Salı , Eylül 10 2019
Son Yazılar
Anasayfa / Genel Burç Yorumları / Aylık Burç Yorumları Aslan Burcu Haziran 2019
alsn burcu , yükselen aslan burcu, aslan burcu yorumları, yükselen aslan burcu yorumları, aslan burcu özellikleri ve yükselen aslan burcu özellikleri

Aylık Burç Yorumları Aslan Burcu Haziran 2019

Aslan Burcu Aylık Yorumu Haziran 2019

aslan burcu aylık yorumu, aslan burcu haziran 2019 yorumu , yükselen aslan burcu aylık yorumu aylık burç yorumu2019

23 Temmuz – 23 Ağustos

1-30 Haziran 2019 – Sizi seven kişiler ilginize muhtaç. İş ve kariyer başarılarınız kazançlarınızı arttırıyor.

Sevgili Aslanlar ve yükselen aslanlar;  Haziran 2019  hayatınıza yeni arkadaşlar katarak başlıyor.  Sosyal ve iş ortamınızda mevkisi güçlü ve yüksek kişilerle arkadaşlık kurabileceğiniz enerjiler söz konusu.  İş hayatınızda ekibinize yeni katılacak arkadaşlarınız kariyer hedeflerinizi bir daha gözünüzden geçirmenize neden olacak ve birlikte çok daha etkili çalışabileceksiniz. Ama Haziran ayının 2. yarısında bu kişilere karşı dikkatli olun. Size karşı baskı kurmak ve zarar vermek isteyebilirler özellikle çalışma arkadaşlarınız. Sakın bana bir şey olmaz demeyin tedbirli olun ve Haziran ayının tadını çıkarın. İş konusundaki başarılarınız ve  genişleteceğiniz networkünüzle  gözler sizin üstünüzde olacak.

2019 Haziran ayının ikinci yarısı ailenizle ve yakın dostlarınızla daha sakin ve daha iç içe bir ay olacağını söyleyebiliriz. Haziran ayında seyahatler ve bunun ile ilgili masraflar doğabilir. Ailenizle yolculuklar yapabilir ve deniz kenarı bir yerlerde yaz sezonunu açmak isteyebilirsiniz.

Aslan burcu Aşk; Haziran ayındaki yüksek enerjiler ayın ikinci yarısı daha da yoğunlaşacak , sizin yüksek enerjiniz  ve artan öz güveniniz  aşkı getirecek. Yalnızlık, monoton hayat size göre değil. Bu dönemde başlayacağınız bir ilişki uzun soluklu  sürebilir. Zaten etrafınızda dönen bu enerjiler aşkın çok uzak olmadığını ve yakınlarınızdan bir yerden geleceğini gösteriyor.

Aslan burcu Evlilik; Haziran ayında aileniz ve çocuklarınızla ilgilenmek , onlara alış veriş yapmak ve onlar için tatil planı düzenlemek gibi istekleriniz olabilir.  Eşiniz bir süredir iş yoğunluğunuzdan ötürü ilgi görememekten şikayet edebilir.  Eşinizin isteklerini karşılamak ikinizi de utlu edecek ve evliliğinizin bağlarını daha da güçlendirecek.

Bekar aslanlar; İlişkisi olmayan aslan burçları için yalnızlıklarının son bulacağı günlerdeyiz. Yüksek enerjileri kendilerine hayran olan birinin aşk itirafı ile karşılaşabilir. İlişkisi devam eden Aslan burçları ise partnerlerine daha fazla ilgi göstermeli ve gönüllerini alarak aşklarını daha tutkulu bir hale getirebilirler.

Ayrıca Kontrol Et

ay tutulması temmuz 2019, ay tutulması ne zaman. Ay tutulmasının önemi ve etkileri neler. Oğlak burcunda parçalı ay tutulması. Ay tutulması resimleri. Kanlı ay tutulması

Oğlak Burcunda Ay Tutulması Ve Burçlara Etkisi

17 Temmuz 2019 Türkiye saati ile gece 00:38′ 24 derecelik oğlak burcunda parçalı ay tutulması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir