Perşembe , Ekim 3 2019
Son Yazılar
Anasayfa / Astroloji Haberleri / 17 – 23 Haziran 2019 Haftalık Burç Yorumları

17 – 23 Haziran 2019 Haftalık Burç Yorumları

Burçlar ve Yükselen Burçlar İçin 17-23 Haziran 2019 Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta haftalık burç yorumlarında yükselen burçları ve burçları yorumladık. Koç burcu, boğa burcu, ikizler burcu ,yengeç burcu, aslan burcu, başak burcu, terazi burcu , akrep burcu , yay burcu, oğlak burcu, kova burcu, balık burcu nasıl etkileniyor. Bu hafta burçları ve yükselen burçları ne gibi enerjiler bekliyor. Her hafta düzenli bir şekilde burçlar ve yükselen burçların haftalık burç yorumlarını https://haftalikburcyorumlari.com’dan takip edebilirsiniz.

Koç Burcu  17 -23 Haziran Haftalık Burç Yorumu

koç burcu, yükslen koçburcu, koç burcu haftalık yorumları , haftalık yükselen koç burcu yorumları,haftalık burç yorumları 2019

Koç: Sağlığın önemini unutmamalı ve kimlerle neler konuşulacağına dikkat etmelisiniz.

Koç ve yükselen koçlar; Bu hafta sağlık sorunlarına dikkat etmelisiniz. Sizin için zorlayıcı enerjiler söz konusu. Aşk hayatınızda bilinmeyen şeylerin ortaya çıkması sizi yüzleşmelerle karşı karşıya bırakabilir. Güvensizlik , samimiyetsizlik ve şüpheler zihninizi yorabilir.  İş hayatınızda  olumlu enerjiler söz konusu. Haftanın ilk iki günü mücadeleci olmalı ve başarıdan, öz veriden ödün vermemelisiniz.  Çalışmalarınız ve iş ortamında aktif olmanız size ek kazançlar getirebilir. Mali konularda akrabalarınızla olan ticari ilişkileriniz düzelebilir, Gayri menkul satışı veya alımı yapabilirsiniz.

Özel yaşamınızda ilişkilerinizde temkinli olmalı finansal olarak harcamaları abartmamalısınız. Kiminle nerede ne konuştuğunuza dikkat etmelisiniz. İlişknizde bilinmeyenlerin ortaya çıkması ve yüzleşmeler ilişkinize arar verebilir. Hafta ortasından itibaren neşeniz ve huzurunuz artacak haftanın geri kalanını aileniz ve partnerinizle beraber daha kaliteli geçirebilirsiniz.

Tüm güzel enerjiler sizinle olsun, İyi haftalar…


Boğa Burcu 17 -23 Haziran Haftalık Burç Yorumu

Boğa:  Finansal konulardaki yüksek enerjileri değerlendirmenizi öneriyoruz.

Boğa ve yükselen boğalar;  Bu hafta finansal konular açısından sizin için kazançlı bir hafta olabilir. Gerekli azmi ve çalışmayı gösterebilirseniz hem maddi hemde manevi olarak rahatlamalar yaşayabilirsiniz. İhtiyacı olan birilerine yardım etmek kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir. Haftanın ilk iki günü  seyahate çıkmak sizin için olumlu enerjiler getirmeyebilir. Ailevi konularda ise kardeşlerinizle bazı konularda anlaşmazsızlık yaşayabilirsiniz.

Özel hayatınızda olumlu enerjiler sizi bekliyor. İlişkinizdeki iniş çıkışlar artık sonlanıyor. Kırgınlıklarınız, küskünlükleriniz tatlıya bağlanıp ilişkiniz artık daha güzel ve anlamlı hale geliyor. Çocuklarınız ile ilgili gelişmeler sizi çok mutlu edebilir. Akrabalarınızla olan ilişkilerinizde yoluna girerek ailenizle ilgili tüm hafta sizinle beraber olacak.

Tüm güzel enerjiler sizinle olsun, İyi haftalar…


İkizler Burcu 17 -23 Haziran Haftalık Burç Yorumu

İkizler: Yükselen hayat enerjinizi korumalısınız.

İkizler ve yükselen ikizler; Bu hafta hayatınıza yüksek enerjiler katarak geliyor. Artana yaşam enerjinizi ve neşenizi kıskananlar olabilir ve sizi yalnızlaştırmaya çalışabilir.  Sizi başarısızlığa sürüklemek ve modunuzu düşürmek isteyen kişilere karşı enerjinizi diri tutmak için mücadeleyi elden bırakmayınız. Bu hafta gereksiz harcamalardan kaçınmalı ve başkalarının fikirlerine uyup yatırım planı yapmamalısınız.

Özel yaşamınızda bu hafta ilişkinizdeki romantizim artabilir, devam eden bir ilişkide partnerinize olan güveniniz artarak aşkınız daha tutkulu hale gelebilir. Bu hafta kavgalar yada cevaplanmamış bir çok soru çözüme kavuşarak aşk hayatınızda da bir mükemmeliyet enerjisi söz konusu olacak.  İlişkisi olmayan ikizler ise iletişimlerine özen gösterdikleri ve yanlış anlaşılmalardan kaçındığını sürece bir aşk başlangıcı söz konusu olabilir.

Tüm güzel enerjiler sizinle olsun, İyi haftalar…


Yengeç Burcu 17 -23 Haziran Haftalık Burç Yorumu

yengeç burcu, yükselen yengeç burcu, yengeç burcu özellikleri , yükselen yengeç burcu yorumları, yengeç burcu haftalık burç yorumları

Yengeç:  Aşk kalbinizi tekrardan canlandıracak

Yengeç ve yükselen yengeç;  Bu hafta kontrolünüzde olduğu sürece iş hayatınızda arkanızdan iş çeviren ve sizi zor duruma düşürmek isteyen kişilere karşı zafer kazanabilirsiniz. Finansal konularda kazançlı fırsatlar yakalayabilirsiniz. Hafta boyunca iş ve özel hayatınızla ilgili gizliliğe önem vermek faydanıza olacaktır. Yatırım işlerinde temkinli olmanızda fayda var. Ailenizle ilgili konularda yaptıklarınızın sonucunu alacağınız önemli bir hafta.

Özel hayatınızda ise bekar yengeçler için aşkın geleceği yüksek enerjiler mevcut. İletişimsel olarak bir aksaklık ve yanlış anlaşılmalardan kendinizi koruduğunuzda aşk kalbinizde olabilir. Evli ve ilişkisi devam eden yengeçler ise ilişkilerinde aşklarını ve güvenlerini tazeleyeceği enerjiler söz konusu.

Tüm güzel enerjiler sizinle olsun, İyi haftalar…


Aslan Burcu 17 -23 Haziran Haftalık Burç Yorumu

aslan burcu ve yükselen aslan burcu. Alsan burcu özellikleri ve yükselen aslan burcu özellikleri. Aslan haftalık burç yorumları, yükselen aslan haftalık burç yorumları

Aslan:  Sevginize güvenin. İlişkinizdeki gereksi tartışmalardan kaçının.

Aslan ve yükselen alanlar; Bu hafta sağlık sorunları yaşayabilirsiniz bunu önemsemeli ve tedavinizi aksatmamalısınız. Ailevi konularda özellikle maddi konularda yakınlarınızın sizi suçlayacağı ve yetersiz göreceği iftiralı konuşmalara karşı vereceğiniz en güzel tepki onlardan uzak durmanız olacaktır. İş hayatınızda önemli değişiklikler olmayacak, iş arayışında bulunan Aslan burçları için ise cv lerine bir geri dönüş alabilirler.

Bu afta aşk hayatınızda sevgi güven ve iletişim damga vuracak. Tüm olumsuz olayları bir birinize güvenerek atlatacaksınız. Eşiniz ve ya sevgilinizle ilgili onun haklı olduğu konularda inat edip tartışmak size bir şey kazandırmayacaktır. Gereksiz tartışmalar aşk enerjinizi düşürebilir.

Tüm güzel enerjiler sizinle olsun, İyi haftalar…


Başak Burcu 17 -23 Haziran Haftalık Burç Yorumu

başak burcu ve yükselen başak burcu. Haftalık başak burcu yorumları. Haftalık yükselen başak burcu yorumları. Başak burcu özellikleri. yükselen başak burcu özellikleri. başak burcu detaylı özellikleri

Başak: Ön yargılarınızdan kurtulmak size aşkı getirebilir.

Başak ve yükselen başaklar; Bu hafta iş hayatınızda keskin kararlar almaktan uzak durmalısınız. Eğer işyerinde sizden sürekli şikeyeteden ve şikayetleri ile sizi bezdirmeye çalışan kişilerle çalışmama kararı aldıysanız bunu uygulamalısınız. Ailevi meselelerde kardeşlerle ilgili sorunlar babanızla aranızda sorunlar yaşatabilir. Haklılık mücadeleşi vermeli  haklıysanız bunu kanıtlamalısınız. Anlık ve radikal kararlardan kaçınmalı bir karar almadan kılı kırk yarmalısınız.

Özel hayatınızda, sevdiğiniz kişiye karşı bağınızı geliştirmeli ve aranızdaki farklılıklara karşı tolerans göstermeli onun sizin için yaptığı fedakarlıkları unutmamalısınız.Bekar velişkisi olmayan Yengeç burçları ise karşısındaki kişilere karşı ön yargılarını yıkarsa ve onları tanımaya başlarsa aralarında bir aşk ilişkisi başlayabilir.  Çocuk sahibi olan başaklar ise bebeklerini yada çocuklarını anlamaya çalışmalı istedikleri ilgiyi ve sevgiyi onlara göstermelisiniz.

Tüm güzel enerjiler sizinle olsun, İyi haftalar…


Terazi Burcu 17 -23 Haziran Haftalık Burç Yorumu

Terazi burcu, yükselen terazi burcu, terazi burcu özellikleri , terazi burcu haftalık burç yorumları. Yüksleln terazi burcu özellikleri, yükselen terazi burcu haftalık burç yorumları

Terazi Fazla ego zarar, hiç kimse vazgeçilmez değildir.

Terazi ve yükselen teraziler; Bu hafta iş ve aile hayatınızda iniş çıkışlar olabilir. Sabırlı olmalı, özellikle sizi fevri şekilde baskılamaya çalışan kişilerden uzak durmalısınız. Sağlığınız için yeme içme alışkanlıklarınızı gözden geçirmeniz sağlığınız için iyi olacaktır.İş hayatınızda kesinlikle başarılı olabileceğiniz enerjiler söz konusu ancak enerjinizi düşürecek olumsuz konuşan kişilerin etkisine girmemelisiniz. Bu hafta alım satımlarla ilgili konularda acele etmemelisiniz. Dostlarınız arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde tartışmamaya özen göstermeniz iyi olacaktır.

Özel yaşamınızda evliyseniz  ve devam eden bir ilişkiniz varsa bu ilişkiyi egonuzun yıkmasına izin vermemelisiniz. Egonuzu bastırmalı karşınızdaki kişininde isteklerine cevap vermelisiniz.

Tüm güzel enerjiler sizinle olsun, İyi haftalar…


Akrep Burcu 17 -23 Haziran Haftalık Burç Yorumu

akrep burcu yükselen akrep burcu. Akrep burcu özellikleri. Yükselen akrep burcu özellikleri. Akrep burcu haftalık burç yorumları, yükselen akrep burcu haftalık burç yorumları

Akrep: Kendinize karşı dürüst davranarak aslında tüm sorunların çözülebileceğini görebilirsiniz.

Akrep ve yükselen akrepler; bu hafta daha iyi enerjiler sizleri bekliyor. Bu hafta başkalarına değil önce kendinize dürüst davranmalı yaşadıklarınızın suçlusu başkasıymış gibi davranmamalısınız. Kilo probleminiz varsa bu hafta enerjinizin yükseleceği ve kendinizi spor konusunda motive edebileceğiniz enerjiler mevcut. İşinizle ilgili konularda depresif davranışlardan uzak durmak size iyi gelecektir. Finansal ve yatırımla ilgili konularda ailenize ve büyüklerinize danışmak daha akıllıca olacaktır. Kendinize dürüst olduğunuzda bir çok sorunun düzeleceğini göreceksiniz.

Özel hayatınızda ise evliliğinizde mutluluğunuzun artacağı enerjiler mevcut. Onunla daha iyi geçinebilecek, anlaşabilecek ve evliliğinizin temelini güçlendirecek adımlar atabileceksiniz. İlişkisi devam eden ve sancılı bir süreç geçiren akrepler için ise bu hafta sorunların bir birine güven ve dürüstlükle çözüme kavuşacağı ve ilişkilerinin tazeleneceği bir hafta. Bekar bir akrep iseniz tanışacağınız biri ile aranızda duygusal bağlar kurulabilir.

Tüm güzel enerjiler sizinle olsun, İyi haftalar…


Yay Burcu 17 -23 Haziran Haftalık Burç Yorumu

yay burcu özellikleri, yükseleln yay burcu özellikleri, yay burcu, yükselen yay burcu, haftalık yay burcu yorumu, yay burcu haftalık burç yorumu

Yay:  Kıskançlıklar ilişkinizde gündem olabilir.

Yay ve yükselen yaylar; bu hafta  iyi ve zorlayıcı enerjiler sizi bekliyor. Ekonomik durumunuzda beklenmedik kazançlar olabilir. Ekonomik olarak kazançlarınız karşılığında ise tahmin etmediğiniz giderler ve alış verişlerde yapabilirsiniz. Kişisel hayatınızda değişiklikler yapmak için kendinize zaman tanımalı arkadaşlarınız ve dostlarınızla fikir alış verişi yapmalısınız.

Özel hayatınızda ise, bu hafta keyifli enerjiler mevcut. Fakat hafta sonu kıskançlık kaynaklı sorunlar yaşayabilirsiniz. Partneriniz sürekli tekrar eden hareketlerinizden kaynaklı size bazı konularda tepki gösterebilir. İlişkinizin sağlığı ve devamlılığı için bazı konularda partnerinizin haklı olduğunun farkına varmalısınız.

Tüm güzel enerjiler sizinle olsun, İyi haftalar…


Oğlak Burcu 17 -23 Haziran Haftalık Burç Yorumu

oğlak burcu, yükselen oğlak burcu , oğlak burcu özellikleri, yükselen oğlak burcu özellikleri, oğlak burcu haftalık burç yorumları, yükselen oğlak burcu özellikleri

Oğlak: İş yerinizdeki arkadaşlarınız sizi zarara uğratabilir.

Oğlak ve yükselen oğlaklar; Bu hafta pek çok konuda fikir ayrılığına düşebilirsiniz. İş hayatınızda özellikle haftanın ortasında ekip arkadaşlarınızdan kaynaklı sorumsuzluklardan dolayı maddi zararlar görebilirsiniz. Daha fazla sorumluluk almalı ve  cesaretli davranarak sorunlarınızı giderebilirsiniz. Hukuki bir süreciniz varsa bu hafta lehinize sonuçlanabilir.

Özel hayatınızda fikir ayrılıkları ilişkinize zarar vermesini istemiyorsanız , şok ayrılıklar yaşamak istemiyorsanız daha sabırlı olmalı ve inatlaşmamalısınız.  Dinlemek anlamak ve daha olumlu bir dille kendinizi anlatmak ilişkinizi tamir edebilir.

Tüm güzel enerjiler sizinle olsun, İyi haftalar…


Kova Burcu 17 -23 Haziran Haftalık Burç Yorumu

Kova burcu , Yükselen kova burcu, yükselen kova burcu özellikleri, yükselen kova burcu haftalık yorumları. Haftalık kova burcu yorumları ve kova burcu özellikleri

KovaÖfkenize yenik düşüp kalp kırmaktan kaçınmalısınız.

Kova ve yükselen kovalar; Bu hafta finansal konularda ise iyi enerjiler sizinle birlikte. Yeni fırsatları değerlendirirken ön yargılı olmamalı “Her şeyi ben bilirim ben yaparım” gibi davranışlarla sizi seven insanların size neler kattığını görebilmeli ve size emek veren insanları kırmamaya özen göstermelisiniz. Ayrıca yalancı arkadaşlarınız gerçek dostlar ile aranızı bozduysa bunu hemen fark edip durumları düzeltmelisiniz. Ailevi konulardaysa kardeşlerinizle sorunlar gündem olsa da anlayışlı davranmanız ve paylaşımcı olmanız onları sizin tarafınıza çekecektir.

Bu hafta aşk hayatınızda yeni bir insan tanıyarak yeni bir aşkın içinde kendinizi bulabilirsiniz. Evli ve ilişkisi devam eden kova burçları ise ilişkilerinde kalp kırmamaya özen göstermeli.

Tüm güzel enerjiler sizinle olsun, İyi haftalar…


Balık Burcu 17 -23 Haziran Haftalık Burç Yorumu

balık burcu haftalık burç yorumları, yükselen balık burcu, balık burcu özellikleri, yükselen balık burcu yorumu

Balık:Gostereceginiz çabalar ve uğraşlar size bu hafta kazanç sağlıyor 

Balık ve yükselen balıklar; Bu hafta  uzun ve kısa yolculuklar gerçekleştirerek kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. işinizle ilgili konularda doğru planlarla hareket ederek kazançlarınızı ve başarınızı arttırabilirsiniz.Eğer kendi işinin sahibi bir balık burcu iseniz araştırmalar sonucu alacağınız kararlarla başarılı ticaretler yapabilirsiniz. Bu hafta sağlıkla ilgili konularda , el kazaları ile gelecek yaralanmalardan dolayı dikkatli olmalısınız.

Özel hayatınızda  evli çiftler eşinizin sağlığı ile ilgili yaşanacak olumlu gelişmelerle mutlu olabilirsiniz. İlişkisi devam eden balık burçları bu hafta ilişkiniz ve geleceğiniz ile ilgili çabalarınız partnerinizin desteği ile de daha keyifli bir hale gelebilir.

Tüm güzel enerjiler sizinle olsun, İyi haftalar…

Ayrıca Kontrol Et

geegenlerin gök yüzü yorumu, jüpiter hangi burçta, mars hangi burçta, güneş burcu, dolunay hangi burçta. 2019 astroloji

2019 Yılı Ağustos Ayı Gezegenlerin Hareketleri Ve Ay Evreleri

2019’un Ağustos ayında gökyüzü  seyri aşağıdaki tabloda sizin için derledik. Yeni ay  sırasıyla Ağustosun ilk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir