Cuma , Ekim 4 2019
Son Yazılar
Anasayfa / Astroloji Haberleri / Astrolojide Evler ve Anlamları1. Ev
astrolojide 1. ev ve anlamı

Astrolojide Evler ve Anlamları1. Ev

Astrolojide Evler ve Evlerin Anlamı – 1. ev

Astrolojide 12 ev vardır. 1. ev bize kendimizi anlatır. Birinci ev Koç burcunun doğal evidir. 1. ev’in yönetici gezegeni Mars’tır.  Birinci ev’in teması aslında “ben”‘dir. Kişinin karakteri, çevreyle olan ilişkisi, dünyayla olan ilişkisi, fiziksel görünüşü, alışkanlıkları ve hayata olan bakışını temsil eder. Yani sadece bireyi doğrudan etkiler. Kişilik, tip ve karakter evidir.

Birinci ev, kendimizi nasıl anladığımızı, çevreye nasıl gösterdiğimizi açıkçası  başkalarının bizi nasıl gördüğünü gösteren dışa açık olan yönümüzü temsil eder.  Bedende ise fiziksel görünüşü, yüzü, gözü ve kişinin baş bölgesini temsil eder.

Dıştan gelen etkilere karşı nasıl tepki veririz, uyum sağlama konusunda ne kadar başarılıyız  gibi soruların cevabını 1. evde buluyoruz.Kendimizi ispatlama yeteneği , liderlik ve yöneticilik yeteneği de bu ev’in etkilerindendir.  Nasıl görünüyoruz ve dışarıdan kendimize aldığımız geri bildirimler nasıl? Uzun boylu, güzel yüz hatlarına sahipmiyiz? Aslında birinci ev diğer yandan da aynadır.

Astrolojide birinci ev; kişinin kendisi üstünde, dış görünüşün, dışarıdan görünüşü , fiziksel görünüş üstünde ve baş, göz ,duyu organları gibi başlıkların hepsini etkiler.

 

Ayrıca Kontrol Et

geegenlerin gök yüzü yorumu, jüpiter hangi burçta, mars hangi burçta, güneş burcu, dolunay hangi burçta. 2019 astroloji

2019 Yılı Ağustos Ayı Gezegenlerin Hareketleri Ve Ay Evreleri

2019’un Ağustos ayında gökyüzü  seyri aşağıdaki tabloda sizin için derledik. Yeni ay  sırasıyla Ağustosun ilk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir