Perşembe , Ekim 3 2019
Son Yazılar
Anasayfa / Astroloji Haberleri / Aylık Burç Yorumları Koç Burcu Haziran 2019
koç burcu aylık yorumu, aylık koç yorumu, haziran ayı ayılık burç yorumu 2019

Aylık Burç Yorumları Koç Burcu Haziran 2019

Koç Burcu Aylık Yorumu Haziran 2019

aylık koç burcu yorumu haziran 2019. Koç burcu haziran 2019 aylık burç yorumu

21 Mar. – 20 Nis.

1-30 Haziran 2019 – Uyanık olmalı arkadan gelenlere dikkat etmeli, iş hayatında her şey yolunda iken aileyi ihmal etmemeli

Sevgili koçlar ve Yükseleni koç olanlar; Haziran ayı genelinde gözü açık  ve uyanık olmalısınız. Koç ve yükselen koçlar için 2019 Haziran ayı yenilenme, tazelenme ayı olabilir. Haziran ayı içinde alışveriş yapma isteğiniz artabilir özellikle teknolojik cihazlara yönelebilirsiniz. Haziran ayının 2. haftasından itibaren iş ve kariyer hayatınızda olumlu gelişmeler meydana gelebilir. İş hayatınızda kazanan taraf olmakla beraber kar eden tarafta siz olabilirsiniz. Haziran ayı içinde kazançlarınızı 3’ten 8’e yükseltebilirsiniz. Dikkatli olmanız gereken bir husus ise yakınlarınız yani aileniz’in  uzak  mesafelere yolculuk yapmaları sonucunda  ve bu yolculukların sonucu (faturaları) ile sizin ilgilenmeniz gerekebilir.

2019 Haziran ayının ikinci yarısında  seyahatler sizinde gündeminizde olacak. Kah iş dolayısı ile kah tatil planı olarak seyahate  çıkabilirsiniz. İş hayatınızda yoğunluk ve bitirmek istediğiniz projeler  var, tabi tüm bunlar daha iyi kazanç elde etmenize yardımcı oluyor. Haziran ayının sıcaklarında kendinizi işe bağlayacak ve aileniz ile pek zaman geçirememekten şikayet edeceksiniz.  Kendinize anlayış göstermesini istediğiniz aile bireyleriniz ile haziran ayının sonuna doğru daha fazla zaman geçirebilecek enerjilere sahip olabilirisiniz.

Bereketli, huzur dolu, ekonomik sorunların çok yormadığı, tam para kazanabileceğiniz bir ay olarak hayatınıza Haziran girecek. Haziran ayını iyi değerlendirmeli Tememuz ayının sakinliğine girmeden hem kazanç elde etmeli  hemde arkadan çevrilen işlere karşı uyanık olmalı.

Evli Koçlar; Ailenize zaman ayıramayacağınız bu haziran ayı içinde onların gönlünü alacak bazı aktiviteler yapmalısınız. Eşinizin isteklerine karşı katı olmak sizi yalnızlaştıracaktır.  Eğer bu Haziran ayı yoğunluğunu ve kargaşasını sorunsuz atabilirseniz, burcunuzda görünen seyahatleri yapabilirsiniz. İş kolik bir tavır sergilemeniz halinde 25 Hazirana kadar yalnız kalabilirsiniz.

Bekar Koçlar; İş yoğunluğunuz bu güzel günlerde partnerinizin canını sıkabilir. Çünkü doğal olarak sizinle zaman geçirmek isteyecektir. Çok masraflı olduğu için sizde gece gezmelerini azaltabilirsiniz.

Bekar ve sevgilisi olmayan Koçlar, Yüksek enerjiniz belki size bir aşkı getirebilir ki önce aşk için emek vermelisiniz. Eğer olmuyorsa  üzülmeyin  Haziran ayının 25 inden sonra ayında burcunuza gelmesi sizin için olumlu şartları oluşturacak. Kendi şehrinizde yeni bir aşk  olasılığı biraz düşük olabilir.Tatile gideceğiniz bir sevgiliniz olmayabilir ama 25 hazirandan sonra tatilde bir aşk ile karşılaşabilirsiniz.

Ayrıca Kontrol Et

geegenlerin gök yüzü yorumu, jüpiter hangi burçta, mars hangi burçta, güneş burcu, dolunay hangi burçta. 2019 astroloji

2019 Yılı Ağustos Ayı Gezegenlerin Hareketleri Ve Ay Evreleri

2019’un Ağustos ayında gökyüzü  seyri aşağıdaki tabloda sizin için derledik. Yeni ay  sırasıyla Ağustosun ilk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir