Perşembe , Ekim 3 2019
Son Yazılar
Anasayfa / Astroloji Haberleri / 3 – 9 Haziran 2019 Haftalık Burç Yorumları
3 - 9 haziran haftalık burç yorumları, haziran 2019 haftalık burç yorumları

3 – 9 Haziran 2019 Haftalık Burç Yorumları

Burçlar ve Yükselen Burçlar İçin 3 – 9 Haziran 2019 Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta burçların daha çok dikkat etmeleri gerekmekte. Ay karşıt burçlara geldiğinde burçlar ve yükselen burçlarda enerji düşüklüğü ve gerginlik yaşanabilir. Ani kararlar almamalı 3. kişilerin sözlerine itibar edilmemeli.  Koç burcu haftalık yorumu, boğa burcu haftalık yorumu, ikizler burcu haftalık yorumu, aslan burcu haftalık yorumu ve diğer burçların ve yükselen burçların düzenli bir şekilde her hafta burç yorumları haftalikburcyorumlari.com‘da

Koç Burcu  3-  9 Haziran Haftalık Burç Yorumu

koç burcu, yükslen koçburcu, koç burcu haftalık yorumları , haftalık yükselen koç burcu yorumları

Koç: Parlak fikirlerinizi hayata geçirirken tereddüt etmeden davranmak kazandıracaktır.

Koç ve yükselen koçlar; Kaybettiğinizden fazlasını bulacağınız bir hafta. Cesaretiniz her konuda şansınızı yükseltecek ve maddi, manevi zenginlikler kazana bileceksiniz. İş hayatınız istikrarlı bir şekilde ilerlerken bazı kısa iş seyahatleri karşınıza çıkabilir.

İnançlarınız sayesinde isyan etmeden zorlukların üstesinden gelip maddi durumunuzu daha iyi hale getirebilirsiniz. Akıllıca kararları uygularken tereddüt etmeden hareket etmeniz son derece iyi sonuçlar elde etmenizi sağlayacak.

Özel yaşamınızda sürpriz gelişmeler ve heyecan dolu deneyimler yaşayabilirsiniz. Sağlığınız için bu hafta tedbirli olmalı kendi kendine iyileşmesini beklemeden bir hekime gitmelisiniz. Ay karşıt burcunuz terazi olduğundan bazı tıbbi müdahaleler estetik operasyonlar istediğiniz gibi başarılı olmayabilir.

 

Tüm güzellikler sizinle olsun, İyi haftalar…


Boğa Burcu 3-  9 Haziran Haftalık Burç Yorumu

Boğa:  Yükselen enerjiniz, yükselen kariyeriniz ve sevgilinizden gelen destek sizi yükseltecek.

Boğa ve yükselen boğalar; bu hafta adeta enerjiniz şarj edilecek. Her şey üstünüze gelip dayanılmaz hal aldığında sakın pes etmeyin. Orası gidişatın değiştiği noktadır. Artık zorlayıcı enerjiler gitti ve destekleyici enerjiler geldi. İş hayatınızda güvenilir insanlarla başarınızı ve networkünüzü arttırarak önemli işlerin başına geçebilirsiniz. Ay karşıt burcunuz Akrep’e geçtiğinde önemli kararlar almayın.

Özel yaşamınızda; eşiniz ya da sevgilinizden gelecek maddi ve manevi destek bir onun için ne kadar önemli olduğunuzu tekrar hissetmenizi sağlayacak. İlişkinizi sahiplenmeli, 3. Kişileri ilişkinizden uzak tutmalısınız. Bekâr boğalar alışkanlıklarınızın esaretinden kurtulduğunu anda aşk sizi kapıda bekliyor olacak. Aşk için bu hafta çok önemli.

Tüm güzellikler sizinle olsun, İyi haftalar…


İkizler Burcu 3-  9 Haziran Haftalık Burç Yorumu

İkizler: Bir karar almadan önce iki kere düşünmelisiniz.

İkizler ve yükselen ikizler; Bu hafta kazançlarınız çok yüksek olmayabilir. Sizler için bu hafta orta düzeyde kalıcı enerjiler mevcut. Hafta boyunca sağlık sorunlarına dikkat etmeli boğaz ağrıları gibi rahatsızlıkları önemsemelisiniz. Arkadaşlarınızla para alış verişi yaparken dikkatli olmalı bu hafta verilen paraların geri gelmeyeceğinin bilincinde olmalısınız.

Özel hayatınızda, kendinizi yalnız hissedebilir eşiniz ya da sevgilinize karşı duygusal olarak gergin davranabilirsiniz. Bu hafta boyunca ilişkiniz ile ilgili kararlar alırken iki kere düşünmelisiniz. Ay karşıt burcunuz olan yay burcuna geçtiğinde yeni başlangıçlardan uzak durmalı ve anlık kararlar almaktan kaçınmalısınız.

Tüm güzellikler sizinle olsun, İyi haftalar…


Yengeç Burcu 3-  9 Haziran Haftalık Burç Yorumu

yengeç burcu, yükselen yengeç burcu, yengeç burcu özellikleri , yükselen yengeç burcu yorumları, yengeç burcu haftalık burç yorumları

Yengeç:  Finansal olaylarda zarara uğramamak için dikkatli olmalısınız.

Yengeç ve yükselen yengeçler; Bu hafta finansal konularda dolandırılabilir, ortak işlerinizde bilginiz dışında yapılan işlemlerden ötürü zararlar yaşayabilirsiniz. Dikkatli olarak, resmi evrak ve imzaları kontrol etmek yararınıza olacaktır.

Özel yaşamınızda, bittiğini ya da biteceğini düşündüğünüz ilişkiler, gerçek arkadaşların yardımı ve önerileri sayesinde tekrar hayat bulabilir ve barışabilirsiniz. Evli ve ilişkisi devam eden yengeçler bu hafta başkalarının etkisi altına girerek ilişkinize zarar verme potansiyeliniz yüksek oldukça dikkatli olmalısınız. Ay karşıt burcunuz Oğlak’a geçerken resmi işler ve ilişkiniz ile ilgili karar alırken çok dikkatli olmalısınız.

Tüm güzellikler sizinle olsun, İyi haftalar…


Aslan Burcu 3-  9 Haziran Haftalık Burç Yorumu

aslan burcu ve yükselen aslan burcu. Alsan burcu özellikleri ve yükselen aslan burcu özellikleri. Aslan haftalık burç yorumları, yükselen aslan haftalık burç yorumları

Aslan:  İş hayatınızdaki olağan üstü gelişmelere hazır olun.

Aslan ve Yükselen aslanlar; Bu hafta iş ve eğitim hayatınızda olağan üstü olumlu gelişmeler yaşayabilir, yeni projeler, yeni eğitim programları ve sınavlar karşısında başarılı girişimler yaşayabilirsiniz. Bu hafta finansal konular da güçlü kişilerle kuracağınız diyaloglar karşısında kazançlarınızı arttırabilir ve iş hayatınızda büyük gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Özel yaşamınızda; eşiniz ya da sevgilinizle olan ilişkinize arar vermeye çalışan kişilere inanmamalı ilişkinizi sahiplenerek tereddütlerden uzaklaşmalısınız. Bekâr aslanlar bu hafta sabırlarının meyvesini yüksek enerjili bir aşk ile alabilir. Ay karşıt burcunuz kovaya geldiğinde gergin olabilir, buda iş yerinizde ve aşk hayatınızda tatsızlıklar yaşamanıza neden olabilir.

Tüm güzellikler sizinle olsun, İyi haftalar…


Başak Burcu 3-  9 Haziran Haftalık Burç Yorumu

başak burcu ve yükselen başak burcu. Haftalık başak burcu yorumları. Haftalık yükselen başak burcu yorumları. Başak burcu özellikleri. yükselen başak burcu özellikleri. başak burcu detaylı özellikleri

Başak: Yeni başlangıçları her şeye rağmen yaşayabilirsiniz

Başak ve yükselen başaklar; Bu hafta genel anlamda manevi olarak yenilenip ruhsal anlamda ağırlıklarınızdan kurtulacaksınız. İş ve eğitim hayatınızda mutlu olacağınız enerjilerle dolu bu hafta. Aile ilişkilerinizde kardeşlerinizle haksızlıklar ve tartışmalar yaşayabilirsiniz. Haksızlığa karşı tepkilerinizi zamanında ve hak edenlere karşı vermelisiniz. Haksızlığınıza başkaları da destek verecektir. Bu hafta yeni başlangıçlar, yerleşim değiştirme kararlarınızı verirken çarşambadan önce harekete geçmeniz sizin açınızdan iyi olacaktır.

Özel hayatınızda; öfkenize hâkim olmalı vicdana azabı çekecek davranışlar yapmamalısınız. Yeni bir ilişkinin içinde iseniz ön yargılı davranmamalısınız. Ay karşıt burcunuz balıkta ilerlediği günlerde yeni başlangıçlar ve ani kararlardan uzak durmalısınız.

Tüm güzellikler sizinle olsun, İyi haftalar…


Terazi Burcu 3-  9 Haziran Haftalık Burç Yorumu

Terazi burcu, yükselen terazi burcu, terazi burcu özellikleri , terazi burcu haftalık burç yorumları. Yüksleln terazi burcu özellikleri, yükselen terazi burcu haftalık burç yorumları

Terazi:   Dostlarınıza güvenin onlardan şüphe etmeyin.

Terazi ve Yükselen Teraziler; Bu hafta dedikoducu arkadaşlarınız gerçek dostlarınızla aranızı bozmaya çalışabilir. Dikkatli olun kimsenin dolduruşuyla gerçek dostlarınızdan şüphe etmeyin aksi halde üzülen siz olabilirsiniz. İş hayatınızda var olan imkânlarınızın kıskanıldığını daha yakından anlayabilirsiniz. Gözünüzü dört açmalı ve aranıza yeni katılan kişilere dikkat etmelisiniz.

Özel yaşamınızda eşiniz ve ya sevgilinize güvenmekte tereddüt etmemelisiniz. Bekâr teraziler bu hafta ansızın aşk ile karşılaşabileceğiniz yüksek enerjiler mevcut. Ay karşıt burcunuz Koç’ta ilerlediğinde ikili ilişkilerinizde gergin davranışlar sergileyebilirsiniz.

Tüm güzellikler sizinle olsun, İyi haftalar…


Akrep Burcu 3-  9 Haziran Haftalık Burç Yorumu

akrep burcu yükselen akrep burcu. Akrep burcu özellikleri. Yükselen akrep burcu özellikleri. Akrep burcu haftalık burç yorumları, yükselen akrep burcu haftalık burç yorumları

Akrep: Duygusal yorgunluk ekonominizi sarsabilir?

Akrep ve yükselen akrepler; Bu hafta yatırım yapma, kredi çekme, borç alma gibi işlemlerinizi yapmamaya diğer haftalara ertelemeye özen gösterin. Size verilen sözler yerine gelmeye bilir hatta dolandırılabilirsiniz. Hafta boyunca ekonominizi akıllıca ve iyi yönetmeye çalışın ve tasarruflu olun. Haftanın ilerleyen günlerinde umutlar ve düzelmeler meydana gelecek enerjiler sizinle olacak.

Özel yaşamınızda eşiniz ve ya sevgilinizin başına buyruk davranışları yüzünden sert tartışmalar çıkartabilirsiniz. Onu uyarırken işinle ilgilenmemenin finansal zararlarını da yaşayabilirsiniz. Bekâr akrepler hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsanız takıntılı davranışlarınızı bir kenara bırakmalısınız. Ay karşıt burcunuz boğada olduğu günlerde her türlü yeni karar ve başlangıçtan uzak durmalısınız.

Tüm güzellikler sizinle olsun, İyi haftalar…


Yay Burcu 3-  9 Haziran Haftalık Burç Yorumu

yay burcu özellikleri, yükseleln yay burcu özellikleri, yay burcu, yükselen yay burcu, haftalık yay burcu yorumu, yay burcu haftalık burç yorumu

Yay:  Yüksek şans hem ilişkinizde hem işlerinizde sizi destekleyecek

Yay ve yükselen yaylar; Bu hafta iş ve özel yaşamınızda şans ve yüksek enerjiler sizden yana. Hedeflerinize karşı bıkmadan çalışmaya devam etmeli ve sizi yıldırmak isteyenlerin oyunlarına kanmadan istikrarlı çalışmaya devam etmelisiniz. Bu hafta finansal kazanç getirecek önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu Hafta ilişkileriniz hafta başından itibaren sizi en şanslı burç yapıyor.

Özel hayatınızda is evli ve ilişkisi devam eden yay burçları;  aşırı ani duygu değişimi ile partnerinizin mizah anlayışının değişmesi sizi şaşırtabilir. İlişkinizin gidişatından dolayı endişe duyabilirsiniz. Sabırlı olmalı ve onu unlamaya, dinlemeye çalışmalısınız. Haftanın kalan kısmı ise ilişkide en şanslı burç olabilirsiniz. Bekâr yaylar, haftanın ilk gününden itibaren uzun soluklu olabilecek bir birlikteliğe merhaba diyebilirsiniz. Ay karşıt nurcunuz ikizlerde olduğu günlerde enerjiniz biraz daha düşük olabilir.

Tüm güzellikler sizinle olsun, İyi haftalar…


Oğlak Burcu 3-  9 Haziran Haftalık Burç Yorumu

oğlak burcu, yükselen oğlak burcu , oğlak burcu özellikleri, yükselen oğlak burcu özellikleri, oğlak burcu haftalık burç yorumları, yükselen oğlak burcu özellikleri

Oğlak:  En çok ihtiyacınız olan şey dikkatiniz ve tartışmamak.

Oğlak ve yükselen oğlaklar;  Bu hafta iş ve eğitim hayatınızda yeni projelere girmek yeni işlere başlamak ve sınavlarda başarılı olmak için çok iyi bir haftadasınız bunu iyi değerlendirin. Başarınız kayıpları kazanca çevirmeniz çevrenizde siz sevmeyen birçok kişiyi harekete geçirebilir ve sizi zayıf noktalarınızdan vurmak isteyebilirler. Dikkatli ve tedbirli olmalı kedi işinizi sakın başkalarına emanet etmemelisiniz.

Özel yaşamınızda; Hassas enerjiler söz konusu. Eğer bir hata yaptıysanız özür dileyin olaylar kontrolünüz dışına çıkmadan hızlı kararlar alarak telafi etmeye çalışın. Bekâr oğlaklar anlık bir aşk deneyimine bu hafta başlayabilirsiniz ama pişmanlık yaşamanız çok uzun süremeyebilir. Ay karşıt burcunuz yengeçte olduğu günlerde kimseyle tartışmamaya özen gösterin.

Tüm güzellikler sizinle olsun, İyi haftalar…


Kova Burcu 3-  9 Haziran Haftalık Burç Yorumu

Kova burcu , Yükselen kova burcu, yükselen kova burcu özellikleri, yükselen kova burcu haftalık yorumları. Haftalık kova burcu yorumları ve kova burcu özellikleri

KovaÖzel hayatın gizliliğinin farkına varmalısınız.

Kova ve yükselen kovalar;  Bu hafta iş hayatınızda sorumluluklarını yerine getirmeyen hem de arkanızdan iş çeviren çalışma arkadaşlarınızdan dolayı zor durumda kalabilir yâda öfkenizden ötürü kendinize zarar verecek durumlar yaşayabilirsiniz. Bu Hafta dargınlıkları kırgınlıkları gidermek gönül almak için atacağınız her adım olumlu sonuçlanacaktır.

Özel yaşamınızda ise,  evli ve ilişkisi devam Kovalar başkalarının etkileri yüzünden eşinizle veya sevgilinizle tartışmamaya özen gösterin ve yaptıkları kesin olmayan şeyler yüzünden onları suçlamamaya özen gösterin. Özel hayatın mahremiyetinin ne kadar önemli olduğunu bilmeli eşiniz veya sevgilinizle ilgili hiçbir şeyi 3. Şahıslarla paylaşmayın. Bekâr kova burçları için bu hafta bir filizlenme bir kalp atışı ile başlayabilir. Ay karşıt burcunuz Aslan’da olduğunda iş hayatınız ile ilgili keskin çıkışlar yapmamalısınız.

Tüm güzellikler sizinle olsun, İyi haftalar…


Balık Burcu 3-  9 Haziran Haftalık Burç Yorumu

balık burcu haftalık burç yorumları, yükselen balık burcu, balık burcu özellikleri, yükselen balık burcu yorumu

Balık: Başkalarının avukatlığını yapmak yeni kendi geminizi yürütmeye çalışın

Balık ve yükselen balıklar; Bu hafta hiç kimsenin avukatlığını yapmayın. Kişisel ilişkileriniz yakınlarınız ya da dostlarınızla ilgili birçok değerden uzak insanları tanıyamamamış olmanın hayal kırıklıklarını yaşayabilirsiniz. Siz kendi geminizi doğru götürmeye çalışmalı bilmediğiniz konuların içine burnunuzu sokmamaya özen göstermelisiniz.

İş ve özel yaşamınızda ise duygusal yaklaşımlar içerisinde küçük sorunları büyük meseleler haline getirmemeli çevrenizde yayılan dedikodular yüzünden zor durumda kalabileceğinizi bilerek hareket etmelisiniz. Bekâr ve ilişkisi olmayan Balık burçları ön yargılı olmamayı başardığı zaman bu hafta sürpriz olabilecek bir aşk ile karşılaşabilir. Ak karşıt burcunuz Başak’ta olduğu zamanlar enerjiniz düşebilir, geçmişten bazı olaylar karşısında pişmanlıklar hissedebilirsiniz.

Tüm güzellikler sizinle olsun, İyi haftalar…

Ayrıca Kontrol Et

geegenlerin gök yüzü yorumu, jüpiter hangi burçta, mars hangi burçta, güneş burcu, dolunay hangi burçta. 2019 astroloji

2019 Yılı Ağustos Ayı Gezegenlerin Hareketleri Ve Ay Evreleri

2019’un Ağustos ayında gökyüzü  seyri aşağıdaki tabloda sizin için derledik. Yeni ay  sırasıyla Ağustosun ilk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir