Perşembe , Ekim 3 2019
Son Yazılar
Anasayfa / Astroloji Haberleri / 2 Temmuz 2019 Yengeç Burcunda Güneş Tutulması
güneş tutulması ne zaman, güneş tutulması hangi burçta, 2 temmuz 2019 da güneş tutulması yengeç burcunda gerçekleşecek

2 Temmuz 2019 Yengeç Burcunda Güneş Tutulması

2 Temmuz Güneş Tutulması Ve Astroloji Anlamda Burçlara Etkileri

2 Temmuz 2019 tarihinde Yengeç burcunda tam güneş tutulması yaşanıyor ve etkileri nasıl olacak?

Yengeç burcunda Güneş tutulması 2 temmuz 2019’da  10 derecede yılın ikinci tutulması olarak  meydana gelecek. Türkiye saati ile gece 21:16 da gerçekleşecek olan Yengeç burcunda tam Güneş tutulması  gece saatlerine denk geldiği için ülkemizden gözlenemeyecek.

Güneş tutulması Hangi ülkelerden görülecek?

Güney Amerika; Arjantin, Bolivya, Peru, Şili, Brezilya, Uruguay ve Ekvador Bölgelerinden görülebilecek. Güneş Tutulmasını yaşayan ülkelerde bazı doğa olayları, aşırılığa kaçan toplumsal durumlar bu bölgelerde yaşanması muhtemel olayları görebiliriz.

Güneş Tutulmasının etkileri

Yengeç burcunda gerçekleşecek olan tutulma, ülkelerin haritalarını etkileyecek. Güneş Tutulması yükselen burcu Yengeç olan ülkemiz içinde çok önem arz ediyor. Bu tutulma Amerika’nın ise güneş burcunda gerçekleşecek yani en merkezinde yaşanacak diyebiliriz.

Güneş Tutulmasının Burçlara Etkisi

Koç Burcu; Sizler için önemli bir tutulma olacak. Tutulma haritanızdaki aksları etkileyecek. Bu da size ev, yuva gibi konuları gündeminize gerebilir.Aile ve ebeveynlerinizle ilgili konular sizi meşgul edebilir. Bu tutulma size yenilikler ve yeni arayışlar getirerek sizi hayatınızda değişiliğe itebilir.

Boğa Burcu; Bu tutulma sizin 3. evinizde meydana geliyor. Sizin hayata olan bakış açınızı değiştirmenize ve düşüncelerinizi farklılaştırmaya götürecek. Yeni şeyler öğrenme, eğitime yönelme, kariyer ve kazanç konularına yöneleceksiniz. Seyahatler ve iş gelişmeleri gündeminiz olabilir.

İkizler;  Güneş tutulması en çok ekonominizi ilgilendirecek. Bütçeniz, kazançlarınız ve gelir kaynaklarınızda değişmeler yaşanabilir. Bu tutulma size, yeni iş imkanları, yeni kazanç kapıları ve  mülk sahibi olmak gibi enerjiler getiriyor.

Yengeç; 2 Temmuzda Güneş Tutulması burcunuzda yaşanıyor.Bu tutulma yıl boyunca en çok sizi etkileyecek. Yenilik ve değişimler geliyor. İmajınız, görünümünü, aldığını radikal kararlarla tam yenilenmeye ve değişime girebilirsiniz. Yeni tanışmalar , ani kararlar ve ilginizi çekecek teklifler gündeminiz olabilir.

Aslan;  2 Temmuzda yaşanacak bu tutulma 12. evin konularını gündeminize getirebilir.  Bu süreçte sağlıkla ilgili konularınıza verdiğiniz önem artabilir, ruhsal  ve  maneviyat olarak dinlenme  isteyebilirsiniz. En çok ta yaşam enerjinizi ve gücünüzü arttırarak sizi daha güçlü bir birey haline getirebilir.

Başak; Yengeç burcundaki tam Güneş tutulması size  tazelemeyi ve yenilenmeyi getiriyor. Hayatınızda bir çok şeyi değiştirmek ve yenilemek isteyebilirsiniz. 11. evin konuları gündeminize gelebilir. Sosyal ortamınızda değişimler yaşayabilirsiniz. İş ve kariyer noktasında ise yeni projeler ile adınızdan söz ettirebilir, daha popüler bir görünüm kazanabilirsiniz.

Terazi;  Bu tutulma size kariyerinizle ilgili çok önemli gelişmeler getirebilir. İş sektörünüzde değişimler yaşayabilirsiniz. Ailevi konular sizin için daha önemli bir hale gelecek. Seyahat veya şehir değişikliği yaşayabilirsiniz.

Akrep; 9. evinize etki edecek olan Güneş tutulması maneviyatınızı güçlendirmenize yardım edecek. Yeni başlangıçlar yapmak için çok uygun zeminler olaşabilecek. Hukuki konularınız, anlaşmazlıklarınız çözüme kavuşabilir.

Yay; Maddi konularınızı gündeminize getirecek olan Güneş tutulması alım- satım, ticaret  gibi işlerde işlerinizin daha kolay  olacağı enerjiler getiriyor. Bu zaman zarfında yeni bir iş başlangıcı yapabilir, işinize ortak alabilir yada yeni bir iş kurabilirsiniz.

Oğlak; Güneş tutulması  özel iletişimlerinizi etkiliyor. Eş , bekarsanız sevgili, aile ve yakın çevrenizle olan iletişiminiz Güneş tutulmasının etkisinde kalacak.  Aile sorumluluklarınız artabilir, evlilik yapabilir yada eşinizin hayatında radikal kararlar alabilirsiniz.

Kova; Güneş tutulması iş hayatınızı yakından ilgilendirecek. 6. evin konularını gündeminize dahil edecek . Yeni iş  alanları , kariyerinizde ilerleme , refah seviyenizi yükseltecek çalışmalar  ve kazanç kaynaklarınızda gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Balık; Bu tutulma size aşka tutulmayı da tekrar yaşatabilir.  Eski ilişkileriniz tekrardan filizlenmesi, kırgınlıkların karşılıklı giderilmesi gibi enerjilerle aşk hayatınıza müdahalede bulunacak. Hayatınızdaki yenilikler ise , sosyal ortamınızın daha neşeli bir hal alması, yeni arkadaşlar tanımak ve sanatsal yönlerinizi keşfederek yeni ilgi alanları oluşturmak olarak sıralanabilir.

Ayrıca Kontrol Et

geegenlerin gök yüzü yorumu, jüpiter hangi burçta, mars hangi burçta, güneş burcu, dolunay hangi burçta. 2019 astroloji

2019 Yılı Ağustos Ayı Gezegenlerin Hareketleri Ve Ay Evreleri

2019’un Ağustos ayında gökyüzü  seyri aşağıdaki tabloda sizin için derledik. Yeni ay  sırasıyla Ağustosun ilk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir