Cuma , Ekim 4 2019
Son Yazılar
Anasayfa / Astroloji Haberleri / 27 Mayıs 2 Haziran 2019 Haftalık Burç Yorumları
27 mayıs 2 haziran haftalık burç yorumları, haftalık burç yorumları 2019 , astroloji haberleri, yükselen burç yorumları, haftalık yükseleln burç yorumalrı

27 Mayıs 2 Haziran 2019 Haftalık Burç Yorumları

Burçlar ve Yükselen Burçlar İçin 27 Mayıs – 2 Haziran 2019 Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta burçlar ve yükselen burçlar üzerinde yüzleşmeler, hatalardan ders çıkarmalar, başkaları için kendilerini harap etmemeleri gibi durumların sorgulanacağı enerjiler mevcut. Bir çok burç ve yükselen burç  iş hayatında değişikliğe gidebilir. Bir çok burç ve yükselen burç ise hayatından bir çok kişiyi çıkartabilir.Burçlar ve Yükselen burçların haftalık burç yorumları  her hafta düzenli bir şekilde haftalikburcyorumlari.com ‘da

Koç Burcu  27 Mayıs –  2 Haziran Haftalık Burç Yorumu

koç burcu, yükslen koçburcu, koç burcu haftalık yorumları , haftalık yükselen koç burcu yorumları

Çözüm üretmeli ve çözüm odaklı olmalı

Koç burcu ve yükselen koçlar; Bu haftaya aile içi yüzleşmeler ile başlayabilirsiniz. Arkadaş ve aile ortamınızda doğrularla yüzleşip kendinize bir çeki düzen vermek isteyebilirsiniz. Değişmeyen tek şey değişimdir deyip kendinizi değiştirmek ve geliştirmek isteyeceksiniz.

Duygusal ve ruhsal konularda kendinizi deneyimlemek isteyebilirsiniz. Bu hafta duygularınızdan ötürü başkalarını suçlamak yerine çözüm odaklı olarak hem aile içinde hemde sosyal çevrenizde işleri yoluna koyabilirsiniz. Bu hafta sorunlara karşı çözüm odaklı olmanız maddi konularda da sizi rahatlatabilir, ihtiyacınız olan ek kazançlarla rahat bir nefes alabilirsiniz.

Aşk hayatınızda emek vermekten kaçmayın aksi taktirde bu hafta kaybedebilirsiniz.  Aşk hayatınızda fedakarlık yapmak emek, vermek size kazandırır. Başkalarının etkilerinden çıkmalı kendi kalbinizle karar vermelisiniz.

Tüm güzellikler sizinle olsun, İyi haftalar…


Boğa Burcu 27 Mayıs –  2 Haziran Haftalık Burç Yorumu

Düşün taşın ama kendi kararını ver

Boğa burcu ve yükselen boğalar;  Bu hafta yılbaşından bu yana almış olduğunuz kararları düşüneceğiniz, tartacağınız bir haftadasınız. Nerede yanlış yaptım diyebilirsiniz. Bu hafta sevdiklerinizle konuşmalı fikir alış verişi yapmalı ve daha doğru kararlar almalısınız.

Yine bu hafta iş ve iş yerindeki huzursuzlukların bitmesi, ve iş yerindeki başarınız kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olacak. Kendinize yüksek hedefler koyup bunlarla ilgili çalışmalar yapabilirsiniz.Sahiplenici , uzlaşmacı ve sakin tutumunuzla etrafınıza güven ve başarı enerjisi yayacaksınız. Hafta içi önünüze gelecek fırsatları değerlendirerek karlı finansal kazançlar elde edebilirsiniz.

Aşk hayatınızda, güven tazeleyerek ilişki hayatınızda biz olabilmeyi başarabileceğiniz enerjiler içindesiniz.

Tüm güzellikler sizinle olsun, İyi haftalar…


İkizler Burcu 27 Mayıs –  2 Haziran Haftalık Burç Yorumu

Aşırı sabırlı olma, sessiz kalma, dur! de

İkizler burcu ve yükselen ikizler; Bu hafta iş hayatınızda ve ilişkinizde beklenmedik olaylar yaşayabilirsiniz. Aşırı sabırlı olmak sizin için iyi olmayabilir. Olaylar karşısında tepkilerinizi vermelisiniz ama dengeyi korumalı aşırıya kaçmamalısınız.

Bu hafta iş bulma, ek iş yapma gibi isteklerinizin yerine geleceği ve para kazana bileceğiniz fırsatlar karşınıza çıkabilir. Hiç kimsenin sizi etkisi ve baskısı altına almasına izin vermemelisiniz. Bu hafta ruhsal sağlığınız, psikolojiniz için meditasyon yapabilir, spora gidebilir yada kendinizi deşarj edebilecek aktiviteler  yapabilirsiniz. Bu aktiviteler sizi güçlendirerek mücadelenizi güçlendirebilir.

Özel yaşamınızda gerçeklerden kaçmamalı, onlarla yüzleşmelisiniz. Aksi taktirde hafta sonu gelecek enerjilerle gerçeklerle karşılaşabilir ve bu durum karşısında ezilerek zor anlar yaşayabilirsiniz.

Tüm güzellikler sizinle olsun, İyi haftalar…


Yengeç Burcu 27 Mayıs –  2 Haziran Haftalık Burç Yorumu

yengeç burcu, yükselen yengeç burcu, yengeç burcu özellikleri , yükselen yengeç burcu yorumları, yengeç burcu haftalık burç yorumları

Kararlı davranana huzur, ilişkisi olmayana aşk haftası

Yengeç burcu ve yükselen yengeçler; Bu hafta iş hayatınızda ve aile içinizde yaşayacağınız sıkıntılar olabilir. Bu hafta sizin için olumlu enerjiler barındırıyor ve bu enerjileri doğru kullanırsanız çözüm bularak huzura kavuşabilirsiniz. Kararlı davranarak, bugünün işini yarına bırakmayarak, mücadele ederek bu haftanın enerjisini doğru kullanabilirsiniz.

Maddi ve manevi konularda kaybetmekten korkmamalısınız. Sizin olana sahip çıkmalı ve kanaat etmelisiniz.

Aşk hayatınızı son derece pozitif enerjiler bekliyor. Bu hafta  aşk,  hayatınızdaki zorlukları, karanlıkları tüm gücü ile aydınlatarak huzura kavuşturabilir.Bekar ve ilişkisi olmayan yengeçler dostları aracılığı ile aşkla tanışabilirler. Hayatınıza almak istediğiniz ve ilşki yaşamak istediğiniz kişiye karşı patavatsız olmamalı, bodoslama cümleler kurmamalısınız.

Tüm güzellikler sizinle olsun, İyi haftalar…


Aslan Burcu 27 Mayıs –  2 Haziran Haftalık Burç Yorumu

aslan burcu ve yükselen aslan burcu. Alsan burcu özellikleri ve yükselen aslan burcu özellikleri. Aslan haftalık burç yorumları, yükselen aslan haftalık burç yorumları

Kendi küllerinizden doğarak yenileneceğiniz bir hafta

Aslan burcu ve yükselen aslanlar;  Bu hafta sizin için yeniden doğuş. Hangi yaşta olursanız olun. Bu güne kadar yaşamış olduğunuz, korkularınıza, endişelerinize, üzüntülerinize, acılarınıza bir sünger çekerek yeni bir sayfa açabileceğiniz çok özel enerjili bir haftadasınız.

Psikolojinizin düzelmesi, sevmek ve sevilmek, neşeli olmak, ve birçok olumsuz yükten kurtulmak enerjinizi ve bedeninizi besleyecek hayattan tat alacaksınız.Bu hafta iyi niyetinizi suistimal eden, size zarar veren alışkanlıklarınızdan da kurtulmanız mümkün.

Sizi seven size güvenen, sizi sahiplenen insanlar için yenilenme zamanı sizin için. Gök yüzü tim enerjileriyle yanınızda. Kararlı olmalı ve mücadelenizden vazgeçmemelisiniz.

Tüm güzellikler sizinle olsun, İyi haftalar…


Başak Burcu 27 Mayıs –  2 Haziran Haftalık Burç Yorumu

başak burcu ve yükselen başak burcu. Haftalık başak burcu yorumları. Haftalık yükselen başak burcu yorumları. Başak burcu özellikleri. yükselen başak burcu özellikleri. başak burcu detaylı özellikleri

Bencilliği bir tarafa bırakmalı, aşkta ilk adımı siz atmalısınız

Başak burcu ve yükselen başaklar; Bu hafta pek çok konuda bilmediklerinizin farkına varacak, bencillikten ve takıntılarınızdan kurtulacağınız enerjiler hakim. İnançlarınızı, emeklerinizi, maddi manevi duygularınızı gerçekçi ve net bir şekilde kendi gelişiminiz için gündeme alırsanız hayatınızda cevap bulmakta zorlandığınız pek çok soruya cevap bulabilirsiniz.

Ailevi konularda rahatsızlıklarınızı dile getirebilirsiniz. Aşırı gururlu olmamalı,  ön yargı ile tepki verdiğiniz  ve kalbini kırdığınız dostlarınız ile ilişkileri düzeltebilir ve birçok şeyi yoluna koyabilirsiniz.

Özel hayatınızda eşiniz ve sevgilinizle aranızda soğuk rüzgarlar esebilir.  Atacağınız sevgi dolu bir adım , samimi ve içtenlikle söyleyecekleriniz karşılıklı olarak güveni arttıracak ve kaygılarınızı “acaba sevilmiyor muyum” gibi düşünceleri kalbinizden çıkarıp atacak.

Tüm güzellikler sizinle olsun, İyi haftalar…


Terazi Burcu 27 Mayıs –  2 Haziran Haftalık Burç Yorumu

Terazi burcu, yükselen terazi burcu, terazi burcu özellikleri , terazi burcu haftalık burç yorumları. Yüksleln terazi burcu özellikleri, yükselen terazi burcu haftalık burç yorumları

Dedikodulara itibar etme , kıskanıyorlar

Terazi, burcu ve yükselen teraziler;  Bu hafta kendinize dert ettiğiniz şeylerin şükür edeceğiniz olaylar olarak karşınıza çıkacağı bir hafta. Pek çok konuda yeniden değerlendirmeler hayatınıza olumlu yansıyacak.

Bu hafta mantığınız ve duygularınız her türlü gelişiyor, neye ihtiyaç duyduğunuzu neyi sevdiğinizi , nelerden rahatsız olduğunuzu net bir şekilde görerek kendinizi rahatlatabilirsiniz.

İş ve özel hayatınızda dayatmayla devam eden ilişkilerinize son noktayı koyabilirsiniz. Sizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak olana yönelebilir daha olumlu ve yeni başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Beraberliğinizi kıskanan kişilerin yalan yanlış gerçek dışı cümlelerine inanmamalısınız. Bu kişilerin özel hayatınız ile ilgili konuşmalarında sizden çekinmeli ve çok net kararlı sert tepkiler gösterdiğinizi bilmeliler.

Tüm güzellikler sizinle olsun, İyi haftalar…


Akrep Burcu 27 Mayıs –  2 Haziran Haftalık Burç Yorumu

akrep burcu yükselen akrep burcu. Akrep burcu özellikleri. Yükselen akrep burcu özellikleri. Akrep burcu haftalık burç yorumları, yükselen akrep burcu haftalık burç yorumları

Yeni başlangıçlar yapmalı bu haftanın enerjisinden faydalanmalı..

Akrep burcu ve yükselen akrepler; Bu hafta yüzleşmeler, kabullenmeler ve hesaplaşmalar haftası olarak hayatınıza girecek.Kendiniz için yapmadıklarınızı başkalarına yaptığınız ve hak etmeyenlere hak ettiklerinden fazla değer verip karşılık alamadıklarınızı bu hafta  hayatınızdan çıkarma vakti.

Yeni başlangıçları yaşamak istiyorsanız  dikkatli omalı , aile yaşamınızda, iş hayatınızda ve özel hayatınızda sizi hak etmeyenleri hayatınızda tutmamalısınız.

Özel hayatınızda, sizi yoran , yıpratan ve eskiten hiç bir şeyi tutmamalı aksine hepsinden kurtulup bu haftanın yenilikçi enerjisinden faydalanmalısınız. Bekar akrepler bu hafta sürpriz evlilik yada beraberlik kararı alabilirler. Aşkınızdan ve sevginizden emin olduğunuz kişilerle uzun bir birlikteliğe adım atabilirsiniz.

Tüm güzellikler sizinle olsun, İyi haftalar…


Yay Burcu 27 Mayıs –  2 Haziran Haftalık Burç Yorumu

yay burcu özellikleri, yükseleln yay burcu özellikleri, yay burcu, yükselen yay burcu, haftalık yay burcu yorumu, yay burcu haftalık burç yorumu

Bu hafta kendinize gelmelisiniz

Yay burcu ve yükselen yaylar; Bu hafta  sağlık sorunları sizin için önem taşımakta. Hayat savaşında düşen enerjinizi toplamalı bedenen ve ruhen güçlenmelisiniz. Zayıf düşmeniz halinde zamanla gireceğiniz mücadelelerin hepsini kaybedebilirsiniz. Kendinizi sevin ve kendinize değer verin sevgili yaylar.

İş hayatınızda finansal olarak zorlandığınız konularda ısrar etmekten vazgeçin, vazgeçin ki yapabileceğiniz kapasitenin farkına varın kendinizi tanıyın.

Özel hayatınızda, aşk ve aile hayatında sorumluluklarından kaçan kişilere karşı tepkinizi net bir şekilde ortaya koyun. Hiç kimsenin hayatınızdan çalmasına izin vermeyeceğinizi göstermelisiniz. Bekar ve ilişkisi olmayan yaylar,  sürpriz yakınlaşmalar bir an için heyecan verici ve tatlı olsa da iyi tanımadığınız kişileri hayatınızın odağına almamalısınız.

Tüm güzellikler sizinle olsun, İyi haftalar…


Oğlak Burcu 27 Mayıs –  2 Haziran Haftalık Burç Yorumu

oğlak burcu, yükselen oğlak burcu , oğlak burcu özellikleri, yükselen oğlak burcu özellikleri, oğlak burcu haftalık burç yorumları, yükselen oğlak burcu özellikleri

Acil toparlanmalı…

Oğlak burcu ve yükselen oğlaklar; Bu hafta  hayatınızı sorgulayacağınız, yüzleşmelerle hatalarınızı ve yanlışlarınızı seçeceğiniz yoğun enerjilerle dolu. Sizi değerlerinizden uzaklaştıran ve kendinize küstüren kişilerin farkına vararak onları hayatınızdan uzaklaştıracaksınız.

Bir geriye dönüp bakarak sorun kendinize, “neleri kazandım? neleri kaybettim” diye. Kendinize yabancılaştığınız konuları ve değerleri kazanmalı ve bir çeki düzen vermelisiniz. İş hayatınızda yanlış insanlarla çalışmayı bırakmalı ve kendinize hedefler koymalısınız. Kendi başınıza daha başarılı olabileceğinize inanmalısınız.

Özel hayatınızda kararlar alırken birilerine inat kararlar almamaya özen gösterin. Bu kararlar farkında olmamanız halinde size ve ilişkinize zarar verecektir.

Tüm güzellikler sizinle olsun, İyi haftalar…


Kova Burcu 27 Mayıs –  2 Haziran Haftalık Burç Yorumu

Kova burcu , Yükselen kova burcu, yükselen kova burcu özellikleri, yükselen kova burcu haftalık yorumları. Haftalık kova burcu yorumları ve kova burcu özellikleri

Her koyun kendi bacağından asılır bunu bil.

Kova burcu ve yükselen kovalar; Bu hafta aileye ait ve özel yaşamınıza ait tüm sorumlulukları taşıdığınız için yorugunluktan ve dinlenememekten şikayet edebilirsiniz. Sizden sadece almaya odaklı  kişilerin ağırlıklarını taşımaktan yorulduysanız, başkalarınında alması gereken sorumlulukları üstlenmemeli ve her koyunun kendi bacağından asılır düşüncesini benimsemelisiniz.

İş hayatınızda sorunlar meydana gelebilir. Verilen sözlerin yerine getirilmemesi, haksız baskılar sizin için yorucu olabilir. Bu hafta yapacağınız yeni girişimlerle memnun olmadığınız alanlardan uzaklaşabilirsiniz. İş değişikliği, alan değişikliği gibi düşünceleri hayata koyabilirsiniz.

Özel yaşamınızda, partnerinizin polemik yaşadığı akrabaları ile ilgili yorum yaparken dikkat etmeli ve şimşekleri üzerinize çekmekten kaçınmalısınız.

Tüm güzellikler sizinle olsun, İyi haftalar…


Balık Burcu 27 Mayıs –  2 Haziran Haftalık Burç Yorumu

balık burcu haftalık urç yorumları, yükselen balık burcu, balık burcu özellikleri, yükselen balık burcu yorumu

Başkası için kendi ilişkinize zarar vermeyin

Balık ve yükselen balıklar;  Bu hafta maddi , manevi ve eğitim alanlarında kendinizi geliştirmek isteyeceksiniz. Ön yargılarınızda kurtuluyorsunuz.

İş ve aşk hayatınızda alışkanlıkların, çaresizliğin ve zorunluluğun  getirdiği şeylerden bilmediğiniz şeyleri öğrenerek hayatınızı daha da kolaylaştırabilirsiniz.

eş veya sevgilinizle başkaları için gireceğiniz tartışmalar kimseye değil sizin ilişkinize zarar verecek zen ve üzülen taraf siz olacaksınız. Bu hafta hem ilişkinizde hemde sosyal hayatınızda sağduyudan uzaklaşmamalısınız.

Tüm güzellikler sizinle olsun, İyi haftalar…

Ayrıca Kontrol Et

geegenlerin gök yüzü yorumu, jüpiter hangi burçta, mars hangi burçta, güneş burcu, dolunay hangi burçta. 2019 astroloji

2019 Yılı Ağustos Ayı Gezegenlerin Hareketleri Ve Ay Evreleri

2019’un Ağustos ayında gökyüzü  seyri aşağıdaki tabloda sizin için derledik. Yeni ay  sırasıyla Ağustosun ilk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir