Cuma , Ekim 4 2019
Son Yazılar
Anasayfa / Haftalık Burç Yorumları / 20 – 26 Mayıs 2019 Haftalık Burç Yorumları

20 – 26 Mayıs 2019 Haftalık Burç Yorumları

Burçlar ve Yükselen Burçlar İçin 20- 26 Mayıs 2019 Haftalık Burç Yorumları

Venüs Boğa burcunda geçişini sürdürüyor. Venüsün boğa burcu geçişi burçları nasıl etkiliyor. Burçlar ve Yükselen burçların haftalık burç yorumları  her hafta düzenli bir şekilde haftalikburcyorumlari.com ‘da

Koç Burcu  20-26 Mayıs Haftalık Burç Yorumu

koç burcu, yükslen koçburcu, koç burcu haftalık yorumları , haftalık yükselen koç burcu yorumları

Bu hafta sabır göstererek çalışmanız şartıyla….

Koç burcu ve yükselen koç olanlar; Bu hafta iş ve  eğitim hayatında çatışmalar yaşayabilirsiniz. Özellikle ortak bir iş yapıyorsanız öfkenizi kontrol altında tutarak  fevri hareketlerden kaçınmaya daha fazla gayret göstermelisiniz. İş hayatınızda hafta ortasından itibaren her şey yoluna girecek , tabi ki gerekli sabrı ve gayreti göstermeniz gerek. Giderlerinizi yönetmek için akıllı çözüm önerilerini dikkate almalısınız.

Özel yaşamınızda uzun süredir bulunan kara bulutların dağılması ve kötü enerjinin gitmesi için daha akılcı davranmalı sabır göstererek mücadele etmelisiniz. Sınandığınız bir hafta olabilir. Venüs boğa burcunda bu da ikili ilişkilerde olumlu haber demek.

Hepinize gönlünüzce güzel bir hafta geçirmenizi dilerim..


Boğa Burcu  20-26 Mayıs Haftalık Burç Yorumu

Venüs Burcunuzda ve şans sizden yana

Boğa burcu ve yükselen boğalar;  Pazartesi günü ortak parasal konuların gündeme geldiği ve sizin gücünüzü gösterdiğiniz gün olacak.  Bu hafta kendi hayatınıza bir çeki düzen verdiğiniz ve kendiniz için yapmayı planladığınız işleri hızlandırdığınız bir hafta. Maddi konular ve para alış verişleri gündeminizde aktif rol alacak. Yatırımlarınız bu süreç içinde değer kazanacak.

Güneş ve Merkür salı günü kavuşuyor. İkili ilişkilerinize odaklanacağınız bir dönem olacak. Hayatınızdaki sorumluluklara yönelecek, çözmeniz gereken sorunları çözmek için çaba sarf edeceksiniz.

Hepinize gönlünüzce güzel bir hafta geçirmenizi dilerim..


İkizler Burcu  20-26 Mayıs Haftalık Burç Yorumu

Venüs Boğa burcunda ve enerjinizi olumlu etkiliyor

İkizler burcu ve yükselen ikizler; İş hayatınızda zarar ettiğiniz konularda zekanızı konuşturarak küllerinizden tekrar doğmalısınız.  Aktif iletişiminiz ve hızlı girişimlerinizle bu haftayı değerlendirerek para kazanmalısınız. Bu hafta uzun vade  ve yakın zamanda ek gelirler ve kazançlar elde edebilirsiniz.

İkili ilişkilerde sürprizlere açık mısınız?  Aşk kapınızda her an karşılaşabilirsiniz. Evli ve ilişkisi olan ikizler partnerinizle aranızdaki sorunu çözmek için sadece bir adım atmak ve güzel iki laf etmek yeterli. Venüs boğa burcunda iken iş ve aşk hayatınızdaki konuları akıllıca yönetebilirsiniz ve geleceğiniz için bu fırsat haftasını kaçırmamalısınız.

Hepinize gönlünüzce güzel bir hafta geçirmenizi dilerim..


Yengeç Burcu  20-26 Mayıs Haftalık Burç Yorumu

yengeç burcu, yükselen yengeç burcu, yengeç burcu özellikleri , yükselen yengeç burcu yorumları, yengeç burcu haftalık burç yorumları

Venüs’ün aşk ve duygusal enerjisi üstünüzde.

Yengeç burcu ve yükselen yengeçler; Venüs’ün boğa burcunda olması iş hayatınızı ve  ikili ilişkilerinizi güçlendirecek. Güçlü bağlarınız daha kuvvetli hale gelecek. İş hayatınızda sorumluluklarınız artacak ve stresten kaçınmalısınız. Psikolojik sorunlarınızı  öfkenizi ve yorgunluğunuzu iş yerinde göstermemelisiniz. Bekar yengeçler Venüs’ün nimetlerinden faydalanarak yaz aşkları ile karşılaşabilirler. Evli ve ilişki sahibi yengeçler son derece duygusal ve romantik olmanın tadını çıkartabilirler.

Hepinize gönlünüzce güzel bir hafta geçirmenizi dilerim..


Aslan Burcu  20-26 Mayıs Haftalık Burç Yorumu

aslan burcu ve yükselen aslan burcu. Alsan burcu özellikleri ve yükselen aslan burcu özellikleri. Aslan haftalık burç yorumları, yükselen aslan haftalık burç yorumları

İş hayatınızda rüzgar sizden yana, cesur olmalı ve kimseyi geri çevirmemelisiniz

Aslan burcu ve yükselen aslanlar;  Venüs’ün boğa burcunda olması sizin iş hayatınızda yeni projeler , yeni fırsatlar ve beklediğiniz iş teklifleri  demek anlamına geliyor. Korkularınızı arkanızda bırakarak  kendinize güveninizi arttırmalısınız. Karşınıza gelen iş tekliflerini, projeleri yönetmeli ve kendinizi eğiterek kariyeriniz için sağlam bir haftada olduğunuzu unutmamalısınız.

İkili ilişkilerinizde ve evliliğinizde sorularınız varsa bu sorunların tek taraflı olmadığını düşünerek anlayış göstermelisiniz. Karşı tarafı dinlemelisiniz. Ön yargılardan uzaklaşarak , romantik ve duygusal yaklaşımlarla aşkınızı evliliğinizi daha güzel hale getirecek olumlu enerjilerle karşı karşıyasınız.

Hepinize gönlünüzce güzel bir hafta geçirmenizi dilerim..


Başak Burcu  20-26 Mayıs Haftalık Burç Yorumu

başak burcu ve yükselen başak burcu. Haftalık başak burcu yorumları. Haftalık yükselen başak burcu yorumları. Başak burcu özellikleri. yükselen başak burcu özellikleri. başak burcu detaylı özellikleri

İş hayatınızda dengenin bozulmaması için tartışmalardan kaçının

Başak burcu ve yükselen başaklar; Pazartesi ve salı günü iş hayatınızda ve özel yaşamınızda kimseyle tartışmamaya dikkat edin. Kontrolunuz dışında gerçekleşen olaylar sizi yoruyor olabilir ama   hayatın akışına ayak uydurmalısınız. Değiştiremeyeceğiniz şeylerle uğraşmamalı küçük şeylere takılı kalmamalısınız.

Venüs Boğa burcunda ilerlerken sizinde aşk ve evliliğinizde sevginiz tutkulu bir şekilde artıyor. Fakat Venüs’ün bu enerjisi zıtlaşma ve tartışmaları da beraberinde getirecek. Partnerinizle iğne ucunu doldurmayacak konularda tartışmaya yada ilişkinizde bir birinize üstünlük taslamaya kalkmamalısınız. Aşkın bu güzel enerjisini yaşamalısınız.

Hepinize gönlünüzce güzel bir hafta geçirmenizi dilerim..


Terazi Burcu  20-26 Mayıs Haftalık Burç Yorumu

Terazi burcu, yükselen terazi burcu, terazi burcu özellikleri , terazi burcu haftalık burç yorumları. Yüksleln terazi burcu özellikleri, yükselen terazi burcu haftalık burç yorumları

Venüs’ün Boğa burcu seyahati size iş ve aşk getiriyor

Terazi, burcu ve yükselen teraziler;  Yönetici gezegeniniz Venüs boğa burcunda ilerlerken sizi iş değişikliği, yeni iş fırsatları, görevde yükselmeler gibi olumlu olaylar bekliyor. Yeni bir iş düşünüyorsanız kesinlikle bu hafta bu yılın en iyisi. Farklı çalışmalar yaparak ek kazanımlar sağlayabilirsiniz.

İkili ilişkilerinizde inatlaşmaktan vazgeçmeli ve inatla kararlar almadan önce, neyi kazanmalı neyi kaybetmeli tartmalısınız. Bekar teraziler Venüs’ün  aşk ve sevgi enerjili seyahati sayesinde bu hafta hayatınıza anlam katacak aşk ile karşılaşabilirsiniz.

Hepinize gönlünüzce güzel bir hafta geçirmenizi dilerim..


Akrep Burcu  20-26 Mayıs Haftalık Burç Yorumu

akrep burcu yükselen akrep burcu. Akrep burcu özellikleri. Yükselen akrep burcu özellikleri. Akrep burcu haftalık burç yorumları, yükselen akrep burcu haftalık burç yorumları

Yürümeyen bir ilişki sonlanabilir

Akrep burcu ve yükselen akrepler; Bu hafta sizin için zorlanacağınız bir hafta olacak. Biliyorsunuz Venüs karşıt burcunuz olan Boğa burcunda ilerliyor. Duygusal konularda zorlukları ve  sürekli devam eden problemlerinize yeni bir tane eklenmesini sağlayabilir.  Bu hafta partnerinizle aranızdaki ilişkiyi, onun suçlayıcı konuşmaları ve sorumsuz davranışlarından ötürü sonlandırabilirsiniz. Karşılıksız fedakarlık yapmaktan vazgeçmelisiniz.

İş hayatınızda  aktif bir rolde iseniz gerginlikler yaşayabilirsiniz. Mücadeleci olmalı, zoru başaracağınıza inanmalı ve pes etmeden çalışmalısınız

Hepinize gönlünüzce güzel bir hafta geçirmenizi dilerim..


Yay Burcu  20-26 Mayıs Haftalık Burç Yorumu

yay burcu özellikleri, yükseleln yay burcu özellikleri, yay burcu, yükselen yay burcu, haftalık yay burcu yorumu, yay burcu haftalık burç yorumu

Aşk pişmanlıklarınız sonlanacak

Yay burcu ve yükselen yaylar; Aile hayatınızda girişimci ve mücadeleci olduğunuz konularda sevindirici haberler alabilirsiniz. İş  hayatınızda alacak verecek işleri,  ekonomik konular, tahsil etmek ve ticaret işlerinde Venüs size yardımcı olacak.

Özel hayatınızda vermiş olduğunuz anlık kararlardan ötürü sonlandırmış olduğunuz ilişkileriniz olmuş olabilir ve bundan ötürü pişmanlık yaşamış olabilirsiniz. Bu hafta pişmanlıklarınızın sonlanacağı duygusal yönden aşk açlığınızı dindirecek biri ile tanışabilirisniz. Salı günü yaşayacağınız enerjiyi iyi değerlendirmelisiniz.

Maddi ve manevi olumlu enerjiler tüm hafta boyunca sizinle ilerleyecek.  Bekar yaylar ise Venüs^ün boğa burcundaki seyahatinden kaynaklanan enerji ile  uzun süredir yaşamadıkları aşkı yaşayabilir. Bu haftanın enerjisini iyi değerlendirmelisiniz.

Hepinize gönlünüzce güzel bir hafta geçirmenizi dilerim..


Oğlak Burcu  20-26 Mayıs Haftalık Burç Yorumu

oğlak burcu, yükselen oğlak burcu , oğlak burcu özellikleri, yükselen oğlak burcu özellikleri, oğlak burcu haftalık burç yorumları, yükselen oğlak burcu özellikleri

Hayatınızda ilişkinizi bozan ve paranızı tırnaklayan kişilerden arınma  haftası

Oğlak burcu ve yükselen oğlaklar, Venüs’ün boğa burcundaki seyahati ile iş hayatınızda yeni insanlar tanıyabilir, yeni girişimlerde bulunabilir ve karlı işler yapıp kazançlı çıkabilirsiniz. Çevrenizde ki para düşkünü ve sözde arkadaş olanlara dikkat edin ve kazanımlarınızı sabote etmelerine izin vermeyin.

Özel hayatınızda   arkanızdan konuşan ve iş çeviren kişileri tespit edecek onlarla ilişkinizi keseceksiniz.Bu hafta sizin için özel hayatınızda bir temizlik haftası olabilir. Bekarsanız ve bir ilişkiniz varsa ona minnet ve sevginizi göstermelisiniz . Bu hafta başkalarından akıl almaktan vaz geçeceğiniz ve ilişkinizi kedi aklınızla yaşayacaksınız.

Hepinize gönlünüzce güzel bir hafta geçirmenizi dilerim..


Kova Burcu  20-26 Mayıs Haftalık Burç Yorumu

Kova burcu , Yükselen kova burcu, yükselen kova burcu özellikleri, yükselen kova burcu haftalık yorumları. Haftalık kova burcu yorumları ve kova burcu özellikleri

Aşk ve para haftası.-. İş yerindeki entrikalara dikkat

Kova burcu ve yükselen kovalar; Bu hafta aşk haftası olabilir. Venüs Boğa geçişi ile , aşk size en saf , en temiz, en tutkulu haliyle kalbinize gelebilir. Bu hafta heyecanı yüksek ve uzun soluklu bir beraberliğe  merhaba diyebilirsiniz.

Gizli saklı olayların içine  çekilmek istenebilirsiniz. Sonuçlarında maddi yada hukuksal sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu konular karşısında dikkatli olmalı ve anlık bir kızgınlıkla kararlarınızı ifşa etmekten kaçınmalısınız. İşiniz ile ilgili yanlış yönlendirmelere bu hafta boyu çok dikkat edin. Akrabalarınızla gerginlikler yaşayabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Salı gününden itibaren finansal konularda şans sizden yana. Beklenmedik bir gelir, elden çıkarmak istediğiniz bir mal yada yapmış olduğunuz bir ticaretten memnun olacağınız gelirler kazanabilirsiniz.

Hepinize gönlünüzce güzel bir hafta geçirmenizi dilerim..


Balık Burcu  20-26 Mayıs Haftalık Burç Yorumu

balık burcu haftalık urç yorumları, yükselen balık burcu, balık burcu özellikleri, yükselen balık burcu yorumu

İş hayatınız güzel fırsatlar barındırıyor, Özel hayatınız ise düşündürücü

Bu hafta , iş yerinizde önemli bir terfi alabilirsiniz eğer kendi işinizde iseniz önemli bir girişimde bulunabilirsiniz. Ekonomik refahınızı arttıracak işlerle karşılaşabilirsiniz.

Bu hafta ; ilişkinizdeki sorunlar sizi çok yoruyorsa, düzelmiyor sürekli sorun oluyorsa  ilişkinizi sonlandırabilir yada Venüs’ün boğa burcundaki geçişinden etkilenerek hayatınızdaki kişinin sizi üzmesine , duygularınız ile oynamasına müsade gösterebilirsiniz. Mutlu olmakta mutsuz olmakta sizin elinizde. Tek taraflı düşünmemeli ve kendi duygularınızı yok saymadan hareket etmelisiniz.

Hepinize gönlünüzce güzel bir hafta geçirmenizi dilerim..

Ayrıca Kontrol Et

geegenlerin gök yüzü yorumu, jüpiter hangi burçta, mars hangi burçta, güneş burcu, dolunay hangi burçta. 2019 astroloji

2019 Yılı Ağustos Ayı Gezegenlerin Hareketleri Ve Ay Evreleri

2019’un Ağustos ayında gökyüzü  seyri aşağıdaki tabloda sizin için derledik. Yeni ay  sırasıyla Ağustosun ilk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir