Cuma , Ekim 4 2019
Son Yazılar
Anasayfa / Genel Burç Yorumları / Aylık Burç Yorumları İkizler Burcu Haziran 2019
ikzler burcu aylık burç yorumları, haziran 2019 aylık burç yorumları ikizler

Aylık Burç Yorumları İkizler Burcu Haziran 2019

İkizler Burcu Aylık Yorumu Haziran 2019

ikizler burcu aylık burçyorumu, ikizler burcu haziran ayı burç yorumu, haziran 2019 aylık burç yorumu

22 Mayıs – 21 Haziran

1-30 Haziran 2019 – Kendinizi yeniliyorsunuz  ve her konuda enerjinizi arttırıyorsunuz. Planda olmayan aksiliklere dikkat edin.

İkizler ve Yükselen ikizler; Haziran ayında  görünüşünüzü ve tarzınızı  yenileyerek stil sahibi olacaksınız. Tarzınızı yenilemekle kalmayacak ruhunuzu da dinlendirecek ve tazeleyeceksiniz. Bilinç altınızı işgal eden karamsar düşüncelerden arınmak için meditasyon yapabilirsiniz.

Dikkatli olmanız gereken bir kaç husus var. Bunlardan biri akrabalarınız diğeri ise iş hayatınız. Akrabalarınızdan  gelen talihsizlikler   iş hayatınızda baskı yaşamanıza neden olabilir. Haziran ayının  ikinci  yarısında dolunay Yay burcunda gerçekleştiğinde size hayal kırıklığı ve zorluklar getiriyor. Yaptıklarınız ve karşılığında bekledikleriniz ummadığınız gibi olabilir düş kırıklıkları yaşayabilirsiniz.  Ekstra gelirleriniz engellene bilir bunun için fazlasıyla çaba sarf edebilirsiniz.

2019 ‘un Haziranında ekonomik olarak harcamalarınızın artacağını belirtmek isterim. Belki bunlar zaten planlı olan harcamalardır belkide planda olmayan harcamalar. Burcunuzda evlilik, ortaklık gibi işlerde hatta hayırlı işlerde para harcayabilirsiniz. İhtiyaçların arttığı bu zamanlarda sorumluluk siz sevgili ikizlerin üzerinde.

İkizler burcu aşk; Eskiden kalan kasvetli halinizden kurtularak taptaze oluyorsunuz. Stil, tarz, yaşam üçlüsünü değiştirerek hayatınızı daha renkli hale getiriyorsunuz. Bu gelişmeler mevcut ilişkinizi daha da tutulu bir hale getirecek hatta evlilik kararı yada teklifi alacağınız bir ay. Bitmekte olan bir ilişkinize tekrar hayat verecek.  Peşinizden koşmasını istedikleriniz peşinizden koşmaya başlayacak. Haziran aşk ayınız.

İkizler evlilik; Kendini yenileyen tarzıyla daha farklı bir hale gelen ikizler evliliklerine renk katacak enerjilere sahip olacak bu Haziran ayında. Yazın başlangıcında (haziran’ın ilk haftası) sanki evliliklerinin cicim aylarındaymış gibi yüksek tutku ve enerji sahibi olabilirsiniz.

Bekar ikizler; Bekar ikizler için aşktan sa daha önde evlilik var. Evet bir ilişkiniz var ise ve sonlandırmayı düşünmüyorsanız evlilik kararı almanız için haziran ayı sizi bekliyor. İlişkisi olmayan ikiler için ise bu yüksek enerji ve kendini yenilemeler sayesinde yazlarını yaz yapacak ve uzun soluklu bir ilişki yaşayacak biri ile karşılaşabilirler. Haziran ayının son haftası ise aşk için düş kırıklıkları ve pişmanlıklar da yaşayabilirsiniz.

Ayrıca Kontrol Et

geegenlerin gök yüzü yorumu, jüpiter hangi burçta, mars hangi burçta, güneş burcu, dolunay hangi burçta. 2019 astroloji

2019 Yılı Ağustos Ayı Gezegenlerin Hareketleri Ve Ay Evreleri

2019’un Ağustos ayında gökyüzü  seyri aşağıdaki tabloda sizin için derledik. Yeni ay  sırasıyla Ağustosun ilk …

2 Yorum

  1. Ben bir kizi seviyorum lisede okuyorum ona acilmak istiyorum haziran iyi bir aymi burcum ikizler yukselenimi bilmiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir