Cumartesi , Temmuz 27 2019
Son Yazılar
Anasayfa / Genel Burç Yorumları / Aylık Burç Yorumları Başak Burcu Haziran 2019
başak burcu yorumları, yükselen başak burcu yorumları, başak burcu özellikleri , yükselen başak burcu özellikleri, aylık başak burcu yorumları

Aylık Burç Yorumları Başak Burcu Haziran 2019

Başak Burcu Aylık Yorumu Haziran 2019

başak burcu aylık yorumu, başak burcu haziran 2019 aylık burç yorumu

24 Ağustos – 22 Eylül

1-30 Haziran 2019 – Ansızın sizi etkileyerek gelecek aşk sonra etkili bir üzüntü bırakabilir.

Sevgili başaklar ve yükselen başaklar; 2019 Haziran ayında kendinize tertemiz sıfır  bir sayfa açıyorsunuz. Bu kararınızı ve girişiminizi çevrenizdeki ve aileniz de destekleyecek.  Yapacağınız yeni girişimler hayalleri gerçeğe çevirmek gibi işlerinizi haziranın ilk haftası yapabilirsiniz. Eğer hayatınızda biri yoksa  etkileyici bir aşkın oku kalbinize saplanabilir. Haziran ayının ikinci yarısı enerjiler ters dönecek yakın çevreniz bazı konularda size karşı tehditkar ve agresif konuşmalar sergileyebilir.

İş hayatınızda rutin bir seyir mevcut. Kazanımlarınız haziran ayının 3. çeyreğine kadar her zamanki gibi sabit ve istikrarlı ilerlerken haziran ayının  son haftası iş yerinde yapılan hatalardan dolayı zarara uğrayabilrisiniz. Çalışma arkadaşlarınıa dikkat etmeli onların dolduruşuna gelmemeli ve kendi bildiğinizden şaşmamalısınız. Eğer iş arıyorsanız haziran ayının ikinci haftası enerjiler sizden yana cv lerinizden birine geri dönüş olabilir. Fırsatları küçük yada büyük kaçırmamalısınız.

Başak burcu aylık aşk; Demişken aşk kapının önünde sizi bekliyor. Evet bir anda göreceğiniz ve etkileneceğiniz kişilerle karşılaşmanız için haziran ayının ilk haftası yoğun enerjilerle dolu. Çok uzun soluklu sürmeyecek bu ilişki haziran ayının son haftalarında canınızı sıkan ve yorucu olan bir aşk haline gelecek belkide hemen sonlandıracaksınız.

Başak burcu evlilik;  Bekar başaklar için bu ay evlilik kararı alma  partnerine evlilik teklif etme gibi enerjilerin çok yoğun olduğunu söyleyelim. Evli başaklar ise aileleri ile daha fazla zaman geçirmek isteyecekler. Çocuklar için haziran ayını önemli bulabilir  bu ay onlara hediyeler alabilir , gezmelere götürebilirsiniz. Tüm ailenizi bir arada görmek isteyeceğiniz ve beraber tüm yıl geçiremediğiniz zamanın acısını çıkarmak isteyeceksiniz.

Bekar başaklar; ilişkisi olan başakların evlilik kararı almaları ve ailelerini ikna etmeleri için gerekli çalışmaları yapmaları söz konusu olabilir. Ekonomik refahlarından şikayet edip nişanlılık sürelerini uzatabilirler. İlişkisi olmayan başaklar için aşk çok yakın ama uzun soluklu olmayacağı yüksek ihtimaller dahilinde olabilir.  Haziran ayının 2. yarısında ilişkinizin kötü yanlarının farkına varabilirsiniz.

Ayrıca Kontrol Et

güneş tutulması ne zaman, güneş tutulması hangi burçta, 2 temmuz 2019 da güneş tutulması yengeç burcunda gerçekleşecek

2 Temmuz 2019 Yengeç Burcunda Güneş Tutulması

2 Temmuz Güneş Tutulması Ve Astroloji Anlamda Burçlara Etkileri 2 Temmuz 2019 tarihinde Yengeç burcunda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir