Cuma , Ekim 4 2019
Son Yazılar
Anasayfa / Genel Burç Yorumları / Aylık Burç Yorumları Akrep Burcu Haziran 2019
akrep burcu , yoükselen akrep burcu, akrep burcu yorumu

Aylık Burç Yorumları Akrep Burcu Haziran 2019

Akrep Burcu Aylık Yorumu Haziran 2019

akrep burcu aylık yorumu, haziran ayı akrep burcu yorumu, yükselen akrep burcu aylık yorumu 2019

24 Ekim – 22 Kasım

1-30 Haziran 2019 – Haziranın ilk yarısında kazandıklarınızı ikinci yarısında kaybedebilirsiniz ki tasarruflu olmasanız eğer.

Sevgili akrep burcu ve yükselen akrepler; bu ay yeni gelirler elde etmek ve başka kaynaklar bulma sizi mutlu edebilir. Hem ailenizin hemde iş yerindeki arkadaşlarınızın sevgi selleri sizin için olacak. Kararlarınıza çalışmalarınıza ve düşüncelerinize çevrenizdeki güçlü ve büyük kişiler destek verebilir. Ama ayın ikinci yarısındaki dolunay pekte lehinize olmayabilir. Haziran ayının ikinci yarısında giderleriniz artacak. Tutumlu davranmamanız halinde ekonomik bir kriz kapıya dayanabilir. Özellikle partnerinizin harcamaları biraz abartılı olabilir. Tutumlu davranmalı ekonomik zorluklar karşısında dayanmalısınız.

Yine ayın ikinci yarısında , yolculuklar yapmak, uzak mesafelere Seyehat etmek, yakın çevrenizle polemiğe girmek riskli enerjiler içerir ve tavsiye etmiyoruz.

Akrep burcu aşk; 21 haziran tarihinde Balık burcuna doğru Neptün retrosu başlıyor. Bu da aşk hayatınızda biraz depresif ve önünüzü göremediğiniz durumlar yaşayablieceğiniz anlamına geliyor. Partnerinizle ilgili sorunları çözülemez noktalara itmeniz , yada partnerinizin ayrılmak istemesi sizi depresyona sokabilir. Bu retro 27 Kasım’a karadar sürecek. Bunu yanında çok duygusal olmanıza hatta bazen bu kadar hassas olmanıza sizde şaşıracaksınız. Bu arada aşkta şehvetinize yenik düşüp bazı hatalar yapmaktan kaçınmalısınız her karar doğru olmaya bilir.

Akrep burcu evlilik;  Eşinizin harcamaları , çocukların harcamaları, ve hesapta olmayan giderler eşiniz ile aranızda sürtüşmeler çıkartabilir. Ayın ikinci yarısında tüm burçları etkileyen agresif ruh hali sizleri de etkileyeceğinden parasal konulardan başlayan ciddi tartışmalar çıkartabilir. Daha serin kanlı olmayı ve karşılıklı tasarruf yapmayı deneyerek bu zamanın üstesinden gelebilirsiniz.

Bekar akrepler; İlişkisi olan akreplerin ayrılma , ilişkiyi sonlandırma yada bunu evlilik kararı ile başka boyuta taşıma gibi durumlar yaşayabilirler. İlişkisi olmayan bekar akrepler için ise haftanın ilk yarısı öz güvenlerini toplamaları karşılığında aşk ile tanışabilir aksi taktirde aşık olmak için biraz beklemeleri gerekebilir. Agresif tavırları bırakıp kibar olmak hem mevcut aşkınızın iyileşmesi demek hemde ilişkisi olmayanlar için hoşlandığınız kişinin dikkatini çekerek yakınlaşmak demek anlamlarına geliyor.

Ayrıca Kontrol Et

geegenlerin gök yüzü yorumu, jüpiter hangi burçta, mars hangi burçta, güneş burcu, dolunay hangi burçta. 2019 astroloji

2019 Yılı Ağustos Ayı Gezegenlerin Hareketleri Ve Ay Evreleri

2019’un Ağustos ayında gökyüzü  seyri aşağıdaki tabloda sizin için derledik. Yeni ay  sırasıyla Ağustosun ilk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir