2019 – 

Güneş  ve ardından Merkür ve Venüs  burcunuzda uyum halinde. Bu demek oluyor ki Mayıs ayı kendinizi çok iyi hissetmenize ve enerjinizin yüksek olamasına ev sahipliği yapacak. Meraklarınız, sızı öğrenmeye ve eğitime itebilir. İletişiminizin güçlü olduğu bir ay olacak.Çevrenizdekilerle kardeşleriniz, dostalrınız ve aileniz ile çok keyifli zaman geçirebilirsiniz.

16 Mayıs tarihinden itibaren aşk hayatınızda hareketli günler başlayabilir, bu anı bozmamak için, hem ailenizle hemde sevgilinizle tartışmamaya özen gösterin. 21 Mayıstan itibaren  ev ve aile konuları üstünde yoğunlaşıyorsunuz. Aileniz ile daha yakın ilişki içinde bulunuyorsunuz. 18 Mayısta gerçekleşecek olan dolun ay ise, seyahatlerin ve uzak yolculukların gerçekleşeceği haberini paylaşıyor sizinle.

İyi ve gönlünüzce bir ay geçirmeniz dileği ile @haftalikburcyorumlari.com

Ayrıca Kontrol Et

geegenlerin gök yüzü yorumu, jüpiter hangi burçta, mars hangi burçta, güneş burcu, dolunay hangi burçta. 2019 astroloji

2019 Yılı Ağustos Ayı Gezegenlerin Hareketleri Ve Ay Evreleri

2019’un Ağustos ayında gökyüzü  seyri aşağıdaki tabloda sizin için derledik. Yeni ay  sırasıyla Ağustosun ilk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir