Cumartesi , Ekim 5 2019
Son Yazılar
Anasayfa / Astroloji Haberleri / 10 – 16 Haziran 2019 Haftalık Burç Yorumları
10 - 16 haziran 2019 haftalık burç yoruları, terazi burcu yorumu, akrep burcu yorumu, aslan burcu yorumu, haftalık burç yorumları 2019

10 – 16 Haziran 2019 Haftalık Burç Yorumları

Burçlar ve Yükselen Burçlar İçin 19 – 16 Haziran 2019 Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta burçları ve yükselen burçları yoğun enerjiler bekliyor. Burcunuzun haftalık yorumunda işlerinizle ilgili gelişmeler, yeni aşk başlangıçları olacak. Bazı burçlarımız öfkesine hakim olmalı. Bazı burçlarımız hayatlarındaki üçüncü kişinin yaptıklarından haberdar olmalı. Her hafta düzenli bir şekilde burçlarınızın ve yükselen burçların haftalık burç yorumlarını takip edebilirsiniz.

Koç Burcu  10- 16 Haziran Haftalık Burç Yorumu

koç burcu, yükslen koçburcu, koç burcu haftalık yorumları , haftalık yükselen koç burcu yorumları,haftalık burç yorumları 2019

Koç: Beklenmedik haberler ve ilişkinizdeki iniş çıkışlar bu hafta karşınıza çıkabilir.

Koç ve yükselen koçlar; Bu hafta aile ve yakın arkadaşlarınız ön planda. Burcunuzun haftalık yorumunda aileniz ya arkadaşlarınızdan beklenmedik bir haber alabilirsiniz. Her beklenmedik haber kötü değil aksine iyi bir haber olabilir.  İş hayatınızda iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Maddi olarak çekeceğiniz kısa süreli sıkıntınızı ailenizden alacağınız destek ile giderebilirsiniz. Geçen haftadan kalma bir dinlenme modunda olduğunuzdan bu hafta işinize adapte olmakta sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Özel yaşamınızda  partnerinizle aranızda bir güven problemi yaşanabilir.  Gereksi şüphelere kapılarak tartışmalarla ilişkinize zarar verebilirsiniz. Hafta sonuna doğru yakın çevrenizin girişimleriyle sorunlarınızı çözecek ve beraberliğinizin temelini daha da güçlendirmek isteyebilirsiniz. İlişkisi olmayan koçlar için bu son hafta olabilir. Eğer düşüncelerini ve aşklarını itiraf etmekte geç kalacak olursa pişmanlık yaşayabilirler.

Tüm güzellikler sizinle olsun, İyi haftalar…


Boğa Burcu 10- 16 Haziran Haftalık Burç Yorumu

Boğa:  Tembelliğiniz den kurtularak hem iş hayatınızı hemde aşk hayatınızı kurtarabilirsiniz.

Boğa ve yükselen boğalar; Yaz ayının gelmesi ve uzun bir tatilden sonra işe adapte olmakta sorun yaşayabilirsiniz. Eğer iş hayatınızda bir sorun yaşamak, uyarı almamak ve sorumluluklarınızdan men edilmemek istiyorsanız tembellikten hemen kurtulmalısınız. İş hayatınızın bir nevi dönüm noktası olabilir. Projelerinizi devralmak isteyen rakipleriniz açığınızı bekliyor bunun farkına varmalısınız. Çarşamba gününden itibaren toplu bir para kazancı alabilirsiniz. Sağlık sorunları ve kilo problemleri ile karşılaşabilirsiniz. Hareketsi kalmanız ve yemenize dikkat etmemeniz sağlığınız ile ilgili sorunları gün yüzüne çıkartabilir. Zayıflamak için spora gitmeli yada düzenli yürüyüş ve koşu yapmalısınız.

Özel yaşamınızda eşiniz yada sevgiliniz ile ilgili hoşunuza gitmeyen şeyler kulağınıza gelebilir. Yargılamadan önce konuşmalı ve detayları öğrenmelisiniz. Aileniz ile daha fazla zaman geçirmek isteyeceğiniz bir hafta olabilir. Hafta sonu sevgiliniz yada eşinizle bir tatil planı yapmaya karar verebilirsiniz.  İlişkisi olmayan Boğalar ise enerjilerini toplamalı sosyalleşmeli ve eğer birinden hoşlanıyorsa duygularını itiraf etmeli bu hafta son şans olabilir.

Tüm güzellikler sizinle olsun, İyi haftalar…


İkizler Burcu 10- 16 Haziran Haftalık Burç Yorumu

İkizler: Yeni bir iş başlangıcı ve aşk bu hafta sizinle.

İkizler ve yükselen ikizler ; Bu hafta size müjdeli haberler ile gelecek. Bu hafta yeni bir işe başlayabilirsiniz. Bu  iş kariyer hedefleriniz için çok önemli bir adım olabilir.  İş yerinizde bazı sorunlar yaşamanız muhtemel ve başarılı olmanızı da zorlayabilir. Yaz ayının gelmesi ile sıcakların başlaması sizleri biraz tembelliğe itebilir. İş yerinizden izin almak isteyebilirsiniz. Aile içinizde arkanızdan iş çeviren biri olabilir ve huzurunuzu biraz bozabilir. Tahmin etmediğiniz birinden gelecek bu dedikodular sizi şaşırtabilir. Sorunları ve lafları kafanıza takmaktan vazgeçin ve  yeni başlangıçların tadını çıkarın.

Özel yaşamınızda ; Aşk heyecan ve tutkularını arttırarak hayatınızı etkisi altına alacak. Eşiniz veya sevgilinizle  etkiliklere katılmak isteyecek ve daha fazla zaman geçirmek isteyeceksiniz. İlişkisi olmayan ikizler için bu hafta son şans. Hem işinize yoğunlaşacağınız hemde yanlış anlaşılacak enerjiler içine gireceğiniz için bu haftayı iyi değerlendirmeli kalbinizde biri varsa ona aşkınızı itiraf etmelisiniz.

Tüm güzellikler sizinle olsun, İyi haftalar…


Yengeç Burcu 10- 16 Haziran Haftalık Burç Yorumu

yengeç burcu, yükselen yengeç burcu, yengeç burcu özellikleri , yükselen yengeç burcu yorumları, yengeç burcu haftalık burç yorumları

Yengeç:  Öfkenize hakim olmalı , iletişim kazalarına dikkat etmelisiniz.

Yengeç ve yükselen yengeçler; Bu hafta size iş başarısı getiriyor. Karşınıza çıkacak fırsatları değerlendirerek kazançlar elde edebilir hatta ileriye dönük birikimler yapabilirsiniz. Tatil sonrası işinize sarılarak başarınızı arttırabilir hatta yeni sorumluluklar kazanabilirsiniz.  Bu sıralar parasal yatırımlar yapmamaya özen göstermeli bir fikriniz varsa bu hafta erteleyebilirsiniz.

Özel yaşamınızda, öfkenize hakim olmalısınız. Keskin sirke küpüne zarar sözünden yola çıkarak hem ailenizi hemde partnerinizi üzebilirsiniz. Bu hafta ilişkilerinizde iniş çıkışlar yaşana bilir. Aşk hayatınızda tartışmalar ve kavgalar gündeminizi işgal edebilir bunu susarak değil iletişim kurarak hataları çözebilirsiniz. İlişkisi olmayan ikizler ise ikili iletişimlerine dikkat etmeli iletişim kazalarından kaçınmalı. Yanlış bir dil ile ilanı aşk kalbinize birinin girmesini engelleyebilir.

Tüm güzellikler sizinle olsun, İyi haftalar…


Aslan Burcu 10- 16 Haziran Haftalık Burç Yorumu

aslan burcu ve yükselen aslan burcu. Alsan burcu özellikleri ve yükselen aslan burcu özellikleri. Aslan haftalık burç yorumları, yükselen aslan haftalık burç yorumları

Aslan:  Öfkenize hakim olun ve kendinize biraz zaman ayırın.

Aslan ve yükselen aslanlar; yoğun iş temponuz kendinize zaman ayırmamanız sağlıkla ilgili problemlerinizi bu hafta gündeme getirebilir. Bu hafta sizin için dinlenme haftası olabilir. Tatil süresinde bile sorumluluklarınızla ilgilenmenizden ötürü dinlenememiş olabilirsiniz. Bir spor dalı ile ilgilenmek , sosyal ortamınıza ayırdığınız zamanı arttırmak size iyi gelecek. Aile içinde yaşanacak bir tatsızlık canınızı sıkabilir. Öfkenize hakim olarak dinleyerek sorunları çözebilirsiniz.

iş hayatınızda her şey yolundayken, bu hafta elinize beklediğiniz toplu para geçebilir. Ailenizin yada sizin ihtiyacınız olan bir eşya alabilirsiniz.

Özel yaşamınızda, sevgiliniz ile aranızda iletişim kazaları eksiklikleri yaşanabilir. Partnerinizden kaynaklı sorunlar sizi öfkelendirebilir.  Onayınız olmadan bir girişimde bulunabilir. Öfke ile hareket etmek yerine konuşarak sorunlarınızı çözebilirsiniz. Sevgiliniz ile hafta sonu olan planlarınızı iptal edebilirsiniz. İlişkisi olmayan aslanlar 3 haftadır aşk dolu enerjiler içindesiniz. önümüzdeki hafta bu enerjiler yok olduğunda yalnız kalabilirsiniz.

Tüm güzellikler sizinle olsun, İyi haftalar…


Başak Burcu 10- 16 Haziran Haftalık Burç Yorumu

başak burcu ve yükselen başak burcu. Haftalık başak burcu yorumları. Haftalık yükselen başak burcu yorumları. Başak burcu özellikleri. yükselen başak burcu özellikleri. başak burcu detaylı özellikleri

Başak: Özlemini duyduğunuz uzaklarda olan bir yakınınız sizi ziyarete gelerek tüm konularınıza arkadaş olacak.

Başak ve yükselen başaklar; Bu hafta hasret sona erebilir uzun süredir görmediğiniz sevdiğiniz bir kişi ziyaretinize gelebilir. Misafirinizin gelmesi size çok iyi gelecek ve bir çok konu hakkında konuşarak bir nevi kendinizi deşarj edeceksiniz. Aileniz bireylerinden biri sağlık sorunu yaşaya bilir, bu sağlık sorununu yediklerine ve içtiklerine dikkat ederek giderebilir.

İş yerinde arkanızdan iş çeviren birileri olabilir. Rahat olun size yansıtmadan onu engelleyen kişilerde olacak. Arkadaşlarınızı iyi seçmeli ve iyi tanımalısınız.  Parasal olarak harcama yapacağınız bir hafta içindesiniz.

Özel yaşamınızda yüksek enerjinizle aşk hayatınız daha tutkulu hale gelecek. Partnerinizden gelecek ani çıkışlar canınızı sıksada kısa sürecek. Partnerinizleyaz etkinliklerine katılma planları yapabilirsiniz. İlişkisi olmayan Başaklar ise kendilerine ilgi duyan kişiye karşı biraz daha ılımlı davranırlarsa uzun soluklu bir aşk başlayabilir.

Tüm güzellikler sizinle olsun, İyi haftalar…


Terazi Burcu 10- 16 Haziran Haftalık Burç Yorumu

Terazi burcu, yükselen terazi burcu, terazi burcu özellikleri , terazi burcu haftalık burç yorumları. Yüksleln terazi burcu özellikleri, yükselen terazi burcu haftalık burç yorumları

Terazi Aşk hayatınızdaki sorunlardan kurtulup gelecek ile ilgili kaygılarınızı bir köşeye bırakarak enerjinizi yükseltebilirsiniz.

Terazi ve yükselen teraziler; Bu hafta geleceğinize ait kaygılardan kurtulmalısınız. Gelecekle alakalı konulardan endişe etmemeli rızkı veren Allah deyip yolunuza bakmalısınız. Bu hafta birçok sorunun yola gireceği ve artık önünüze bakabileceğiniz bir hafta. Sosyal ortamlara katılmalı ve hem networkünüzü hemde enerjinizi güçlendirmelisiniz. Finansal konularda özellikle bu hafta yatırım yapmamalısınız biraz ertelemelisiniz. Eğer bir yere borcunuz varsa hemen ödeyerek onu aradan çıkarmalısınız.  Çalışmalarınızdan elde edeceğiniz kazançlar biraz gecikebilir.

Özel yaşamınızda sorunlar, sıkıntılar artık bir düzene giriyor. Aileniz ve yakın çevrenizin öneri ve yardımları ile bir çok sorununuz düzelerek aşk hayatınızda çiçekler açıyor. İlişkinizde ve evliliğinizde güven kazanacağınız partnerinizle aktiviteler planlayacağınız enerjiler söz konusu. İlişkisi olmayan teraziler için bu hafta bir ilişki temeli tablir hoşlandışınız kişiye ilgi göstererek ilgisini üzerinize çekebilirisniz.

Tüm güzellikler sizinle olsun, İyi haftalar…


Akrep Burcu 10- 16 Haziran Haftalık Burç Yorumu

akrep burcu yükselen akrep burcu. Akrep burcu özellikleri. Yükselen akrep burcu özellikleri. Akrep burcu haftalık burç yorumları, yükselen akrep burcu haftalık burç yorumları

Akrep: Huzurunuzu bozmaya ve aşkınızı engellemeye çalışan üçüncü kişileri tespit etmelisiniz.

Akrep ve yükselen akrepler; Sizi yoğun ve yorucu bir hafta bekliyor olabilir. Tatilden sonra kalan birikmiş işler sizi yoğun bir iş haftasına çekiyor olacak. ailenizde üzerinize yükleyeceği sorumluluklar alabilirsiniz. İş hayatınızda azminiz çalışkanlığınız ve sorumluluklarınızı bilmeniz sayesinde övgüler ve kıdem alabilirsiniz. Yapmış olduğunuz ticaret yada vermiş olduğunuz hizmet sayesinde elinize toplu para geçebilir. Bir kenarda kalan borçlarınız varsa onları ödeyerek rahatlayabilirsiniz.

Özel yaşamınızda  eşiniz yada sevgilinizle aranızda bir husumet ve anlaşmazlık olabilir. Bunların tüm kaynağı arada laf taşıyan üçüncü bir kişi olabilir partnerinizle bu üçüncü kişiyi bulmak isteyebilirsiniz. İlişkisi olmayan akrepler ise onları kıskanan bir arkadaşı tarafından aşkını itiraf etmeye çalıştığı kişi ile arası bozulabilir. Aralarına mesafe girebilir. Bu kişi ile ilişkinizi keserek arkadaşlarınızı daha iyi tanımalısınız.

Tüm güzellikler sizinle olsun, İyi haftalar…


Yay Burcu 10- 16 Haziran Haftalık Burç Yorumu

yay burcu özellikleri, yükseleln yay burcu özellikleri, yay burcu, yükselen yay burcu, haftalık yay burcu yorumu, yay burcu haftalık burç yorumu

Yay:  Müjdeli haberler ve aşk bu hafta sizinle

Yay ve yükselen Yaylar; Bu hafta uzaktan gelecek bir misafirinizle güzel vakit geçirebilir güzel anılar yaşayabilirsiniz. Sosyal çevrenide gözler üzerinizde olacak enerjiniz bir çok kişiyi etkileyecek. Bu hafta size müjdeli bir haber getirebilir ki bu haber devlet kanalından olabilir. Beklemiş olduğunuz bir iş baş vurusu,  bir girişim , bir ihale olabilir. Başarılı ve kazançlı bir döneme giriyorsunuz. Sağlık sorunlarınız olabilir, yediklerinize ve hava sıcaklıklarına dikkat ederek sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Özel yaşamınızda mutlu ve huzurlu bir dönem başlıyor. Hayatınızda yoğun bir aşk enerjisi söz konusu. Partnerinizle çok iyi anlaşarak tatil ve gezi planları yapabilirsiniz. İlişkisi olmayan yaylar demiyeceğim belki bu yazıyı okurken bir ilanı aşk almış olabilirsiniz. Bu hafta yoğun aşk enerjisi ve sizin yüksek enerjiniz sayesinde sizin de hoşlanacağınız birinden aşk itirafı veya ilanı aşk alabilirsiniz.

Tüm güzellikler sizinle olsun, İyi haftalar…


Oğlak Burcu 10- 16 Haziran Haftalık Burç Yorumu

oğlak burcu, yükselen oğlak burcu , oğlak burcu özellikleri, yükselen oğlak burcu özellikleri, oğlak burcu haftalık burç yorumları, yükselen oğlak burcu özellikleri

Oğlak: İş hayatınız çok güzel ilerliyor, özel hayatınızda üçüncü kişilere dikkat!

Oğlak ve yükselen oğlaklar; Bu hafta yüksek enerjiniz ile iş yerinde  yeni bir döneme girebilirsiniz. Yakın zaman da terfi alacağınızın haberini bu hafta alabilirisiniz. İşleriniz istediğiniz gibi yoluna giriyor. Birilerine borç verdiyseniz bu hafta borçlarınızı tahsil edebilirsiniz.

Özel yaşamınızda ise sevgiliniz yada eşiniz le aranızda bir polemik yaşanabilir. Aşk hayatınızda bu sorunların kaynağı üçüncü bir kişi olabilir. Hayatınıza giren bu üçüncü kişiyi ilişkinizden uzak tutmalısınız. Çok güvendiğiniz biri tarafından sırtınızdan vurulabilir yalnız kalabilirsiniz. Kendinizi yıpratmadan bu ruh halinden kurtulmalısınız.

Tüm güzellikler sizinle olsun, İyi haftalar…


Kova Burcu 10- 16 Haziran Haftalık Burç Yorumu

Kova burcu , Yükselen kova burcu, yükselen kova burcu özellikleri, yükselen kova burcu haftalık yorumları. Haftalık kova burcu yorumları ve kova burcu özellikleri

KovaHaksızlık karşısında tepkiniz göstermelisiniz. Ailenizle ilgili karar almadan uzun uzun düşünmek faydalı olacaktır.

Kova ve yükselen kovalar; İş yerinizde biri haksızlığa uğrayabilir bir oyuna getirilebilir sizde bu kişiye destek çıkarak hem güvenini hemde kaliteli bir dost kazanabilirsiniz. Kafanızdaki olumsuz düşünceleri bir kenara bırakmalı ve bu hafta karşınıza çıkacak fırsatları değerlendirmelisiniz. Maddi konularda tasarruflu olmalı ekonominizi sarsacak alışverişlerden kaçınmalısınız.

Özel yaşamınızda ailenizle ilgili bazı sorunlar olabilir. Bu sorunlar karşısında ani kararlar almamalı ve sabır göstermelisiniz. Eşinizin güvenini ve sevgisini daha fazla kazanacağınız bir haftadasınız. Sevgiliniz sizden ilgi bekliyor ve onunla ilgili daha fazla zaman geçirmek isteyeceksiniz. Partnerinizle  beraber  tatil ve gezi planları yapabilirsiniz. İlişkisi olmayan kovalar için hoşlandığınız kişiye açılmanın tam vakti aksi taktirde gözden uzak olan gönülden de ırak olur.

Tüm güzellikler sizinle olsun, İyi haftalar…


Balık Burcu 10- 16 Haziran Haftalık Burç Yorumu

balık burcu haftalık burç yorumları, yükselen balık burcu, balık burcu özellikleri, yükselen balık burcu yorumu

Balık: Ailenizle ilgili karar alırken kimseyi dinlemeyin. Sabah uyanın ve yeni bir aşk başlangıcına kendinizi hazırlayın.

Balık ve yükselen balıklar; Kararsızlıklarla dolu bir hafta sizi bekliyor. Bu hafta alacağınız kararlar hayatınız için çok önemli. Bu süreçte sadece kendinizi dinlemeli artıları eksileri tartarak karar vermelisiniz. İş hayatında monoton ve her şeyin rutin olduğu bir hafta olacak. Gereksiz harcamalarla bütçenizi sarsmamalı ve bu hafta kimseye borç vermemelisiniz.

Özel hayatınızda bu yılın belki en güzel enerjileri sizi kuşatıyor. Aşk hayatınız çok daha heyecanlı ve tutkulu hale geliyor. Partnerinizin size olan sevgisi artıyor. Evli iseniz eşinizle mutluluğunuzun arttığı günler geliyor. Eşinizden hamilelik gibi müjdeli bir haber alabilirsiniz. İlişkisi olmayan balıklara müjde bu hafta siz değil başkası size aşkını itiraf edebilir. Uzun soluklu bir aşka başlayabilirsiniz. Kendinizi kapatmayın aşka.

Tüm güzellikler sizinle olsun, İyi haftalar…

Ayrıca Kontrol Et

geegenlerin gök yüzü yorumu, jüpiter hangi burçta, mars hangi burçta, güneş burcu, dolunay hangi burçta. 2019 astroloji

2019 Yılı Ağustos Ayı Gezegenlerin Hareketleri Ve Ay Evreleri

2019’un Ağustos ayında gökyüzü  seyri aşağıdaki tabloda sizin için derledik. Yeni ay  sırasıyla Ağustosun ilk …

Bir yorum

  1. balık burcuyum ,haftalık burc yorumumu biraz gec okudum sanirim , sabah arkadasima 400 tl borç verdim ins geri alabilirim 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir