Salı , Eylül 10 2019
Son Yazılar
Anasayfa / Genel Burç Yorumları / Aylık Burç Yorumları Kova Burcu Haziran 2019
kova burcu aylık yorumu, kova burcu haziran ayı yorumları

Aylık Burç Yorumları Kova Burcu Haziran 2019

Kova Burcu Aylık Yorumu Haziran 2019

kova burcu haziran ayı yorumu,aylık burç yorumları 2019, yükselen kova burcu haziran yorumu

21 Ocak – 18 Şubat

1-30 Haziran 2019 – ilişki konularında çok mutlu ve yüksek enerjili bir aydayız. Arkadaşlarınıza dikkat etmeli ve kazdıkları kuyuya düşmemelisiniz.

Sevgili kovalar ve yükselen kova burçları; Yalnızlığınızın her anlamda sonlanacağı enerjiler mevcut. Yılın bu en güzel dönemini değerlendirin ve sosyalleşin. bu enerjiler size aşkı getirecek ve aşkınızı tazeleyecek. Aşık olmak için yeni aşka başlamak için çok güzel enerjiler  söz konusu. Haziran ayının ilk yarısı yeni bir aşka başlayabilirsiniz. Aile içinde ailenizin desteği ile kendinizi güçlü hissedebilirsiniz. Bu pozitif düşünceler içindeyken, huzurlu ve mutlu iken kuyunuzu kazan düşmanlarınızı da unutmamalı sürekli kendinizden haberiniz olmalı. Arkadaşlarınıza olan

Ekonomik ve iş hayatınızda her şey yolunda giderken haziran ayının ikinci yarısında gerçekleşecek olan agresif enerjiler iş ortamınızı olumsuz etkileyebilir. Olaylar karşısında daha sakin ve düşünerek tepki göstermeniz lehinize olacak.  Bu ay bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan çıkara bilirsiniz. Hayatınızdan çıkardığınız kişilerin aslında gizli düşmanınız olduğu ve iş hayatınızın bozulması için çalışmalar yaptığının farkına varabileceksiniz.

Kova burcu aşk; Haziran ayı sizin için havada aşk kokusu taşıyor. İlişkiniz diğer aylara göre daha çok canlanacak ve daha sosyalleşmek isteyeceksiniz. Partnerinizle beraber ortak arkadaşlarla etkinliklere katılabilirsiniz. Partneriniz ile bir talil planı yapıp tatile gidebilir ya da ilişkinizin devamı için evlilik kararları alabilirsiniz.

Kova burcu evlilik; Bu ay sizin  için müjdeleyici bir ay olabilir. Ailenize bir bebek katılabilir.Yada bebek yapmak, hamile olduğunu öğrenmek gibi müjdeli haberler alabilirsiniz. Aileniz içinde güzel enerjilerin yoğun olduğu günlerdesiniz. Haziran ayında vermiş olduğunuz kararlarınız ile ailenizin desteği hep yanınızda olacak. Partnerinizin isteklerine karşı koyamayabilirsiniz. Bir tatil yada seyahat yapmak zorunda olabilirsiniz.

Bekar kovalar; Bu ay aşk kesinlikle sizin etrafınızda. Yüksek enerjiniz sosyal ortamınız neşeniz ve ekonomik olarak rahat bir ay geçirdiğiniz bu ay içinde aşk ile karşılaşmanız an meselesi. İlişkisi olan kovalar için daha sevindirici ve ileriye dönük planlar olabilir. Partnerinizi ailenizle tanıştırıp ya da bir evlilik kararı alma gibi olaylara imza atabilirsiniz. Bu ay sizler için bir nişan yada evlilik söz konusu.

 

Ayrıca Kontrol Et

ay tutulması temmuz 2019, ay tutulması ne zaman. Ay tutulmasının önemi ve etkileri neler. Oğlak burcunda parçalı ay tutulması. Ay tutulması resimleri. Kanlı ay tutulması

Oğlak Burcunda Ay Tutulması Ve Burçlara Etkisi

17 Temmuz 2019 Türkiye saati ile gece 00:38′ 24 derecelik oğlak burcunda parçalı ay tutulması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir