Perşembe , Temmuz 30 2020
Son Yazılar
Anasayfa / Genel Burç Yorumları / Aylık Burç Yorumları Boğa Burcu Haziran 2019
boğa burcu yorumu, boğa burcu özellikleri, boğa burcu 2019

Aylık Burç Yorumları Boğa Burcu Haziran 2019

Spread the love

Boğa Burcu Aylık Yorumu Haziran 2019

boğa burcu aylık yorumu, boğa burcu 2019 aylık yorumu, boğa burcu haziran ayı aylık yorumu

21 Nis. – 20May.

1-30 Haziran 2019 -İş hayatında her şey yolunda giderken harcamalarınız paranızın tükenmesine neden olabilir. Yaz ayının enerjisi aşk enerjinizi yükseltiyor.

Sevgili boğalar ve yükselen boğalar; Haziran ayı bizlere mali ve ekonomik konularda yeniliklerle dolu geliyor. Özellikle Haziran ayının ilk haftalarında bu yenilikleri hissedeceksiniz. Bunun anlamı yeni başlangıçlar, yeni gelir kapıları ve yeni bir kazanç yolu bulmak.  Haziran 2019 içinde yolculuklar gündeminizde kargaşalar çıkartabilir. Eğitiminiz, yada iş gezileriniz için medya ve arkadaşlar üzerinden çalışmalar yapabilirsiniz. Arkadaşlarla para alışverişi yapmamaya çok özem gösterin.

Haziranın ilk 8 günündeki enerji borç vermiş olduğunuz paraların size kayıp giderler olarak döneceğinin haberiniz veriyor. Eğer bu hatayı yaptıysanız Haziran ayının 3. haftasından itibaren bu sorunları çözmeye çalışabilirsiniz. Genel olarak Haziran ayı içinde kazanacağınız paralar sizi doyasıya bir alışverişe itiyor. İpin ucunu kaçırmadığınız sürece hakkınız olan harcamaları yapabilirsiniz.

Boğa burcu aşk; Haziran ayının size kazandırmış olduğu yüksek enerji ve mayıs ayından aldığınız enerjilerle gayet sıcak ve samimi bir aşk hayatı yaşayabilirsiniz. Partnerinizi hafta sonları boş zamanlarda sinema avm gibi yerlere gitmek yerine çayırın çimenin bol olduğu doğal yerlere gitmeye ikna edin. Doğa aşkınızı tazeleyecek ve haziran ayı içinde aşk enerjisi sizinle olacak.

Evli Boğalar; Haziran 2019 size ve evliliğinize uğurlu geliyor. Haziran ayının ilk haftalarında kimseye borç vermeyin ki eşini ile birlikte harcayacak paranız olsun. Eşinizin alışveriş istemesi ve kazançlarınızın birikmeden erimesi ikinizin de yüzünde tuhaf tebessümler oluşturacaktır. Evliliğinizde ufak tefek bir sorun olursa bunu kendi ellerinizle pişirip baş aşa yiyeceğiniz bir akşam yemeği ile çözebilirsiniz.

Bekar ve sevgilisi olmayan boğalar; Haziran 2019 ramazan bayramından sonra enerjinizi daha da yükseltecek ve iş hayatınızdaki aktif rolünüz artacak. Eğer bir aşkı yeni bitirmişseniz bu ay yeni bir aşk ile tanışmanız pek muhtemel değil. Uzun süredir hayatınızda biri yok ise eğer,  27 haziran tarihinden sonra daha da yükselen enerjiniz ile yaz aşkınızla tanışabilir ve bu aşk uzun soluklu sürebilir.

Ayrıca Kontrol Et

geegenlerin gök yüzü yorumu, jüpiter hangi burçta, mars hangi burçta, güneş burcu, dolunay hangi burçta. 2019 astroloji

2019 Yılı Ağustos Ayı Gezegenlerin Hareketleri Ve Ay Evreleri

Spread the love2019’un Ağustos ayında gökyüzü  seyri aşağıdaki tabloda sizin için derledik. Yeni ay  sırasıyla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir