Perşembe , Ekim 3 2019
Son Yazılar
Anasayfa / Astroloji Haberleri / Aylık Burç Yorumları Koç Burcu Temmuz 2019
aylık burç yorumları 2019, astroloji aylık burç yorumları, koç burcu aylık yorumu, aylık koç burcu yorumu

Aylık Burç Yorumları Koç Burcu Temmuz 2019

Koç Burcu Aylık Yorumu Temmuz 2019

21 Mar. – 20 Nis.

1-31 Temmuz 2019 – Güneş Tutulması aşk hayatınızı Ay tutulması kariyerinizi şekillendirecek.

Sevgili Koç burcu bireyleri ve yükselen burcu Koç olanlar aylık burç yorumunuzda;Temmuz ayı içinde Güneş ve ay tutulması olmak üzere iki önemli gök olayı bulunuyor. 2019 Temmuz  ayı içinde Güneş tutulması sizin için büyük önem taşıyor. 2 Temmuz’da gerçekleşecek olan güneş tutulması size ev alma, ev değiştirme ya da yuva kurma gibi çok önemli enerjiler getiriyor.Bu süreçte iletişiminize de dikkat etmelisiniz önemsiz cümlelerden büyük tartışmalar doğabilir.

Ay tutulması 16-17 Temmuz aralığında gerçekleşecek tam ay tutulması gece 00:31 de meydana gelecek. Bu tutulma sizi kariyer alanında aşırı baskı altına itebilir. Üstünüze yüklenen sorumlulukların aksaması, iş yerinizde yöneticilerinizle anlaşamamak gibi sorunlarla karşı karşıya getirebilir. Yinede ayın ilerleyen günlerinde yükselen enerjiniz ile iş ortamınız iyileşecek ve baskılardan kurtulacaksınız. İş arayışı içindeyseniz Temmuz ayının ikinci yarısında bu amacınıza ulaşabilirsiniz. Evdeki elektronik eşyalar bozula bilir bundan dolayı harcamalar yapabilirsiniz.

Evli Koçlar; Önce 2 Temmuz 2019 ‘da gerçekleşecek Güneş tutulması evliliğiniz ve ilişkiniz üstünde önemli etkiler ve enerjiler oluşturacak. Evliliğinizeki incir çekirdeğini doldurmayan şeyler büyük tartışmalar getirebilir.Merkür retrosu ise ailenizde bazı uyuşmazsızlıklar , çocuklarınızla aranızdaki ilişkide ufak problemler yaşayabilirsiniz.

Bekar ve ilişkisi devam eden Koçlar;   Bu ay ilişkinizi evlilikle taçlandıracağınız bir ay olabilir. Önemli kararlara adım atabilirsiniz. Bir yuva kurma planınız için en büyük enerji güneş tutulması ile geliyor. İlişkinizde dikkat etmeniz gereken iletişim konusunu da gözden kaçırmayın, küçük bir cümle büyük bir tartışmaya dönüşerek tadınızı kaçırabilir.

İlişkisi olmayan Koçlar; Bu ay Güneş tutulmasının en büyük önemi sizi aşk enerjisi ile karşılamak olacak.Yüksek enerjilerin olacağı , Mars retrosu, Ay tutulması, Güneş tutulması yoğun duyguları sizlere yaşatabilir. İletişiminize dikkat edip kendinize olan güveni yitirmediğinizde Temmuz ayının ilk yarısında aşk kalbinizin kapısını çalabilir. Not: Aşkı yakınınızda arayın.

Ayrıca Kontrol Et

geegenlerin gök yüzü yorumu, jüpiter hangi burçta, mars hangi burçta, güneş burcu, dolunay hangi burçta. 2019 astroloji

2019 Yılı Ağustos Ayı Gezegenlerin Hareketleri Ve Ay Evreleri

2019’un Ağustos ayında gökyüzü  seyri aşağıdaki tabloda sizin için derledik. Yeni ay  sırasıyla Ağustosun ilk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir