Cuma , Ekim 4 2019
Son Yazılar
Anasayfa / Astroloji Haberleri / Aylık Burç Yorumları Boğa Burcu Temmuz 2019
boğa burcu yorumu, boğa burcu özellikleri, boğa burcu 2019

Aylık Burç Yorumları Boğa Burcu Temmuz 2019

Boğa Burcu Aylık Yorumu Temmuz 2019

21 Nisan – 21 Mayıs

1-31 Temmuz 2019 –  Tutulmalar Temmuz ayını ikiye bölüyor. Ayın ilk yarısı Güneş ikinci yarısı Ay tutulmasının etkilerini hissedeceksiniz.

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar, Temmuz ayı burç yorumunuzda bu ay Güneş tutulması ve Ay tutulması gibi iki büyük gökyüzü olayı mevcut. Güneş tutulmasının (2 Temmuz) etkileriyle Temmuz ayının ilk yarısında  yakın çevrenizde toplu bir temizliğe gidebilirsiniz. Merkür retrosunun etkileri ise aile içi ilişkilerin sarsılmasına iletişim dilinde yanlış anlaşılmalara yol açabilir. Aile içi tartışmalar büyüyebilir ve istenmeyen konular açılabilir bunların olmaması için dikkatli ve temkinli olmalısınız. Huzur ortamınızı bozacak olan dedikoducu kişilere dur diyebilmelisiniz. Bu ay iş seyahatleri tatil yolculukları en çok dikkat etmeniz gereken durumlar.

Temmuz ayının ikinci yarısında ise Ay tutulmasının etkileriyle arkadaş çevreniz gelişebilir. İşlerinizde başarılı bir ivme yakalayabilirsiniz. Eğer iş arayışınız varsa Temmuz ayının ikinci yarısında kariyer hedeflerinize ulaşabileceğiniz ve mesleğinizle alakalı bir işe girebilirsiniz. Eğitim alanında da şans sizinle beraber olacak ama doğru tercih yapmak sizin elinizde. Ekonomik olarak rahatlayacağınız fırsatları değerlendirebilirseniz yüklü kazançlar elde edebilirsiniz.

Evli boğalar;  2 Temmuzda gerçekleşecek olan Güneş tutulması aile ve partnerinizle aranızda yanlış anlaşılmalar, kırgınlıklar ve tartışmalar çıkabilir.Bunun kaynağı olan üçüncü kişiler hayatınızdan çıkartabilirsiniz. Bu gök olayı iletişim konularında dikkat etmeniz anlamına geliyor. Temmuz ayının ikinci yarısında Partnerinizin desteğiniz görecek ve onun desteği ile hem iş hayatınızda hemde aile hayatınızda güzel ve olumlu gelişmeler meydana gelebilir. Temmuz ayının ikinci yarsında (16 – 17 Temmuzda) gerçekleşecek olan ay tutulmasının da etkileri olacak

Bekar ve ilişkisi devam eden boğalar; Bu ay ilişkinizde her ne kadar iniş çıkışlar olsa da olumlu sonuçlanacak enerjiler söz konusu. İlişkinizi evlilik ile taçlandırma kararı alabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken ise ilişkinize zarar verecek olan kıskanç kişiler.

İlişkisi olmayan Boğalar; Bu ay yaşanacak olan güneş enerjisi iletişim konusunda sizi etkileyebilir. Ayın ikinci yarısı yükselen enerjiniz gelişen sosyal ortamınız yeni bir aşka yelken açmak için zemin hazırlayabilir.

 

Ayrıca Kontrol Et

geegenlerin gök yüzü yorumu, jüpiter hangi burçta, mars hangi burçta, güneş burcu, dolunay hangi burçta. 2019 astroloji

2019 Yılı Ağustos Ayı Gezegenlerin Hareketleri Ve Ay Evreleri

2019’un Ağustos ayında gökyüzü  seyri aşağıdaki tabloda sizin için derledik. Yeni ay  sırasıyla Ağustosun ilk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir