Cuma , Ekim 4 2019
Son Yazılar
Anasayfa / Genel Burç Yorumları / Aylık Burç Yorumları Balık Burcu Haziran 2019
balık burcu yükselen balık burcu, aylık balık burcu yorumları, balık burcu haziran ayı yorumu 2019

Aylık Burç Yorumları Balık Burcu Haziran 2019

Balık Burcu Aylık Yorumu Haziran 2019

balık burcu aylık yorum 2019, aylık burç yorumları balık burcu, yükselen balık burcu haziran ayı yorumu

19 Şubat – 2o Mart

1-30 Haziran 2019 – Haziran ayı yenilikle beraber sizi zorlayacak seçenekler sunuyor.

Sevgili balık burcu ve yükselen balıklar;  Bu ay sizlere yenilik getiriyor. Bu yenilikler hayatınız da hanenizi ilgilendiren tazelikler olacak.Tüm  bunların başlangıcı haziran ayının ilk haftası kendini hissettirecek. Yakın çevreniz ve arkadaşlarınız sizleri daha çok destekleyecek ve yanınızda olacaklar. Ancak kariyeriniz bu kadar şanslı olmayabilir. Haziran ayının 2. haftasında sizden beklenen sorumluluklar karşısında şanssızlıklar yaşayabilirsiniz. İş yerinizde size güvenen ve sorumluluk yükleyen yöneticileri düş kırıklığına uğratabilirsiniz. Haziran ayının ikinci yarısında kariyerinizde köklü değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz bunlar görev değişikliği, çalışma stili yada iş değişikliği olabilir. İş arayışında bulunan balıklar içinse haziran ayının ikinci yarısı cv’lerine geri dönüş yapılabilir, iş teklifleri alabilirsiniz. Haziran ayında gelecek olan fırsatları küçük büyük değerlendirmenizi öneririz.

Yoğun ve yorucu bir ay olarak hayatınıza girecek haziran ayı bazı konularda sizlere seçenekler sunacak. Aileniz, çocuklarınız, iş projeleriniz ve arkadaşlarınız arasında bir seçime zorlanabilirsiniz. Aileniz ile ilgili aktiviteleri tatil planlarını erteleyebilirsiniz. Bu seçim arasında iş projelerine önem vermeniz hem aileniz hem geleceğiniz açısından sizin için daha mantıklı olacaktır.

Balık burcu aşk; Hayatın size seçenekler sunduğu haziran ayı içinde karşınıza çıkacak bir çok seçenekten biri aşk. Bu ay hayatınızda bir yenilenme söz konusu. Aşk hayatınıza bir yenilik olarak girebilir. Zaten bir partnerini varsa size aşkını tazeleyip suna bilir yada sizden bu tazeliği bekleyebilir. Yaz ayının enerjisi ile aşkını daha tutkulu hale gelebilir. Partnerinizle planlar yapabilir, seyahate çıkmak isteyebilirsiniz.

Balık burcu evlilik; Haziran ayının ilk haftaları eşinizle geçireceğiniz zaman size çok iyi gelecek. Çocuk sahibi iseniz haziran ayının ilk haftası sizin için bir ilaç olabilir. İş yoğunluklarını ve ailenize daha iyi bir gelecek sunma isteğiniz ailenizi biraz ilgisiz bırakmanıza neden olabilir. Eşiniz bu durumdan şikayetçi olacaktır. Biraz sabır göstermeleri hepiniz için daha sağlıklı olabilir. Haziran ayının ikinci yarısı gerek yorgunluk gerekse Ay hareketlerinden kaynaklı gerginliklerinize dikkat etmeli kalp kırmaktan kaçınmalısınız.

Bekar balıklar; Haziran ayının yenileyici enerjisinden faydalanabilirseniz hayatınızdaki en belirgin yenilik aşk olabilir.  Eğer devam eden bir ilişkiniz varsa bu ilişkiyi haziran ayının enerjisi ile beraber evliliğe götürme kararı alabilirsiniz. Haziran ayının ikinci yarısındaki gerginlikleriniz hem hayatınıza girecek bir aşkı engelleyebilir hemde mevcut ilişkinize derin zararlar verebilir.

 

Ayrıca Kontrol Et

geegenlerin gök yüzü yorumu, jüpiter hangi burçta, mars hangi burçta, güneş burcu, dolunay hangi burçta. 2019 astroloji

2019 Yılı Ağustos Ayı Gezegenlerin Hareketleri Ve Ay Evreleri

2019’un Ağustos ayında gökyüzü  seyri aşağıdaki tabloda sizin için derledik. Yeni ay  sırasıyla Ağustosun ilk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir